Kararsız kaldım telefon önerisi bekliyorum

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Merhabalar herkese benim tercihim küçük telefon ama kamera ve stabil olmasıda benim için önemli o yüzden huawei p20 pro ve iphone 8 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ikisininde fiyatları şu anda 4800 önerilerinizi bekliyorum

Harnapazade

Doçent
iOS mu Android mi ? iOS ise zaten cevap belli iPhone 8. Android tarafında hem küçük hem performanslı Sony'nin kompakt modelleri var ama onlarda artık Türkiye'ye gelmiyor. Android tarafında alabileceğin hem küçük hem performanslı yeni bir telefon arıyorsan S9'dan başka seçenek yok.

WellTime54

Profesör
çin malı huawei tavsiye etmiyorum kesinlikle 150 mp kamerada koysa 50 gb ram de olsa çin malı kalitesiz ürünler leş ekran çözünürlüğü iphone çakması tasarımları benim gözümde beş para etmez kullanan memnun olan insanlar vardır sevende saygı duyarım ama benim görüşüm bu yönde aynı şey one plus xaomi gibi cihazlar içinde geçerli

Sharia

Asistan
Mate 10 PRO 4300 olmuş o fiyata değmez
S9-S9+
3800 tlye var hala
Zam geldi ama cogu telefona geldi
2017nin en iyi telefonu hala alinabilir bir telefon huawei farkiyla

---- Mesajlar birleştirildi ----

çin malı huawei tavsiye etmiyorum kesinlikle 150 mp kamerada koysa 50 gb ram de olsa çin malı kalitesiz ürünler leş ekran çözünürlüğü iphone çakması tasarımları benim gözümde beş para etmez kullanan memnun olan insanlar vardır sevende saygı duyarım ama benim görüşüm bu yönde aynı şey one plus xaomi gibi cihazlar içinde geçerli
Çin ve tayland telefonları güney kore ve amerikan telefonlarindan kat be kat daha iyi telefon yapiyorlar.Bence bosuna ön yargili yaklasmayin firmalara

Merhabalar herkese benim tercihim küçük telefon ama kamera ve stabil olmasıda benim için önemli o yüzden huawei p20 pro ve iphone 8 arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ikisininde fiyatları şu anda 4800 önerilerinizi bekliyorum
Çentik sik tasarim ve daha iyi kamera icin 800tl daha fazla para vermek istersen p20pro mor
Ama gereksiz fazla paraya gerek yok dersen diger tum ozellikleri ayni mate 10pro

Son düzenleme:

WellTime54

Profesör
Note 8 1 ay once 550p civariydi kura ragmen ne dusus
Iyi kazikliyorlarmis galiba
Öve öve bitiremedikleri huawei mi daha iyi telefon yapıyo ? Mate 10 pro çok iyi dediler bi ton eksiği var diğer amirallere göre video kaydında ois desteği o kadar kötü olan bi telefon daha görmedim.p20 pro iphone x in klonu gibi 4000 mah bataryası var amoled ekran var ama ekran çözünürlüğü yerlerde çok fazla ısınıyo ayrıca sen önyargılısın bence

Sharia

Asistan
Öve öve bitiremedikleri huawei mi daha iyi telefon yapıyo ? Mate 10 pro çok iyi dediler bi ton eksiği var diğer amirallere göre video kaydında ois desteği o kadar kötü olan bi telefon daha görmedim.p20 pro iphone x in klonu gibi 4000 mah bataryası var amoled ekran var ama ekran çözünürlüğü yerlerde çok fazla ısınıyo ayrıca sen önyargılısın bence
Ama güncelleme destegini kesmeyen bir huawei var tum hatalarini da duzelttiler
P20pronun cozunurlugu biraz kotu ama gozle gorulebilir bir fark yok
Iphone x klonu olmayan bir telefon mu var piyasada huawei nin birkac telefonu haric tum telefonlar centik getirdi

WellTime54

Profesör
Iphone x klonu olmayan bir telefon mu var piyasada huawei nin birkac telefonu haric tum telefonlar centik getirdi
Sadece çentikten bahsetmiyorum kamera konumlandırması bile aynı daha ne olsun ?gözle görülebilir fark var dostum emin ol ben p20 proyuda inceledim lg g7 thinqi de p20 proda amoled g7 de ips lcd olmasına rağmen g7 nin ekranı p20 e nal toplatır hatta abimse s8+ var oda amoled ondan da iyi g7 nin ekranı

Sharia

Asistan
Kamera konumlandirmasinda da klasiklesmis birkac yer var mutlaka denk gelenler vardir

Öne çentik koyan iphone klonu oluyor zaten
Baska ne var soyleyin de biz de ogrenelim

Guney koreli firmalar haric ekranda qhd kullanan firma yok
Apple gibi diger firmalar fhd nin yeterliligini inanmislar

Son düzenleme:

Tttunahan

Profesör
Piyasada başka çentikli telefonların olması p20 pronun x hayranlığını örtbas etmez kamera dizilimi bile x le aynı,yeni gelecek mate 20 nin ekranı kavisli gelecek bu huawei kendini iyce aştı bi apple dan bi samsungtan klonlaya klonlaya yoluna devam ediyor bide utanmadan note 9 a gönderme yapıyolar yav sen kimsin huawei?

stat counter