Kasa

Bu konuyu okuyanlar

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Böyle konuları tek tek atacağınıza bir konuya hepsini yazıp eksiklerini, fazlalarını yazsak daha iyi olmaz mı?

DAAADW

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Alınabilecek iyi bir kasa toplıyacağınız sistemide verseniz daha sağlıklı bir yorum yapabilirdim
Screenshot_20191117-201746.png

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Alınır bende buna çok benzer PC planim var kaşa olarak bunu kullanicam Psu da sağlam tmm bu PC de sıkıntı yok ama bence anakart i yukseltin

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Asrock vs gigabyte unsuru ne olacak?
Tam anlayamadım ama gigabyte in Asrock dan daha kaliteli olduğunu söyledin sanırım,ona göre yorum yapıyorum,yanlış anladiysam kusura bakma.
Her markanın çok iyi ve çok berbat ürünleri vardır.Bir markanin sırf adı var diye çok iyi bir ürünü olmak zorunda değil.Ha Asrock da bilinmedik bir marka değil,eskilerden beri gelen gigabyte markasına nazaran son yıllarda ünlenmiş bir marka,ben 2010 zamanlarında Asrock hatırlamam ama gigabyte vardı,bu demek değildir ki Asrock kötü.
Gigabyte in o anakartinda pasif soğutma yok,2 tane ram slotu var,kalitesiz.Asrockun anakartinda güzel bir pasif soğutma ve 4 adet ram slotu var,kaliteli. ?

_MusTy_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,308
Tam anlayamadım ama gigabyte in Asrock dan daha kaliteli olduğunu söyledin sanırım,ona göre yorum yapıyorum,yanlış anladiysam kusura bakma.
Her markanın çok iyi ve çok berbat ürünleri vardır.Bir markanin sırf adı var diye çok iyi bir ürünü olmak zorunda değil.Ha Asrock da bilinmedik bir marka değil,eskilerden beri gelen gigabyte markasına nazaran son yıllarda ünlenmiş bir marka,ben 2010 zamanlarında Asrock hatırlamam ama gigabyte vardı,bu demek değildir ki Asrock kötü.
Gigabyte in o anakartinda pasif soğutma yok,2 tane ram slotu var,kalitesiz.Asrockun anakartinda güzel bir pasif soğutma ve 4 adet ram slotu var,kaliteli. ?
Neyse hocam kararı alıcı versin asrock da mantıklı ama