Kayserispor 0-1 Trabzonspor - Video, Maçın Özeti, Golü | 14 Eylül 2015 Pazartesi

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Kayserispor 0-1 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 4. Hafta

Özet için tıklayınız...

oscar_1.jpg

Spor Toto Süper Lig'de 4. haftanın kapanış maçında Trabzonspor, deplasmanda Kayserispor'u 1-0 mağlup etti.

Maça iki takım da kontrollü başlarken ilk yarıda tempo düşük kaldı. Devrenin sonunda önemli bir fırsat yakalayan Trabzonspor, Mehmet Ekici'nin pozisyonunda golü bulamayınca devre 0-0 sona erdi.

İkinci yarıda ise tempo arttı. Marko Marin ve Oscar Cardozo'yu oyuna alan Shota Arveladze'nin bu hamleleri, Trabzonspor'un hücum gücünü arttırdı. Kayserispor da özellikle Ömer Bayram ve Bissewar'ın geliştirdiği hızlı ataklarla gol aradı.

Trabzonspor'un aradığı gol ise 87. dakikada geldi. Özeri'in ortaladığı topa Marin dokundu, altıpas üzerinden affetmeyen Cardozo da takımına 3 puanı getiren golü attı.

Bu sonuçla Trabzonspor 10 puana yükselirken, Kayserispor 5 puanda kaldı.

Cardozo varsa sorun yok! - Ligtv.com.tr

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
kral yaptı yine numarasını.
3 yedekten giren oyuncu pozisyon hazırladı asist ve gol

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Cardozo: "Belki ilk 11 oyuncusu değilim, yedek başlıyorum ama elinden geleni yapmaya çalışıyorum. Umut ediyorum daha iyi olacaktır."

Cardozo: "Karar teknik heyetin. Biz bu kulübün çalışanıyız. Amacımız Trabzonspor'a hizmet etmek" @SPORX