Kararsızlık...

Bu konuyu okuyanlar

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Merhaba akıllı telefon alıcam 3300 TL param var.Zenfone 3'ü bekliyordum fakat elimdeki telefonum aklıma geldi.Almışken 4-5 sene kullanmak istiyorum.Marketlere iPhone 6s Plus 32 GB ve iPhone 7 32 GB (100 lira fark var).Hangisini almalıyım 6s Plus alınabilirmi yada önereceğiniz başka telefonlar varmı? (Fiyat küçülebilir)

ZYav43.png

rEaWra.png

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Merhaba.

Ekran boyutu ve batarya sizin için önemli değilse ki iphone 7 de kötü olmayacak ama 6s plus kadar da iyi olmayacaktır. iphone 7 almanızı tavsiye ederim çünkü ekran boyutu haricinde ekran kalitesinde fark yok hatta iphone 7 de retine hd ekran bulunuyor. İphone 7 her özelliğiyle daha çok önde bir cihaz batarya ve ekran boyutu haciricinde.

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Çok oyun oynarım ve telefonla çok vakit geçiririm ve büyük ekran olması çok avantajlı geliyor 6s Plus'da 6s Plus alsam pişman olurmuyum güncel bir telefon varken?

FOM

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Çok oyun oynarım ve telefonla çok vakit geçiririm ve büyük ekran olması çok avantajlı geliyor 6s Plus'da 6s Plus alsam pişman olurmuyum güncel bir telefon varken?

Ben 6s plus kullanıyorum çok memnunum hiç pişman etmedi.

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Peki 6s Plus alıcam heralde.Alınca yazarım.Yorumlarınız için teşekkür ederim.

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Merhaba akıllı telefon alıcam 3300 TL param var.Zenfone 3'ü bekliyordum fakat elimdeki telefonum aklıma geldi.Almışken 4-5 sene kullanmak istiyorum.Marketlere iPhone 6s Plus 32 GB ve iPhone 7 32 GB (100 lira fark var).Hangisini almalıyım 6s Plus alınabilirmi yada önereceğiniz başka telefonlar varmı? (Fiyat küçülebilir)

ZYav43.png

rEaWra.png

Bende 1 aydır bunu düşünüyordum sonra kararımı verdim iphone 6s plus sırf büyük ekran takıntılıgı için alınır benim şahsi fikrim bir çok konuda iphone 7 yenilikci bir cihaz tavsiyem o yöndedir illa büyük ekran seviyorum dersenizde 7 plusa zorlayın bütçenizi o zaman veyahut 6s kullanan arkadaşlarım ve aile büyüklerim var ekranından şikayet eden hiç görmedim küçük diye açıkcası tercih sizin

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Bende 1 aydır bunu düşünüyordum sonra kararımı verdim iphone 6s plus sırf büyük ekran takıntılıgı için alınır benim şahsi fikrim bir çok konuda iphone 7 yenilikci bir cihaz tavsiyem o yöndedir illa büyük ekran seviyorum dersenizde 7 plusa zorlayın bütçenizi o zaman veyahut 6s kullanan arkadaşlarım ve aile büyüklerim var ekranından şikayet eden hiç görmedim küçük diye açıkcası tercih sizin
İphone 6s Plusmı aldınız siz?

FoLLow

Doçent
Reaksiyon puanı
309
İphone 6s Plusmı aldınız siz?

Yok 7 ye karar verdim 6s plus sırf ekranı büyük diye alcaktım sonra iphone7 deki yenilikler beni cezbetti ve 1 sene fazla güncelleme alacak olması dolayısıyla iphone 7 ye yöneldim bütçemi artırırsam 7 plus alcam

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

İphone 6s plus alınabilir bir telefon ama iphone 7 mi 6s plus mı derseniz kesinlikle iphone 7 alın. 6s ailesindeli eksillikler giderildi. İyileştirmeler yapıldı. Yeni işlemci ile performans arttı. Suya dayanıklılık bile bir artıdır yani. Kesinlikle tavsiyem ip7.

Deta Destan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

ZYav43.png

rEaWra.png

Biraz fazla olacak sanırsam ama bence 7s i bekle daha sağlam olacaktır