Kategori Hakkında Okumadan Geçmeyin !

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

warkortali

Profesör
Onursal Üye

(DİĞER) KATEGORİSİ HAKKINDA BİLGİLENDİRMELER

Kültür ve Sanatın Diğer Tüm Alanları, Resim, Sahne Sanatları, Sergiler, Fuarlar, Tarih ve Bunlar gibi kültür sanat değeri taşıyan haberler [Kültür / Sanat] Bölümünün, (Diğer) isimli kategorisi içeriğinde bulunmalıdır.

* Müzik (imeem) ve (youtube vs..) video klip içerikli konu başlıklarınızı MÜZİK kategorisinde dilediğiniz gibi oluşturabilirsiniz.

İyi paylaşımlar..

* Kategori ile ilgili aklınıza takılan soruları bu konu başlığı altında sorabilirsiniz...

|SeYYaH|

Rektör
Kültür ve Sanatın Diğer Tüm Alanları, Resim, Sahne Sanatları, Sergiler, Fuarlar, Tarih ve Bunlar gibi kültür sanat değeri taşıyan haberler [Kültür / Sanat] Bölümünün, (Diğer) isimli kategorisi içeriğinde bulunmalıdır.
bu bölüme tarih ile ilgili bir başlık açmıştım. önemli bir tarih yazarının yakın tarihin bilinmeyen bir çok mevzuunu gün ışığına çıkardığı önemli bir başlıktı bu.

bazı arkadaşlar konuyu saptırıcı, gereksiz polemikler içeren mesajlar attı diye bu bölümün moderatörü redfoks arkadaşımız tarafından konu kapatıldı. kendisine özel mesajla rica ettim, "konuyu saptırıcı, kural dışına itici mesajları silin, ama ne olur Allah'ın hatırı için konuyu açın" diye rica ettim. fakat kabul etmedi.

bu mesajımı redfoks'u şikayet etmek için yazmıyorum, ne ki bu yapılanı da adil bulmuyorum, doğru bulmuyorum. ona da yazdığım gibi konu içinde polemik içeren, kural ihlali yapan mesajlar silinebilirdi. çünki tartışma içeren, kavgalara sebep olan birçok konu bu şekilde yapılıyor. küfürler, kişisel saldırı içeren mesajlar siliniyor, diğerleriyse konunun içeriğine uygun olarak devam ediyor. doğru olan da bu değil midir?!

redfoks kardeşimi kırmak, incitmek istemem, mutlaka iyi niyetli olduğunu biliyorum. fakat dikkatimi çekti, bu sitede RTÜK'ten çok daha katı kurallar uyguluyor, en ufak bir toleran göstermeksizin azıcık tehlikeli bulduğu mesajları dahi ya siliyor yahut konuyu kapatıyor.

iyi ama burası bir forum alanı değil midir? hiçbir konuda tartışma olmamalı mı?! burası devlet sitesi mi olmalı, askeri kışla mı olmalı yani? kaldı ki devlet kurumlarında bile bu kadar katılık yoktur.

buna rağmen mesajları silmesini anlarım... da, konuya kilit vurulması gerçekten büyük haksızlık oluyor.

by efsane

byefsane@shiftdelete.net
Yönetici
Admin
|SeYYaH| hocam konu linkini iletirseniz, forum kurallarımıza göre inceler, eğer açılabilecek bir konu ise açarım. Anlayışınız için teşekkürler.

Hayırlı sabahlar.

stat counter