Kardeşim Kaza Yaptı

Bu konuyu okuyanlar

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Ben bu hesabı kullananın yani Furkanın kardeşiyim. Dün baya perişandı uyuyamıyordu, uyku ilacı almıştı ama yine de uyuyamamıştı. Gece 5 e yakın olmuş olay. Evden çıkmış gitmiş bizimki araba çarpmış. Oradaki bir amca babama demişki bir kız adı söyleyip ağlıyordu yola hiç bakmadan atladı demiş. Onun telefondan ordakiler babamı bulup aramışlar. Çocuk hastanede hala kardelen kardelen diye sayıklıyordu. Artık kız ne yaptıysa. Kafasında ve her iki kolunda kırık var. Beyin de sorun çıkar diye müşaade altında tutuyorlar, benim sizlerden tek isteğim kardeşime sağlığına kavuşması için dua etmeniz. Tşk
P_20170629_055429.jpg

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Allah bir an önce şifa versin. Yalnız bu yaşta ne aşkı be kardeşim saçma sapan insanlar için kendine zarar vermesin. Kolundaki ve kafasındaki kırıklar geçer de siz beynindeki bu saçma şeyleri temizleyin. O daha mühim.

Dora

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
9,728
1- Uyku ilacı alan birinin uyuyamama şansı yok ki bu bir çocuksa hiç ihtimal yok,
2- Fotoğraftaki kim bilmiyorum ama yükleyeceğin zaman 2019 yılına ait olmasına özen göster, 2017 yılında çekilen bir fotoğraf ile kimseyi kandırmanın lüzumu yok.
1569131524210.png

3- İstanbul'dan bağlanırken nasıl Kayseri EA fotoğrafı paylaşabiliyorsun?

İnsanları kandırmana gerek yoktu kardeşim.

Son düzenleme:

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
1- Uyku ilacı alan birinin uyuyamama şansı yok ki bu bir çocuksa hiç ihtimal yok,
2- Fotoğraftaki kim bilmiyorum ama yükleyeceğin zaman 2019 yılına ait olmasına özen göster, 2017 yılında çekilen bir fotoğraf ile kimseyi kandırmanın lüzumu yok.

1-İstanbul ne alaka?
2- Fotoğraf 2017 de değil 2019 da çekildi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fo

Foto tarihinin 2017 görünmesinin kardeşimin yapmayı beceremedeği fatih romdan kaynaklı olabilir mi?

Son düzenleme:

Oriolus Belası

Asistan
Reaksiyon puanı
116
Yöneticiler senin ip adresini görebiliyor ve nereden erişim sağladığını tespit edebiliyor.

Eğer durum Aesir in mesajında anlatmaya çalıltığı gibi ise...

Bunu dünyayı değiştirecek projeler(!) tasarlamaya çalışan birinin fark etmemiş olması çok üzücü.

Ne kadar çok sevdiğini kimseye anlatmak zorunda olmadığın gibi ne kadar girişimci olduğunuzda birilerine anlatmak zorunda değilsin. Ancak bir şeyleri kanıtlamak istiyorsan o zaman dütüst ve özgün olmalısın.

Dünya genelinde binlerce satmış temaların warrez hallerini ücretsiz indirerek hiçbir şey elde edemezsin. Şunu unutma Facebook u geliştiren
sosyal medya geliştirdiği için zengin olmadı. O alandaki eksikliği kapattığı için zengin oldu. Eğer sen Facebook un aynısını basit temalarla geliştirir ve yanına yerli eki ekleyip pazarlarsan sonun diğer yerli sosyal medya çalışmalarından hiçte farklı olmaz.

Ayrıca sponsorlarınada kimse inanmıyor. Bunları belgeli olarak sunmalısın. Heleki bu konunun içinden çıkamazsan...

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Yöneticiler senin ip adresini görebiliyor ve nereden erişim sağladığını tespit edebiliyor.

Eğer durum Aesir in mesajında anlatmaya çalıltığı gibi ise...

Bunu dünyayı değiştirecek projeler(!) tasarlamaya çalışan birinin fark etmemiş olması çok üzücü.

Ne kadar çok sevdiğini kimseye anlatmak zorunda olmadığın gibi ne kadar girişimci olduğunuzda birilerine anlatmak zorunda değilsin. Ancak bir şeyleri kanıtlamak istiyorsan o zaman dütüst ve özgün olmalısın.

Dünya genelinde binlerce satmış temaların warrez hallerini ücretsiz indirerek hiçbir şey elde edemezsin. Şunu unutma Facebook u geliştiren
sosyal medya geliştirdiği için zengin olmadı. O alandaki eksikliği kapattığı için zengin oldu. Eğer sen Facebook un aynısını basit temalarla geliştirir ve yanına yerli eki ekleyip pazarlarsan sonun diğer yerli sosyal medya çalışmalarından hiçte farklı olmaz.

Ayrıca sponsorlarınada kimse inanmıyor. Bunları belgeli olarak sunmalısın. Heleki bu konunun içinden çıkamazsan...
KSH Misafir ağını kullanıyorum ondan kaynaklı olabilir mi konumum?

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640
Güncelleme;
-Kendime geldim, iyiyim.
-Fatih Rom her zaman 2017 de tarih o yüzden öyle. Daha doğrusu dosya ismi.
-Konum hakkında bir şey diyemeyeceğim, KSH Misafir ağına bağlıydım.
-Uyku ilacı satın aldım, kullanmadım.
-Ne konuştuğum hakkında hiç bir fikrim yok.

BilgisayarUzmani

Müdavim
Reaksiyon puanı
640

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Küçücük çocuklar aşk acısı çekiyor, ne biçim bir zamanda yaşıyoruz arkadaş...

Allah şifa versin kardeşimize, ama birilerinin nasihat etmesine ihtiyacı var belli ki, dua ile birlikte nasihatı da unutmayınız.

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
Küçücük çocuklar aşk acısı çekiyor, ne biçim bir zamanda yaşıyoruz arkadaş...

Allah şifa versin kardeşimize, ama birilerinin nasihat etmesine ihtiyacı var belli ki, dua ile birlikte nasihatı da unutmayınız.
belki aşk acısı değildir bunun benzeri bir olay benim ilkokul zamanı başıma geldi bir arkadaşım okulun trabzanlarından kayarken 2.kattan aşağı zemine çakılıyor ve benim adımı sayıklamış çocuk zannetmişler ki ben ittim onu neyse çocuk kendine geldiğinde yok o benim en iyi arkadaşım o yüzden sayıkladım demiş yoksa kendim düştüm onunla bir alakası yok diye bir şeyler açıklamıştı.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
bu kadar aşk acısı çekilir mi be kardeşim, benden sana tavsiye kimseye bu kadar bağlanma..