Kararsız Kaldım Yardımcı Olurmusunuz?

Bu konuyu okuyanlar

ilker6767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba Arkadaşlar, Şu an kullandığım telefon sony experia z ilk çıktığında aldıydım. 3 buçuk senedir işimi gördü ama telefon fena yavaşladı ve çok ısınıyor. yeni telefon almayı düşünüyorum karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim. Düşündüğüm telefonlar
ıphone 6s
sony experia z
samsung note 5
htc 10

Sizce hangi telefonu almalıyım? Sizin tavsiyeleriniz nelerdir her tavsiye ye açığım.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Merhaba Arkadaşlar, Şu an kullandığım telefon sony experia z ilk çıktığında aldıydım. 3 buçuk senedir işimi gördü ama telefon fena yavaşladı ve çok ısınıyor. yeni telefon almayı düşünüyorum karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim. Düşündüğüm telefonlar
ıphone 6s
sony experia z
samsung note 5
htc 10

Sizce hangi telefonu almalıyım? Sizin tavsiyeleriniz nelerdir her tavsiye ye açığım.
Telefondan beklentileriniz nelerdir ? Çok Oyun Oynar Mısınız ? Bunları yazmazsanız yardım edemeyiz . Ayrıca Bütçenizi söylerseniz Listedeki Telefonlardan Daha İyi Telefonlar Söyleyebiliriz :)

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Bende iPhone 6S ile Z5 Premium arasında kalmıştım, daha önce 5S kullandığım için 6S aldımama sen xperia kullanıyorsun bu yüzden Z5 modellerinden birini almanı öneririm. İkiside seni uzun yıllar götürebilecek telefon. Ama telefondan sıkıldıysan değişiklik istiyorsan 6S 'te alabilirsin ama andoridden geçtiğin için arayüze, applere alışman biraz uzun sürebilir, özellikle sağ alttaki geri tuşunu çok ararsın :) Samsung hakkında bilgim yok ancak htc 'de şarj ve oyun konusunda istediğini alabileceğin bir telefon.

ilker6767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefondan beklentileriniz nelerdir ? Çok Oyun Oynar Mısınız ? Bunları yazmazsanız yardım edemeyiz . Ayrıca Bütçenizi söylerseniz Listedeki Telefonlardan Daha İyi Telefonlar Söyleyebiliriz :)

Telefon beklentim kamerası iyi, netde fazla gezinen birisiyim. oyun olarakta asfalt8 ile clash of clans oynuyorum sadece. beni 3-4 yıl götürecek telefon düşünüyorum. sony beni 3 buçuk yıl götürdü :) daha fazla dayanamayacak fena kasıyor. bi de fazla ısınmayan olursa iyi olur :)

Şener D.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Note 7 veya bir hafta sonra çıkacak iphone 7 de olabilir

serhatdundar

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Telefon beklentim kamerası iyi, netde fazla gezinen birisiyim. oyun olarakta asfalt8 ile clash of clans oynuyorum sadece. beni 3-4 yıl götürecek telefon düşünüyorum. sony beni 3 buçuk yıl götürdü :) daha fazla dayanamayacak fena kasıyor. bi de fazla ısınmayan olursa iyi olur :)
Fazla ısınmayan diyorsan iPhone baştan elenir. 3-4 yıl götürecek dediğine göre de samsung elenir. Sony ile iyi idare etmişsin Z5 ile 3-4 yıl daha idare edersin. htc de işini görür.

Yeşil Okçu

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,811
Çok oyun oynuyorsunuz,kamera performansı iyi olan telefon istiyorsunuz. Bu durumda en iyi tercihiniz HTC 10 olacaktır . En az 4 yıl götürür ve kamerası ve performansı çok iyi :)

Şener D.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yurtdışından aldırma imkanın varsa yurtdışından aldır ben dubaiden 2450 ye aldım note 7 2 hafta olmak üzere çok güzel bir tlf önceki tlf iphone 5 ti kamerası bozuldu net çekim yapmıyodu ondan aldım yoksa idare ederdi iphone beni 1 2 sene daha.

ilker6767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fazla ısınmayan diyorsan iPhone baştan elenir. 3-4 yıl götürecek dediğine göre de samsung elenir. Sony ile iyi idare etmişsin Z5 ile 3-4 yıl daha idare edersin. htc de işini görür.
Sony z 5 in bataryası iyi gider mi ki 4k özelliğinden şarjı 1 günü çıkarabilir mi?

ilker6767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yurtdışından aldırma imkanın varsa yurtdışından aldır ben dubaiden 2450 ye aldım note 7 2 hafta olmak üzere çok güzel bir tlf önceki tlf iphone 5 ti kamerası bozuldu net çekim yapmıyodu ondan aldım yoksa idare ederdi iphone beni 1 2 sene daha.

Aldırma imkanım var ama pasaport bulma sıkıntım var. pasaporta işletecek yurt dışından gelen tanıdığım yok.

Şener D.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Aldırma imkanım var ama pasaport bulma sıkıntım var. pasaporta işletecek yurt dışından gelen tanıdığım yok.
Pasaport hakkını satanlar oluyor diye bir yazılar okumuştum internette ama doğrumudur nedir hiç bir bilgim yok, araştırırsanız belki bulabilirsiniz.

Speedster

Müdavim
Reaksiyon puanı
319
Bence bekle iPhone 7 çıksın 6s düştugü zaman al.

ilker6767

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beklemedeyim samsung note 7 e karar verdim inşallah biraz daha düşer telefon fiyatı

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
6s ya da Htc 10 öneririm.İkisi de çok güzel çevremden biliyorum.;)