Kasa Uyumu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Seha Doğan

Üyecik
Ekran kartı: Gt 1030
İşlemci: AMD Athlon X4 950
Anakart: Asus A68HM-K Amd
Ram: 8 GB DDR3 RAM (2X)
Güc kaynağı: 300WATT PSU

Bu kendime topladığım ilk sistem sistemde bir eksiklik varmı parçalar uyumlu diye kontrol edip birde hangi kasayı almalıyım diye danışmak için açıyorum bu konuyu yardımlarınızı bekliyorum

met 35

Profesör
İşlemci o anakarta uygun değil. Soketi farklı. Toplam bütçenizi söyleyin,toplamaya çalışalım.

Seha Doğan

Üyecik
İşlemci o anakarta uygun değil. Soketi farklı. Toplam bütçenizi söyleyin,toplamaya çalışalım.
Öncelikle cevabın için teşekkür ederim
Bütçe olarak net birşey söyleyemiyorum dedigim gibi ilk sistemim -bilgisayar üzerinden- yani piyasayı çok bilmiyorum ben sadece lol oynamak için basit birşey toplamak istiyorum eğer işlemci tavsiye ederseniz çok mutlu olurum

Seha Doğan

Üyecik
Ben sadece islemci tavsiyesi istemistim ama bu çok daha iyi oldu çok teşekkür ederim ama aklıma bişey takıldı ekran kartı yok bu sistem çalısirmı ki ?

met 35

Profesör
2200G işlemcisi içinde,dahili bi ekran kartı da var . Ve işin güzel tarafı ,yukarda senin almayı düşündüğün GT 1030 kadar olmasa da, yüzde 70-80 ,ona yakın bi ekran kart bu.

Seha Doğan

Üyecik
2200G işlemcisi içinde,dahili bi ekran kartı da var . Ve işin güzel tarafı ,yukarda senin almayı düşündüğün GT 1030 kadar olmasa da, yüzde 70-80 ,ona yakın bi ekran kart bu.
Çok teşekkür ederim bu islerde yeniyim dediğim gibi cok bilmiyorum , bunu da ögrenmiş oldum ama şòyle bi sorum daha var ben bu sitemi yaz sonu almak istiyorum da yaz sonu sizinle iletişime geçebilirmiyim
Mesaj otomatik birleştirildi:

LOL ü en yüksek ayarlar 60+ fps oynarsın.
Ooo dediğin gibiyse harika

stat counter