Kayıtsız Iphone 6S

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
0
Herkese merhabalar,
Benim şöyle bir sorum var.Türkiyeye yurtdışından getirilmiş henüz kaydedilmemiş telefon alsam 4 ay boyunca kayıtsız kullanabilirim diye biliyorum.Henüz pasaportumda giriş çıkış olmadı o yüzden kayıt yaptıramıyorum aldığım gibi.Eylülün sonunda Polonyaya gideceğim yaklaşık 9 ay orda ikamet edeceğim.Telefonum orda kapanır mı bu durumda?Ve geldiğimde telefonu pasaportuma kaydettirsem tekrar 4 ay içinde herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?Yardımlarınız ve açıklamalarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

kka24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
kayit yaptirmadan 4 ay kullanirsin sende demissin zaten ayrica kayit yaptirman icin yine 4 ay icerisinde giris cikis yapilmis pasaport sart baska herhangi sorun olmaz

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
bence hiç burada telefonuna simkart takma risk alma, polonyada kullan dönüşte kayıt ettir.

DerAppleist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Herkese merhabalar,
Benim şöyle bir sorum var.Türkiyeye yurtdışından getirilmiş henüz kaydedilmemiş telefon alsam 4 ay boyunca kayıtsız kullanabilirim diye biliyorum.Henüz pasaportumda giriş çıkış olmadı o yüzden kayıt yaptıramıyorum aldığım gibi.Eylülün sonunda Polonyaya gideceğim yaklaşık 9 ay orda ikamet edeceğim.Telefonum orda kapanır mı bu durumda?Ve geldiğimde telefonu pasaportuma kaydettirsem tekrar 4 ay içinde herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım?Yardımlarınız ve açıklamalarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.
sıkıntı olmaz kardeş dediğin gibi yapabilirsin, bizimkiler hem AB peşinde koşup hem bu IMEI vergi muhabbetini uyguluyorlar Japonya'yız sanki :D 120 gün hakkın var ilk sim kartı takıp açtıktan sonra, risk alma 110 gün falan kullanacağın şekilde ayarla, polonyadan dönünce giriş tarihinle kayıt yaptırırsın sınırsız olur