Kaspersky`de dil Türkçe`ye nasıl çevrilir?

Bu konuyu okuyanlar

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar merhaba Kaspersky kullanıyorum

Acaba Kaspersky`de dil Türkçe`ye nasıl çevrilir?

Birde Kaspersky birşeyler buldu, "add exclusions" diye seçenek vardı seçtim, ama ne yaptı hiçbir fikrim yok, acaba "add exclusions" seçeneği ne oluyor? bu seçeneği seçtiğime pişman oldum oldum çünkü dosyaları karantinaya ayırmak yada silmek istiyordum

Bu işlemi geri alıp düzeltmenin, yani add exclusions seçilmiş dosyaları eski haline getirip silmenin bir yolu var mıdır?

Şimdiden teşekkür ederim.

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
[MENTION=288917]intel1111[/MENTION] kullandığınız versiyonun tr sürümünü Kaspersky Lab | Antivirus Protection & Internet Security Software adresinden indirip var olan programın üzerine kurun düzelir.

exclusions hariç tutulanlar demek. antivirüs bi daha o dosyaları güvenli olarak algılayıp taramayacak anlamına geliyor. Türkçeye çevirdikten sonra ayarlar kısmından düzeltebilirsiniz

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Forumun bir yerlerinde Çince den Türkçe'ye çevirme konuları olacaktı ama arayıp bulmak lazım :)

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
@intel1111 kullandığınız versiyonun tr sürümünü Kaspersky Lab | Antivirus Protection & Internet Security Software adresinden indirip var olan programın üzerine kurun düzelir.

exclusions hariç tutulanlar demek. antivirüs bi daha o dosyaları güvenli olarak algılayıp taramayacak anlamına geliyor. Türkçeye çevirdikten sonra ayarlar kısmından düzeltebilirsiniz
açıklamanız için çok teşekkür ederim

internet sitesine girdim bulamadım, indirmeler linki var ama güncelemeler deneme sürümleri için. yürkçe yamayı nasıl yükleyeceğim?

birde add exclusions hatasını hangi ayarlardan düzeltebilirim?

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
[MENTION=288917]intel1111[/MENTION] antivirüsünüz lisanslı mı yoksa kampanyadan mı indirdiniz?

kaspersky forumunda bu şekilde yazıyor

Merhaba,
Türkçe sürüm kurulduğunda bunu İngilizceye veya geri Türkçeye çevirmek mümkündür. Fakat sadece İngilizce sürümde Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır.

Sisteminizde bulunan sürümü kaldırıp tekrar Türkçe sürümü kurmanız gerekmektedir. Bunu yaparken Aktivasyon kodunu kayıtlı bırak seçeneğinin seçili olduğundan (Activation data) emin olursanız, bir daha aktivasyon kodunu girmeden ürünü kurup çalıştırabilirsiniz.

yani şu an kurulu olan sürümle aynı sürümde Türkçe sürümü indirip kurmanız gerek. ingilizce sürümü kaldırırken de aktivasyon kodunu kayıtlı bırak kısmını seçin

settings kısmını bi resmini atabilirseniz exclusion kısmıyla ilgili yardımcı olabilirim

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
@intel1111 antivirüsünüz lisanslı mı yoksa kampanyadan mı indirdiniz?

kaspersky forumunda bu şekilde yazıyor

yani şu an kurulu olan sürümle aynı sürümde Türkçe sürümü indirip kurmanız gerek. ingilizce sürümü kaldırırken de aktivasyon kodunu kayıtlı bırak kısmını seçin

settings kısmını bi resmini atabilirseniz exclusion kısmıyla ilgili yardımcı olabilirim
cevabınız için çok teşekkür ederim ben en iyisi ingilizce sürümünü kullanmaya devam edeyim :)

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
[MENTION=288917]intel1111[/MENTION] additional kısmında update bölümünün altında olması lazım exclusions oraya girdiğinizde configure exclusions veya benzeri bi yer olması gerek ordan düzenlemeleri yapabilirsiniz

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
sil türkcesini kur ben öyle yaptim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
silin programı, hangi sürüme ait keyiniz varsa o sürüme ait sürümü indirin türkçe olarak.. yamayla falan uğraşmayın..

en temiz işi bu.. ben son 2 yıldır kaspersky pure 3.0 kullanıyorum 3 kullanıcılı.. bir sorun olduğunda kaspersky destekten adamları arıyorum, faturanın resmini çekip yolluyorum, sıkıntı olmuyor..

Pupilla

Dekan
Reaksiyon puanı
138
[MENTION=288917]intel1111[/MENTION] evet burası. tamamını seçip remove diyin

intel1111

Asistan
Reaksiyon puanı
4
sil türkcesini kur ben öyle yaptim
önerinizi için çok teşekkür ederim ama ben zaten kendi türkçe sitesinden download yaptım
silin programı, hangi sürüme ait keyiniz varsa o sürüme ait sürümü indirin türkçe olarak.. yamayla falan uğraşmayın..

en temiz işi bu.. ben son 2 yıldır kaspersky pure 3.0 kullanıyorum 3 kullanıcılı.. bir sorun olduğunda kaspersky destekten adamları arıyorum, faturanın resmini çekip yolluyorum, sıkıntı olmuyor..
deneme sürümü kullanıyorum :)

@intel1111 evet burası. tamamını seçip remove diyin
çok teşekkür ederim

crazymurat34

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Türkçeye illa çevirmeden gerek yok türkçe olan resimlerini indirip bakabilirsiniz. Onun yanı sıra ingilizceniz gelişir diye düşünüyorum.