[Karşılaştırma] Sony Xperia Z1 mi LG G2 mi?

Bu konuyu okuyanlar

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Hep aynı 2li LG-Sony savaşı vermekten ne zaman bıkıcaklar merakla izliyorum her konuda. O ona laf atıyo, o ona laf atıyo kazanan her daim firmaların kasası oluyor, boşa kürek çekmeyin.

Ha Sony'nin kalitesi yeter LG karşısında buda bir gerçek. Sony gözümde daha değerli firma, koreliler çinlilerden sonra en sorunlu millet bence.

mendocino

Müdavim
Reaksiyon puanı
80
Yorumlarini bi gözden gecir adamim, bana simdi tek tek alinti yaptirma. Sen yorum yaptiginda kimse sana neden kötuluyorsun yada kullanmiyorsan yorum yapma dememisse sende demeyeceksin. Yorum sana degil lgye yapiliyor, baskan sifati hosuna gitmiyorsa öyle davranmayi birakmani öneririm.

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Eee daha daha nasılsınız millet :p
Ortamı sakinleştirme görevi bana düştü ahahaha :D

NikeSteeL

Müdavim
Reaksiyon puanı
131
İşin Açıkçası Z1 Almaya Gittim LG G2 aldım Geldim .

LG G2 'yi Kullanan Z1'ide Arkadaşından bir günlüğüne Kıyaslama Yapmak içim Ödünç Alan Biri Olarak

G2 Çok Akıllı Bir Tercihmiş . Ama Su Geçirmez Özelliği İşime Yararmı Bilmem Öyle Bir Özellik Olsa LG G2'de Dayanamaz Suya Sokar Dururdum :) İyiki Oda yok

Ayrıca Tasarım Samsung'dan Çalma Diyen Arkadaşların Yorumlarını Okudumda Bu Şekil Tuş Dizilimi Gibi Radikal Karardan ,Hatta Sıfır Çerçeve için Yapılan Çalışmadan Sonra Hala Tasarım Özenti Demek Hiç Akla Sığmıyor. Hani Tasarım Olarak ne Algılanıyor Köşelerin Yuvarlatılmış Veya Düz Olması Bir Tasarımmıdır !?
Mesela Sony'nin Su Geçirmez Özelliği Bir Tasarımdır . LG G2'nin Sıfır Çerçeve Arka Tuş Dizilimi Bir Tasarımdır Farklar Burda Ortaya Çıkar Temel Olarak Bakarsan Ekran Ve Fonksiyon tuşlarından Başka Bir Fark Varmı ..? Kişisel Fikrimdir....

LG Hiç Aklımdan Geçen Bir Marka Değildi Ama Bu Arka Tuş Olayına O Kadar Alıştımki Diğer Yandan Dizilim Telefonları Kullanamıyorum . !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar bu kadar tartışmaya gerek yok donanım mı istiyorsun z1 al arayüz mü seviyorsun g2 al ama şu bir gerçekki arayüze güncelleme gelir fakat donanıma gelmez fakat şuda bir gerçekki z1 e o kadar para verilmez hangisini alayım diye soruyorsan g2 al hangisi daha iyi diye soruyorsan z1 tabiki

S

SDN Okuru

SDN Okuru
lg 2 alırsan elinde kalır demedi deme lg televizyon ve monütörü tartışılmaz iyi yapıyor fakat telefonu yapamıyor çevremde alan insanlar pişman iyi düşünüp alın benden sölemesi bide herkez boş konuşuyor lg2 üstün tutuyorlar z1 i kötülüyorlar ben telefon alırken sağlamlığına bakarım z1 imi ben 1 sefer düşürdüm diklemesine birsey yok eger s4 g2 olsaydı kesin ekranı giderdi...

Bloother

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,327
lg 2 alırsan elinde kalır demedi deme lg televizyon ve monütörü tartışılmaz iyi yapıyor fakat telefonu yapamıyor çevremde alan insanlar pişman iyi düşünüp alın benden sölemesi bide herkez boş konuşuyor lg2 üstün tutuyorlar z1 i kötülüyorlar ben telefon alırken sağlamlığına bakarım z1 imi ben 1 sefer düşürdüm diklemesine birsey yok eger s4 g2 olsaydı kesin ekranı giderdi...

Nedense bu yorum da pek yabancı gelmedi [MENTION=130683]android3[/MENTION] hocam :p

batuezgu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yakın zamanda z2 çıkacak böylece z1in fiyatında da düşüş olur z1in tek sorunu bence fiyatı

erso81

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben bir g2 kullanıcısı olarak şuan memnunum ama lg nin böyle iyi telefon yapacağı pek aklıma gelmezdi,ancak şu güncelleme ve Türkiye'ye ayrı versiyon olayları falan canımı sıkıyo g3 ünde yakın zamanda çıkacak olması falan baya soğutuyo beni eğer denk getirebilirsem i5s le değiştiricem