Kayserispor Fenerbahçe Maçı Ne Zaman, Saat Kaçta Başlayacak?

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
d894NZ.jpg

Sergen Yalçın ile anlaşma sağlayan Kayserispor ligde bir çıkış arıyor. Geçtiğimiz hafta kaybeden ve bu hafta kaybetmek istemeyen Kayserispor, kendi evinde ligin güçlü ekiplerinden Fenerbahçe ile karşı karşıya gelecek.

Kayserispor Fenerbahçe Maçı Saat Kaçta Başlayacak

Kayserispor, Fenerbahçe maçı bu akşam saat 19.00’da başlayacak. Zorlu mücadele özellikle Fenerbahçe'nin ligten kopmaması adına oldukça önemli bir hale gelirken Kayserispor karşısında Fenerbahçe için zorlu bir 90 dakika yaşanacak. Özellikle pek çok oyuncusundan yoksun bir şekilde Kayseri'ye gelen Fenerbahçe'nin, zorlu rakibi karşısında sahaya şu 11'le çıkması bekleniyor.

KAYSERİSPOR: Ahamada, H.Aslantaş, Mabiala, Douglas, Güray, N’guemo, Deniz, Lawal, Rotman, Varela, Welliton

FENERBAHÇE: V.Demirel, Şener, Kjaer, Skrtel, Hasan Ali, M.Topal, De Souza, Lens, Salih, Alper, Fernandao

Maç öncesinde Fenerbahçe’yi en çok endişelendiren detaylardan bir tanesi Mehmet Topal, Ozan Tufan ve Volkan Şen gibi isimlerin maçta forma giyemeyecek olması. Aynı zamanda Afrika Kupası nedeniyle Senegal milli takımına giden Sow da yine Kayserispor karşısında yer alamayacak.

Kayserispor cephesinde ise özellikle Kaptan Mabiala dışında herhangi bir eksik oyuncu bulunmuyor. Bu nedenle Fenerbahçe karşısında büyük oranda tam kadro ile çıkacak olan Kayserispor, Fenerbahçe için oldukça zorlu bir maç yaratacak.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
4 Tane yedik geldik utanmazsan 6 yiyeydin bari Fener..:D Milyonlar dök sonra Kayseri den 4 tane yee gel. Aziz kalk şu koltuktan gari bee.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
upload_2017-1-29_22-5-11.png

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
sen git namağlup başakşehiri devir sonra kayseride 4 ye :D:D neyse inşallah bu sene galatasaray şampiyon, o da olmazsa beşiktaş 3. yıldızı alsın ikisi de iyi benim için :)

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Yeşil sahalarda görmek istediğimiz skorlar bunlar. :D

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Bu yönetim istifa etmediği sürece her maç bizim için hezimet olacaktır

Bepob

Müdavim
Reaksiyon puanı
302
Fenerbahçeliler Galatasaraylılar Beşiktaşlılar kime sorarsan sor aynı şeyi diyorlar ama yönetimin değiştiği yok ki

Keşke dememizle değişseler.Başarısızlıklarla dolu yönetim bile bile hala devam etmesi fenerbahçe tarihinin en büyük hainliğidir

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Ben fenerbahce 4-1 kazandi saniyiyordum yav [emoji2] kayseri napmis ya

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Ben fenerbahce 4-1 kazandi saniyiyordum yav [emoji2] kayseri napmis ya
Herşey tamam da atılan son gol mükemmeldi aynı zamanda volkan için çok kötü bi durum bence morali çok pis bozuyor kaleci olduğumdan o hissi iyi bilirim çok utanç verici

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Ah Fener ah sana diyecek lafım yok.:rolleyes:Şeytan diyor BJK'ye geri dön.:mad:

Son düzenleme:

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
O golude simdi izledim oda guzelmis ama gurayin attigi gol cok baska :)

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Ah Fenerbahçem yaktın bizi. Sonlara demir atmışların kepazesi olmaya başladın iyice. Bari Başakşehire yenileydin de önlerini kesmeyeydin adamların.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Puhahahahahahaa 4 tane yenilir mi beee, ohaaaaaa Fenerbaahhhçeeee :D

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Puhahahahahahaa 4 tane yenilir mi beee, ohaaaaaa Fenerbaahhhçeeee :D

Belli ki bu yıl şampiyonsunuz reyiz, kahkaha sizin, neşe, keyif sizin. Hakkınızdır, doya doya değerlendirin.
Bizler artık seneye, gelecek yıllara bakacağız inşaallah. Derken, şu dizeler geldi aklıma birden.

Sen bir DEV'sin, yükü ağırdır DEV'in!
Kalk ayağa, dimdik doğrul ve sevin!
Yarın, elbet bizim, elbet bizimdir!
Gün doğmuş, gün batmış, ebed bizimdir.

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Hayırlısı abi. Beşiktaş çok büyük bir durum olmadıkça 3-4 sene daha şampiyon olur.