Kararsızım

Bu konuyu okuyanlar

mckenzie

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhaba arkadaşlar max 900 tl ye kadar bütçem var akıllı telefon almak istiyorum sizden önerilerinizi bekliyorum ayrıca galaxy s plus çok hoşuma gidiyor sizce nasıl ?

yer6

Profesör
Reaksiyon puanı
54
arkadaşım androidli telefon almak istiyorsan ve uygulama-oyun gibi şeylerle telefonu yoracaksan,kişisel tavsiyem kesinlikle çift çekirdekli işlemcisi olan bir telefon al ve rami eeeen az 512mb olsun(1gb falan bulursan onu al tabi :) ).marka model vermem ama beni dinle.şimdiden hayırlı olsun.

Premium1234

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eğer şu sıralar alıcak isen htc ıncredıble s veya lg optimus black alabilirsin iki telefonda gayet iyi, ama beklerim birazda şuanki paramın üstüne ekleyebilirim dersen çift çekirdekli telefona bakabilirsin yavaş yavaş yaygınlaşıyor onlarda.

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
O fiyata alternatifin çok ,

Bence paran yeterse veya ekleyebiliren Bütçene HTC DESİRE HD Al birebir test etme olanağım oldu , WEB deneyimi inanılmaz güzel, internetten bir dizi sitesinden rahatlıkla dizi izleyebildim , farklı yerlere giriş çıkış yaptım en ufak kasma yok .
8MP Kamera
768 mb Ram
1 GHZ işlemci

Alternatif olarak uzun süredir takip ettiğim ; LG OPTİMUS BLACK oldukça başarılı , Aynı özelliklerde hemen hemen Sony Ericsson Xperia Neo modeli çok iyi (1 ghz , 512mb ram )

DarkStyle1907

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy S plus i 900-1200 tl fln alabilirsen dusunme derimm iphone fln hikaye onlarr

emre_atagan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bencede htc desire hd al ben şu anda kullanıyorum çok memnunum

mckenzie

Asistan
Reaksiyon puanı
4
yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar hepsini araştırıyorum tek tek artık hangisi kafama uygun gelirse onu alacağım. :D