Kara Çarşaflı, peçelileri görünce bunalıma giriyorum

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
Kara carsafli peceli araplari görunce bunalima giriyorum.her yerde onlar var.carsiya cikamiyorum.gecen yil marmariste yoktur dusuncesiyle oraya gittim.orada 1-2 tane gordum cildirasim geldi.normal bizim Türkler gibi tesetturlu giyenlere lafim yok ama bu nedir ya boyle .gozler haric her taraf kara carsaf.madem carsaf giyeceksin beyaz giy,yeşil giy baska renk mi yok.resmen yobazlik.hepsine defolun bu sehirden ditw bağirasim var.bunlarin olmadigi sehir yokmu?

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
Mini eteğe, şorta karışana da SANA NE!
Çarşafa, örtüye karışana da SANA NE!?

Göz zevkini bozmak dışında ne zararları var sana?

Yüzünü gözünü görüp ne yapacaksın?

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Ben de uyuzum bu tiplere daha cok gozunu kapatanlar rahatsiz ediyor beni terorist midir nedir belli degil.

Not: eger bu forumda dusunce ozgurlugu varsa bu konu veya yorumlar silinmemeli.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,186
Ben de uyuzum bu tiplere daha cok gozunu kapatanlar rahatsiz ediyor beni terorist midir nedir belli degil.

Siz çıplak olunca insan mı oluyorsunuz? Hani kapalı olanlar terorist diyorsun ya mini etekliler de insan mı oluyor? senin yaptığın düşünce özgürlüğü değil ayrımcılık. İkiside insan ne zararı var seni öldürüyor mu sana zarar mı veriyor seni tehlikeye mi atıyor? Hayır hiç bir şey olmuyor sırf kapalı olduğu için ayrımcılık yapıyorsunuz.

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Siz çıplak olunca insan mı oluyorsunuz? Hani kapalı olanlar terorist diyorsun ya mini etekliler de insan mı oluyor? senin yaptığın düşünce özgürlüğü değil ayrımcılık. İkiside insan ne zararı var seni öldürüyor mu sana zarar mı veriyor seni tehlikeye mi atıyor? Hayır hiç bir şey olmuyor sırf kapalı olduğu için ayrımcılık yapıyorsunuz.
Rahatsiz oluyorum ben boyle seyler gormeye alisik degilim belki isidci nerden bileyim ya canli bombaysa? Suriyelerle birlikte daha cok artti bu tipler devletin bu konuda yaptirimlar uygulamasi lazim boyle giyinmek yasaklanmali en azindan biraz daha modernlestirilmeli.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Hiçbir insanın kılık kıyafetine karışamazsınız. Onlara yobaz deyip kıyefet yasağından bahsederseniz en çok yobaz siz olursunuz. Zamanında başörtü yasağında olduğu gibi. Benimde öyle çarşaflı tanıdıklarım var. Onların inançları o şekilde. Hoşgörülü olmanız lazım. Onlarında içinde sizin benim gibi insanlar var.
Kara carsafli peceli araplari görunce bunalima giriyorum.her yerde onlar var.carsiya cikamiyorum.gecen yil marmariste yoktur dusuncesiyle oraya gittim.orada 1-2 tane gordum cildirasim geldi.normal bizim Türkler gibi tesetturlu giyenlere lafim yok ama bu nedir ya boyle .gozler haric her taraf kara carsaf.madem carsaf giyeceksin beyaz giy,yeşil giy baska renk mi yok.resmen yobazlik.hepsine defolun bu sehirden ditw bağirasim var.bunlarin olmadigi sehir yokmu?

Rahatsiz oluyorum ben boyle seyler gormeye alisik degilim belki isidci nerden bileyim ya canli bombaysa? Suriyelerle birlikte daha cok artti bu tipler devletin bu konuda yaptirimlar uygulamasi lazim boyle giyinmek yasaklanmali en azindan biraz daha modernlestirilmeli.

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Hiçbir insanın kılık kıyafetine karışamazsınız. Onlara yobaz deyip kıyefet yasağından bahsederseniz en çok yobaz siz olursunuz. Zamanında başörtü yasağında olduğu gibi. Benimde öyle çarşaflı tanıdıklarım var. Onların inançları o şekilde. Hoşgörülü olmanız lazım. Onlarında içinde sizin benim gibi insanlar var.
Saygi duymak zorunda degilim gitsin geri Suriyeye yada arabistana.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
Modern ne demek ya?
Senin zevkine uyması mı modernlik?

Açıkçası zihniyetiniz çağdışı olduktan sonra görünümle modernlik aramanız yazık...

Benim de göz zevkimi bozuyor sağından solunda yağ torbaları sarkarken daracık, kısacık şeyler giyilmesi...

Devlet bunu yasaklasın mı diyelim şimdi?

Herkes fit olsun yakışmıyorsa kısa açık giyinmesin gözümüze iğrenç iğrenç görünmesinler mi diyelim?

Üstelik canlı bomba olmak için çarşafa gerek de yok!

Şort giyip pembiş sırt çantanda da taşırsın bombayı...

Sizin ki saf ırkçılık...
Terör, bomba vs tamamen bahane...

Bir de benim normal kapalılara lafım yok karaçarşaf yasaklansın diyenler samimi değilsiniz.

Önce karaçarşafı yasaklatırsınız.

Ardından normal kapalı dediklerinizden korkmaya başlar ve yasaklansın istersiniz...

Sizin ki de ayrı bir sapıklık...
Ne var şu milletin etini görüp ne yapacaksınız?

Artık şunu bir kabullenin.
İnsanlar sizin dünya görşünüz çerçevesinde yaşamak zorunda değiller!
Dünya sizin etrafınızda dönmüyor.

Bu dünyada 7 milyar insan yaşıyor.
Yüzbinlerce kültür var...
Binlerce inanç var.

Tek doğru sizin doğrularınız değil...

İŞİNİZE BAKIN.
ÖNÜNÜZDEN YİYİN!

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bi'tek Suriyelile veya Araplar çarşaflı değil. Çarşaflı Türklerde var. Saygı duymak zorundasınız. Duymuyorsanız sığ bir insansınızdır. Dinsiz ateist ülkeler var sizi bekliyor. Orada bir tane bile çarşaflı bulamazsınız.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Modern ne demek ya?

Açıkçası zihniyetiniz çağdışı olduktan sonra görünümle modernlik aramanız yazık...

Benim de göz zevkimi bozuyor sağından solunda yağ torbaları sarkarken daracık, kısacık şeyler giyilmesi...

Herkes fit olsun yakışmıyorsa kısa açık giyinmesin gözümüze iğrenç iğrenç görünmesinler mi diyelim?

Sizin ki saf ırkçılık...

Bir de benim normal kapalılara lafım yok karaçarşaf yasaklansın diyenler samimi değilsiniz.

Ardından normal kapalı dediklerinizden korkmaya başlar ve yasaklansın istersiniz...

Binlerce inanç var.

İŞİNİZE BAKIN.
ÖNÜNÜZDEN YİYİN!
boşuna tarih tekerrürden ibarettir dememişler. Bunlar tekrar yasaklı günlere dönmek istiyorlar.

Son düzenleme:

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
images

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Bi'tek Suriyelile veya Araplar çarşaflı değil. Çarşaflı Türklerde var. Saygı duymak zorundasınız. Duymuyorsanız sığ bir insansınızdır. Dinsiz ateist ülkeler var sizi bekliyor. Orada bir tane bile çarşaflı bulamazsınız.

---- Mesajlar birleştirildi ----

boşuna tarih tekerrürden ibarettir dememişler. Bunlar tekrar yasaklı günlere dönmek istiyorlar.
Turkiye musluman bir ulke falan degil anayasaya bak bir.
Modern ne demek ya?

Sizin ki saf ırkçılık...

Binlerce inanç var.

İŞİNİZE BAKIN.
ÖNÜNÜZDEN YİYİN!
Arkadasim anlamiyor musun benim normal basortulu kadinlarla herhangi bir sorunum yok neden akliniza mini etek geliyor direk iciniz mi fesat sapik misiniz anlamiyorum ki?

Uzerine kara carsaf takip gozu gorunmeyecek sekilde kapatan insanlar bana guven vermiyor bitti bu kadar.

Elbruz46

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,337
İnsanlar sana güven vermek zorunda değil.
Bitti bu kadar!

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
1 ay çalışın abd ye gidin orda öyle değil şık cool adamlar görünce rahatlarsınız.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Turkiye musluman bir ulke falan degil anayasaya bak bir.
Ben yukarıda öyle bir şey yazmadım.
Güzel okuyun. Türkiyenin %99.2'si müslüman ve bu %99.2'nin içinde çarşaflı Türklerde var. Haritadan kendine yer beğenebilirsin. Türkiye resmi olarak müslüman olmasada %99.2'si müslüman. Altta dinsiz ülkeler var. Seç beğen al.
images-1.jpg

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Ben yukarıda öyle bir şey yazmadım.

Güzel okuyun. Türkiyenin %99.2'si müslüman ve bu %99.2'nin içinde çarşaflı Türklerde var. Haritadan kendine yer beğenebilirsin. Türkiye resmi olarak müslüman olmasada %99.2'si müslüman. Altta dinsiz ülkeler var. Seç beğen al.Ekli dosyayı görüntüle 45527
%99u musluman? cok merak ettim nerden aldin o istatistigi eminim hazirlayan kisi pedofili muslumanlari da eklemistir listeye ondan bu kadar yuksek rakam.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Sen bana bir istatistik bul gel sonra konuşalım.

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,186
Bende ırkçı insanları görünce bunalıma giriyorum ve o yüzden bu ülkeden def olup gitmeni istiyorum sen o insanların nasıl Arabistan'a gitmesini istediğin gibi.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
İnsanlar mini eteğin cinsine rengine bir şey demiyorsa bir tesettürlü bayanın da cinsi ve ırkı ne olursa olsun rengine türüne karışamaz.karışma hakkını ona kim veriyor.!. Ne zannediyorsunuz? Melek misiniz?

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
İnsanlar mini eteğin cinsine rengine bir şey demiyorsa bir tesettürlü bayanın da cinsi ve ırkı ne olursa olsun rengine türüne karışamaz.karışma hakkını ona kim veriyor.!. Ne zannediyorsunuz? Melek misiniz?
Mini etek giyen kadinlardan tahrik oluyorsaniz bu benim sorunum degil. Daha gecen gun bir kiz minibuste mini etekli diye minibus soforu `boyle mini etek giyersen ben kaza yaparim` dedi ve kiz aglayarak ayrildi minibusten bunun cozumu kara carsaf degil zihniyet degismedigi surece boyle olmaya devam edecek sapik birisi kara carsaf giyen kisiden de tahrik olur.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Mini etek giyen kadinlardan tahrik oluyorsaniz bu benim sorunum degil. Daha gecen gun bir kiz minibuste mini etekli diye minibus soforu `boyle mini etek giyersen ben kaza yaparim` dedi ve kiz aglayarak ayrildi minibusten bunun cozumu kara carsaf degil zihniyet degismedigi surece boyle olmaya devam edecek sapik birisi kara carsaf giyen kisiden de tahrik olur.
Biz kimse mini etek giymesin herkes çarşafa bürünsün demiyoruz. Konuları çarpıtmayalım. İsteyen mini eteğini giyer isteyen çarşafını. Bu mini etek örneği uç örnek olsun diye veriliyor. Çarpıtıp durmayın.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127

Tahrik olduğumu kim söyledi? Mesajımı iyi anlayamamışsınız ki? Ne olursa olsun insanların giyimine karışmayın diyoruz. bu hakkı kimse sizlere vermiyor.!.

Narrator

Asistan
Reaksiyon puanı
72
Biz kimse mini etek giymesin herkes çarşafa bürünsün demiyoruz. Konuları çarpıtmayalım. İsteyen mini eteğini giyer isteyen çarşafını. Bu mini etek örneği uç örnek olsun diye veriliyor. Çarpıtıp durmayın.
Konuyu carpittigim yok cok bilmis arkadas mini etek giyenlere karisilmaidigini soyledi ve bende gecenlerde yasanan olayi anlattim.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Konuyu carpittigim yok cok bilmis arkadas mini etek giyenlere karisilmaidigini soyledi ve bende gecenlerde yasanan olayi anlattim.

Öyle mi ha yani Çarşaflılara karışılmıyor bu mantıkla? Mesela şimdi sizin karıştığınız gibi mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...