Karim Rashid İmzalı Buzdolabı: LG GR-M317SGHZ Fiyatı&Özellikleri

Bu konuyu okuyanlar

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Yarı İngiliz yarı Mısırlı tasarımcı Karim Rashid tarafından dizayn edilen Lg gr-m317sghz buzdolabı; tasarımı, en üst teknolojisi ve geniş hacimi ile bayanları mest edecek!

İnternette fiyatını 6.372,44 TL olarak buldum. Sanki biraz pahalı :)

large01.jpg

LINEAR KOMPRESSÖR – 10 YIL GARANTİ
Geleneksel buzdolaplarından farklı olarak, kullanılan linear kompressör sayesinde çok daha sessiz ve verimli çalısan buzdolapları ile tanısın. Direct drive motorlarda olduğu gibi linear kompresörde de sorun çıkartan parçalar ortadan kaldırıldı. Aynı zamanda bu sayede sürtünme ile olusan enerji kaybı minimuma indirildi. Diğer Linear kompresörlü modellerimizde olduğu gibi bu modelde de 10 yıl kompresör garantisi standart.

HYGIENE FRESH
4 aşamalı filtre sistemi ve LG patentli antibakteriyal malzeme (Kimchi Lactic Acid) sayesinde Hygiene Fresh güçlü sterilizasyon sağlar ve kötü kokuların önlenmesinde çok iyi performans gösterir. Öyle ki küf mantarlarını önlemede %99.99 oranında etkilidir.

PRATIK KAPI (ben fotoğrafta pratik kapıyı göremedim)
Yenilikçi Pratik Kapı özelliği, kapağı tamamen açmadan içeceklerinizi ve yiyeceklerinizi almanızı sağlar. Sıklıkla tükettiğiniz yiyecek ve içeceklere kolayca erişmenizi sağlarken, aynı zamanda doğru soğutma sıcaklığını muhafaza eder.

Genel Özellikler

Tasarım: Karim Rashid
NoFrost Sistemi: Var
Linear Kompressor: Var
Multi Air Flow: Var
Kapı İçi Buzmatik: Var
Temperli Cam Raflar: Var
10 Yıl Kompressör Garantisi: Var
Enerji Sınıfı: A++
Moist Balance TM Crisper/ Nem Koruma Gözü: Var
Vacuum Fresh / Vakum Gözü: Var
Bioshield™: Var
Ses Seviyesi: 38dB
LED Dokunmatik Kontrol: Var
LED İç Aydınlatma: Var
Hygiene Fresh: Var
Pratik Kapı: Var
Ekspres Dondurma: Var
G x Y x D (mm): 912 x 1785 x 915
Brüt Hacim (lt): 900

Kaynak

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
tasarımı falan farklı hedef kitlesi parası çok olanlar gibi algıladım nedense :)