Karanlık Korkusu

Bu konuyu okuyanlar

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
İtiraf ediyorum Çocukken karanlıktan korktuğum için karanlık olan bölümü koşarak geçerdim:D

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
çocuklukta kaldıysa ne ala yok eğer devam ediyorsa yanlız değilsiniz :D birçok insan karanlıktan korkar bu gayet insani bir duygu

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Bende kardeş.Özellikle televizyonda korku filmi izledikten sonra salondan içerki odalara gitmek çok büyük maceraydı benim için :D

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Bende kardeş.Özellikle televizyonda korku filmi izledikten sonra salondan içerki odalara gitmek çok büyük maceraydı benim için :D
Ben 13+ filmleri bile izleyemem birkere paranormal activity izlemiştim hala korkuyorum :)

çocuklukta kaldıysa ne ala yok eğer devam ediyorsa yanlız değilsiniz :D birçok insan karanlıktan korkar bu gayet insani bir duygu
Bu nerede olduğuma bağlı aslında evde isem istediğim yere girer çıkarım asıl sorun dışarıda isem :)

Kurşun Kalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
58
Boyun lambanın düğmesine erişene kadar elektrik faturasını kabarmasına yol açan yegane korkudur kendileri. Ne zaman boyum uzadı, babam araba aldı :D

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Boyun lambanın düğmesine erişene kadar elektrik faturasını kabarmasına yol açan yegane korkudur kendileri. Ne zaman boyum uzadı, babam araba aldı :D
Benim çok şükür öyle bir endişem olmadı ama daha 13 yaşımdayım yani fazla büyük değilim başka korkularım olabilirde :)

El Padrino

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Benim çok şükür öyle bir endişem olmadı ama daha 13 yaşımdayım yani fazla büyük değilim olabilirde :)

:D :D Ohooo ben küçüklüğümden bahsederken senin yaşlarındayken ki halimi kastediyordum :D Sen hangi yaşlarından bahsediyosun ? :D

ProgramLama41

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Allah korkusu ile Fani korkuları karıştırmayalım :D :D Şimdi bir pitbull kovalasa beni şahsen korkudan kaçarım kaçırırım :) Bütün yaz bitbull bekledik bir pitbulldan kaçmak ta istemem D:D

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7

lordarcual

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Yaf bende eskiden korkardım çocukkene ama şimd kalmadı korku morku. :D Ama küçükken korku filmi izleyince ne macera oluyordu be korkudan yarısını izleyemiyordum zaten. Diğer yarısınıda birbirlerini öpüp koklaştıkları için izleyemiyordum :D Ah liseliler ahhh :D

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Yaf bende eskiden korkardım çocukkene ama şimd kalmadı korku morku. :D Ama küçükken korku filmi izleyince ne macera oluyordu be korkudan yarısını izleyemiyordum zaten. Diğer yarısınıda birbirlerini öpüp koklaştıkları için izleyemiyordum :D Ah liseliler ahhh :D
Bende bir film'e başlayınca yarıda kesemem çünlü daha neler olacağını merak edip meraktan çatlardım :)

Piyonist

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Karanlıktan korkmam. Ama sessiz olduğu için tercih ederim :) Yani karanlık olsada olur olmasada. Paranormal activity filmi herçekten çok güzel bir film izlemeyenlere tavsiye ederim.

Not: Liseli değilim ama daha askere gitmedim :S Boyutlar arasına sıkışmış bir canlıyım :S

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Karanlıktan korkmam. Ama sessiz olduğu için tercih ederim :) Yani karanlık olsada olur olmasada. Paranormal activity filmi herçekten çok güzel bir film izlemeyenlere tavsiye ederim.
Paranormal film'i güzel mi?? onu izledikten sonra geceleri uyuyamadaım ama karanlıktan artık çok fazla korkmuyorum :)

zatura

Müdavim
Reaksiyon puanı
0
korkunun ecele faydası yok ...
İnsan karanlıktan neden korkar ? Ne düşünür de korkar sizce ?

Piyonist

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Paranormal film'i güzel mi?? onu izledikten sonra geceleri uyuyamadaım ama karanlıktan artık çok fazla korkmuyorum :)
Ya güzel film konusu hoşuma gitti ama korkunç olduğunu pek düşünmüyorum. Korku ve komedi filmlerinde türk filmlerini tercih ediyorum. Yabancı çok komedyen var ama esprilerin tercüme edildikten sonra saf hali kadar etkili olduğunu düşünmüyorum :):)

Türk korku filmleride dinden yararlandığı için öcü böcüden daha etkili :D

korkunun ecele faydası yok ...
İnsan karanlıktan neden korkar ? Ne düşünür de korkar sizce ?
Bence karanlıktan hayal gücü yüksek olan kişiler korkar.

Piyonist

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Çok doğru :thumbup1:
Artık nasıl bir psikopatsa her şeyden hiç olmayacak şeyler çıkartıyor. Benim yatağım doğrudan kapıyı görüyordu. Geceleri bazen uyanıyorum. Kapının askılığında ki bornozu görünce (beyaz bornoz) oraya s*çmıştım :S ama mecazi anlamda :D

Paranormal activityi İzlemedim hiç nasıl bir flim ?
ooo hiç zaman kaybetme. google translate ye paranormal activity yaz türkçe çevirisi neyse öyle bir film :)

OnurSorhan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Artık nasıl bir psikopatsa her şeyden hiç olmayacak şeyler çıkartıyor. Benim yatağım doğrudan kapıyı görüyordu. Geceleri bazen uyanıyorum. Kapının askılığında ki bornozu görünce (beyaz bornoz) oraya s*çmıştım :S ama mecazi anlamda :D

ooo hiç zaman kaybetme. google translate ye paranormal activity yaz türkçe çevirisi neyse öyle bir film :)

Akşam yolda giderken izlicem indiriyorum :D

Strake

Müdavim
Reaksiyon puanı
7

Piyonist

Müdavim
Reaksiyon puanı
3

E32KERNEL

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Ben de karanlıktan korkmam, aksine karanlıkta oturmayı tercih ederim.
Türk korku flimleri, inanan insanları korkutuyor gerçekten. Sonuçta gerçek varlıklar. Hayal ürünü değil.
Bazen böyle tekinsiz yerlere girince, ufaktan ufaktan yusuf yusuf... :))))