Kardeşiniz Var Mı?

Bu konuyu okuyanlar

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Kardeşiniz var mı? Kardeşinizin olması nasıl bir şey? Ben hep merak etmişimdir nasıl bir duygu diye. Manevi kardeşim var, hepsini de öz kardeş gibi severim. Ama öz kardeşim yok :D. Keşke olsaydı demeli miyim? :D

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
Aramda 4 yaş olan öz kardeşim var yaşımıza rağmen hala sürtüşmeler yaşarız, bir türlü anlaşamadım. Birde üvey kardeşim diyeceğim benden 18 yaş küçük bir kardeşim var. Öz kardeşimden daha öz. Sanırım yaş farkının verdiği abilik iç güdüsü daha ağır basıyor. Yaşlar yakın olunca sürekli aranda bir üstünlük yarışı oluyor gibi.

colite

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,275
Kardeşiniz var mı? Kardeşinizin olması nasıl bir şey? Ben hep merak etmişimdir nasıl bir duygu diye. Manevi kardeşim var, hepsini de öz kardeş gibi severim. Ama öz kardeşim yok :D. Keşke olsaydı demeli miyim? :D
bende merak ediyorum tek olmak çok zor...

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Benden 4 yaş küçük kız kardeşim var.
Yetiştiği aileye göre kardeşlerin davranışları değişir.
Ben hiç baskıcı bir abi olmadım, annem uyarırdı hep.
Belki bu yüzden bu ergenlik çağında bana çok çıkışıyor ama zararlı o çıkıyor.
Kardeş sana en yakın yabancı gibidir.

Brkmn

Asistan
Reaksiyon puanı
67
3 Kardeşiz, ikisi de benden büyük vallahi onlara yapmayı sevdiğim en iyi aktivitelerden biri toplanıp bilgisayar oynamak. Onlarla oynarken zaman nasıl geçiyor bilmiyorum, ablam bize çok katılamasa da abimle hiç kalmadan bir 10 saat oyun oynuyoruz. Sıkılırsak da sinemaya falan gidiyoruz,motor sürüyoruz. Benden küçük kardeşimin olmasını isterdim en azından abilik yapmak ama bu halimle de mutluyum :)

Özgür Ç..

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,466
Benden 6 yaş büyük ablam vat evlendiği için evin tek çocuğu benim bilgisayara karışan yok ona buna karışan yok efsane bişey.

m.yakut0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Benim de bir ufak kardeşim var, iyi ki de varmış :)

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Varliklari yokluklari bir iki kardeşim var biri ablam 7 yaş fark var zevksiz ve huysuz Metallica'ya gürültüdiyor ve tekyumurta ikizim var o ayri odun adam beduk dinliyor gece metal müzik dinlenmez diyor Dio'yu tanimaz oküz...
24 saatlik nöbette işe yaramaz....