Kayıp kargo

Bu konuyu okuyanlar

Pytz0ne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aliexpressden spariş ettiğim bir ürün için belirtilen süre dolmuştu, son katgo bilgisi taşıma şirketinin paketi kabul ettiğininde kalmıştı. Satıcıyla iletişime geçerek durumu söyledim, 2 hafta daha bekletti. Bu zaman da geçtikden sonra tekrardan durumun aynı olduğunu bildirdim.

18/06/09 00:15 me:
why is it still not sent?

18/06/09 01:08 seller:
Hello Dear Sir/Mis:
Don't worry, your money is safe. the order shipment status is abnormal, but we need to check with China Post why you didn't receive it up to now.
Please give us 2 weeks more, it will be the last 2 weeks, if still not receive, we will return the money to you.
Many thanks for your support!

18/06/23 10:29 me:
two weeks passed, the package is still in the same place

18/06/24 17:43 seller:
My dear, I feel sorry for you. Is it possible that the parcel is lost in the logistics or will we have to re-issue it for you?

Son mesajında tam olarak ne demek istediğini anlayamadım. Ürün 1300 satış ve 500 kişilik 4.5yıldız oranında geri bildirim yapılmış. takip numarası ise UC477453785CN
Ne yapabilirim?

kirazz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hızlı kargo ve güvenilir olması için Zelyum ve gittigidiyordan alışveriş yapabilirsin. ben bir kaç kere ürün aldım müşteriye çok önem veriyorlar değişim iade olsun bu siteleri öneririm.

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,465
Hızlı kargo ve güvenilir olması için Zelyum ve gittigidiyordan alışveriş yapabilirsin. ben bir kaç kere ürün aldım müşteriye çok önem veriyorlar değişim iade olsun bu siteleri öneririm.
Hocam adam diyor kargo gitti sen diyon Gittigidiyor'dan alışveriş yapsaydın AliExpress herşey ucuz adamında ona göre hesabı vardır kargo kaybolma işine gelirsek en son kayda geçtiği yeri sıkıştırın biraz elinde sonunda çıkması lazım çıkmassa büyük bir ürünse mahkemeye kadar gider kücük birşey şe agabee diyip geçiçen çağresi yok

Pytz0ne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Belki lojistikde kaybolmuştur dediler 2 ay sonra (Parayı ödedikden 4.5 ay sonra yani) bu mesajı yollamışlar. Dediklerine göre "Parayı ödemediğimi farketmişler", dalga mı geçiyorlar artık bilmiyorum.
Peşini bıraktım zaten.

CXLH RayCXB
18/08/27 18:03
Dear friend,
We appreciated your purchase from us.However, we noticed you that haven’t made the payment yet. This is a friendly reminder to you to complete the payment transaction as soon as possible. Instantpayments are very important; the earlier you pay, the sooner you will get theitem.

If you have any problems making the payment, or if you don’t want to go throughwith the order, please let us know. We can help you to resolve the paymentproblems or cancel the order.

Thanks again! Looking forward to hearingfrom you soon.
Best Regards,
(ZSIIBO)

deadlift-cat

Asistan
Reaksiyon puanı
57
Belki lojistikde kaybolmuştur dediler 2 ay sonra (Parayı ödedikden 4.5 ay sonra yani) bu mesajı yollamışlar. Dediklerine göre "Parayı ödemediğimi farketmişler", dalga mı geçiyorlar artık bilmiyorum.
Peşini bıraktım zaten.
"
Sevgili arkadaşım,
Bizden satın aldığınız için teşekkür ederiz. Ancak, henüz ödemeyi yapmadığınızı fark ettik. Bu, ödeme işlemini mümkün olan en kısa sürede tamamlamanız için size bir dost hatırlatıcısıdır. Anında ödeme çok önemlidir; ne kadar erken ödersiniz, o zaman o kadar çabuk gelirsiniz.
demişler dekont v.s.e yok mu? yollasan sorun biterdi...

Pytz0ne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aliexpress onayladı zaten, ardından adamlar kargoya verdi, 2 aylık süre geçti kargo gelmedi, durumu ilettim 2 hafta daha bekleyelim gelmezse para iadesi yaparız dediler. Şimdi kafalarına göre tekrar mı gönderim açtılar bilmiyorum.