Kargom Verilmedi Param Nereye Gider?

Bu konuyu okuyanlar

leffe

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Aldıgım ürün doğrultusunda satıcının ürünü kargolamasına 2 saat kaldi ama hala tık yok. Süre bitince ne olacak? Para direkt bana mı gelecek yoksa başka işlemler de olacak mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldıgım ürün doğrultusunda satıcının ürünü kargolamasına 2 saat kaldi ama hala tık yok. Süre bitince ne olacak? Para direkt bana mı gelecek yoksa başka işlemler de olacak mı?

İade edemiyorum çünkü ilk 24 saat doldu, gittigidiyorun 3 günlük kargo sınırı 2 saat sonra dolacak.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,748
Süre bitince hatırlat diye bir seçenek çıkacak sana. Ona basarsan hatırlatıyorsun ve site bir gün daha süre tanıyor. O süre de biterse paranı iade ediyor

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Sanki kargo hatırlatmanın yanı sıra iade seçeneği de çıkıyordu. Öyle hatırlıyorum gibi. Bakalım bize de bildir hocam buradan sonucu..
Ama sıkıntı olmaz korkma hiç. Gittigidiyor n11 hepsiburada para konusunda hiç mağdur etmezler müşterisini

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,375
Mesaj otomatik birleştirildi:

İade edemiyorum çünkü ilk 24 saat doldu, gittigidiyorun 3 günlük kargo sınırı 2 saat sonra dolacak.
Sizi mağdur edeceklerini sanmıyorum.

atılgannn

Asistan
Reaksiyon puanı
188
gelmediğini hatırlat sonrasında yine gelmezse para iadesi iste