Kararsız kaldım telefon önerisi bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

EGEMEN ŞENGÜL 1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar herkese benim tercihim küçük telefon ama kamera ve stabil olmasıda benim için önemli o yüzden huawei p20 pro ve iphone 8 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ikisininde fiyatları şu anda 4800 önerilerinizi bekliyorum

DarkMatter

Doçent
Reaksiyon puanı
241
P20 pro küçük telefon değil. Ben s9 plus öneririm.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Merhabalar herkese benim tercihim küçük telefon ama kamera ve stabil olmasıda benim için önemli o yüzden huawei p20 pro ve iphone 8 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ikisininde fiyatları şu anda 4800 önerilerinizi bekliyorum
S9+ öneririm. Mate10 pro öneririm.

Harnapazade

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,442
iOS mu Android mi ? iOS ise zaten cevap belli iPhone 8. Android tarafında hem küçük hem performanslı Sony'nin kompakt modelleri var ama onlarda artık Türkiye'ye gelmiyor. Android tarafında alabileceğin hem küçük hem performanslı yeni bir telefon arıyorsan S9'dan başka seçenek yok.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
çin malı huawei tavsiye etmiyorum kesinlikle 150 mp kamerada koysa 50 gb ram de olsa çin malı kalitesiz ürünler leş ekran çözünürlüğü iphone çakması tasarımları benim gözümde beş para etmez kullanan memnun olan insanlar vardır sevende saygı duyarım ama benim görüşüm bu yönde aynı şey one plus xaomi gibi cihazlar içinde geçerli

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Mate 10 PRO 4300 olmuş o fiyata değmez
S9-S9+
3800 tlye var hala
Zam geldi ama cogu telefona geldi
2017nin en iyi telefonu hala alinabilir bir telefon huawei farkiyla

---- Mesajlar birleştirildi ----

çin malı huawei tavsiye etmiyorum kesinlikle 150 mp kamerada koysa 50 gb ram de olsa çin malı kalitesiz ürünler leş ekran çözünürlüğü iphone çakması tasarımları benim gözümde beş para etmez kullanan memnun olan insanlar vardır sevende saygı duyarım ama benim görüşüm bu yönde aynı şey one plus xaomi gibi cihazlar içinde geçerli
Çin ve tayland telefonları güney kore ve amerikan telefonlarindan kat be kat daha iyi telefon yapiyorlar.Bence bosuna ön yargili yaklasmayin firmalara

Çentik sik tasarim ve daha iyi kamera icin 800tl daha fazla para vermek istersen p20pro mor
Ama gereksiz fazla paraya gerek yok dersen diger tum ozellikleri ayni mate 10pro

Son düzenleme:

cacar54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
galaxy note 8 alın.4500 tl civarı.istediğiniz bütün özelliklere sahip

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Note 8 1 ay once 550p civariydi kura ragmen ne dusus
Iyi kazikliyorlarmis galiba
Öve öve bitiremedikleri huawei mi daha iyi telefon yapıyo ? Mate 10 pro çok iyi dediler bi ton eksiği var diğer amirallere göre video kaydında ois desteği o kadar kötü olan bi telefon daha görmedim.p20 pro iphone x in klonu gibi 4000 mah bataryası var amoled ekran var ama ekran çözünürlüğü yerlerde çok fazla ısınıyo ayrıca sen önyargılısın bence

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Öve öve bitiremedikleri huawei mi daha iyi telefon yapıyo ? Mate 10 pro çok iyi dediler bi ton eksiği var diğer amirallere göre video kaydında ois desteği o kadar kötü olan bi telefon daha görmedim.p20 pro iphone x in klonu gibi 4000 mah bataryası var amoled ekran var ama ekran çözünürlüğü yerlerde çok fazla ısınıyo ayrıca sen önyargılısın bence
Ama güncelleme destegini kesmeyen bir huawei var tum hatalarini da duzelttiler
P20pronun cozunurlugu biraz kotu ama gozle gorulebilir bir fark yok
Iphone x klonu olmayan bir telefon mu var piyasada huawei nin birkac telefonu haric tum telefonlar centik getirdi

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Iphone x klonu olmayan bir telefon mu var piyasada huawei nin birkac telefonu haric tum telefonlar centik getirdi
Sadece çentikten bahsetmiyorum kamera konumlandırması bile aynı daha ne olsun ?gözle görülebilir fark var dostum emin ol ben p20 proyuda inceledim lg g7 thinqi de p20 proda amoled g7 de ips lcd olmasına rağmen g7 nin ekranı p20 e nal toplatır hatta abimse s8+ var oda amoled ondan da iyi g7 nin ekranı

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Kamera konumlandirmasinda da klasiklesmis birkac yer var mutlaka denk gelenler vardir

Öne çentik koyan iphone klonu oluyor zaten
Baska ne var soyleyin de biz de ogrenelim

Guney koreli firmalar haric ekranda qhd kullanan firma yok
Apple gibi diger firmalar fhd nin yeterliligini inanmislar

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Piyasada başka çentikli telefonların olması p20 pronun x hayranlığını örtbas etmez kamera dizilimi bile x le aynı,yeni gelecek mate 20 nin ekranı kavisli gelecek bu huawei kendini iyce aştı bi apple dan bi samsungtan klonlaya klonlaya yoluna devam ediyor bide utanmadan note 9 a gönderme yapıyolar yav sen kimsin huawei?

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Piyasada başka çentikli telefonların olması p20 pronun x hayranlığını örtbas etmez kamera dizilimi bile x le aynı,yeni gelecek mate 20 nin ekranı kavisli gelecek bu huawei kendini iyce aştı bi apple dan bi samsungtan klonlaya klonlaya yoluna devam ediyor bide utanmadan note 9 a gönderme yapıyolar yav sen kimsin huawei?
Huawei ilerde Apple ve Samsung'u geçme potansiyeli olduğunu şu andaki yerini yükselttiğini düşünüyorum.

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Piyasadaki yonelimleri takip ediyorlar
Cağlarının gerisinde kalmiyorlar
Çentik ilk ciktiginda kimse sevmiyordu su an cogu kisi seviyor.bence basindan beri telefonu cok iyi gosteriyor

Huawei yeni telefon cikarinca eski kullanicilarini unutmayan gercek akilli telefonculugun zirvesindeki firmadır

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Bizim burda tartışmamız
Çentik ilk ciktiginda kimse sevmiyordu su an cogu kisi seviyor.bence basindan beri telefonu cok iyi gosteriyor

Huawei yeni telefon cikarinca eski kullanicilarini unutmayan gercek akilli telefonculugun zirvesindeki firmadır
Bende Huawei nin güzel cihazları olduğu yönündeyim Apple geçeceğinden hiç şüphem yok.Bu arada Huawei fanlığı yapıyorsun diye denemeyin bile fotoğrafımdaki cihaz benim olmasa da Apple marka birde şu anda yeni satın aldığım telefonum LG G6 dır

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Huawei ilerde Apple ve Samsung'u geçme potansiyeli olduğunu şu andaki yerini yükselttiğini düşünüyorum.
Huawei şuana kadar hiç bir telefonunu dört dörtlük yapamadı.hani sdn li kaan tolga falan lg g7 e ya işte 4 gb ram var kapasite şu kadar pil bu kadar diye onca laf sölediler ama p20 pronun leş ekranına hiç bişe demediler çünkü bedava telefon gönderiyolar reklamını yapsınlar diye para veriyolar instagramdan takip edenler dikkat etsin adamlar sürekli huawei ile ilgili hikayeler ekliyolar p20 pro şöle bomba huawei bilmem ne.neden lg e htc e vs bu kadar önem vermiyolar (evet eksikleri var bende kabul ediyorum)çünkü bunlardan ekmek yiyemiyolar tamamen ticarete dökülmüş artık herşey

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Geçer yada geçmez şuanda konumuz o değil(Samsung çok yüksek pazar payına sahip o dediğin çok zor).Sen bana yaptığı tasarımlarla gel öyle bi apple dan bi samsungtan bişeyler alarak telefon yaptım demekle olmuyor o işler önce kendi tasarımını bi oluştursun ondan sonra bana huawei savun

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Geçer yada geçmez şuanda konumuz o değil(Samsung çok yüksek pazar payına sahip o dediğin çok zor).Sen bana yaptığı tasarımlarla gel öyle bi apple dan bi samsungtan bişeyler alarak telefon yaptım demekle olmuyor o işler önce kendi tasarımını bi oluştursun ondan sonra bana huawei savun
Ben burda Huawei savunmuyorum sadece bu telefonları başarılı bir şekilde fazlasıyla sattığını düşünüyorum markasının yükseldiğini Apple ile ciddi anlamda rekabete girebileceğini söylüyorum

Yoksa banane Huawei den zaten LG G6 kullanıcısıyım :D

Son düzenleme:

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
..
Çin ve tayland telefonları Güney Kore ve Amerika'dan iyi mi yapıyor
:tearsofjoy:
Bu adamların tek yaptığı tasarım ve mühendislik çalmak boynuz kulağı geçer mantığı falan mı var anlamadım.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014

Başkaları öncülük ediyor bu akıllılarda hazıra konuyor ohh ne ala memleket... Samsung kaç yıllık note 4 e s4 e batarya güncellemesi gönderiyor neyin kafasını yaşıyosun müşterilerini sahiplenen tek firma huawei değil.

Sharia

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Huawei şuana kadar hiç bir telefonunu dört dörtlük yapamadı.hani sdn li kaan tolga falan lg g7 e ya işte 4 gb ram var kapasite şu kadar pil bu kadar diye onca laf sölediler ama p20 pronun leş ekranına hiç bişe demediler çünkü bedava telefon gönderiyolar reklamını yapsınlar diye para veriyolar instagramdan takip edenler dikkat etsin adamlar sürekli huawei ile ilgili hikayeler ekliyolar p20 pro şöle bomba huawei bilmem ne.neden lg e htc e vs bu kadar önem vermiyolar (evet eksikleri var bende kabul ediyorum)çünkü bunlardan ekmek yiyemiyolar tamamen ticarete dökülmüş artık herşey
Ekraninin op mi iphonex asustan bir farki yok

Samsungtan neyi calmis ki
Apple ne kadar gicik bir firma da olsa ozgunluk konusunda ustune yok
Bu telefon piyasai hic belli olmaz nokia batiyor su an

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ben burda Huawei savunmuyorum sadece bu telefonları başarılı bir şekilde fazlasıyla sattığını düşünüyorum markasının yükseldiğini Apple ile ciddi anlamda rekabete girebileceğini söylüyorum

Yoksa banane Huawei den zaten LG G6 kullanıcısıyım :D
Apple umurumda değil yesinler birbirlerini ben Sadece huawei telefonlarının çok şişirildiğini ve örnek olarak p20 pronun bi iphone x yada s9 plus etmeyeceğini söylüyorum bu konuda sonuna kadar giderim Kimse beni ikna edemez