Kapanmış Telefonlar Nasıl açılır?

Konusu 'Akıllı Telefonlar' forumundadır ve isot tarafından 15 Haziran 2007 başlatılmıştır.

1. akarsu_6161

akarsu_6161 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bana yurt dıından yeni bi telefon geldi biraz kullandıktan sonra kullanıma kapandı pasaportla açtırdım ama halen kullanıma açılmadı aca kaç gün de açılıyor orene bilirmiyim...

2. 0mrdr5

0mrdr5 Profesör

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    38
  3. LiLaPaPia

LiLaPaPia Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yurt dışından getirilen telefonu 1ay içinde pasaport ile Turkcell bayiye giderk 5tl ye 3dk içerisinde kaydını yaptırabilirsin.Ben turkcell de yaptığım için trkcell i örnek verdim.Diğer operatörler ile ilgili bilgim yok.

4. exantric

exantric Doçent

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    bende daha önce bunu telefoncu bir arkadaştan duymuştum diğer arkadaşların dediği gibi eski bir kullanılmayan bir telefondan IME numarası alınıyor yeni telefona yükleniyor, diğer telefonda bir daha açılmamak üzere kırılıp atılıyor açılırsa telefon kapanıyormuş...

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar benim tel e de geçen hafta 1 hafta sonra kapanacak diye mesaj geldi internetten bir proğram yükledim(snım_rw_v1.0.4)o proğram ile eski bir telefonun imei numarasını telefona kopyaladım şimdilik bir sorun yok telefon kapanmadıbakalım ilerleyen zamanlarda takip edeceğim değişiklik olursa yazarım....

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

nasıl açtıklarını merak ediyorum

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

galaxy s2 m kapandı. imei klondu. şimdi nasıl açacağım blmiyorum

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Blackberry 9300 curve imei kapandı nasıl açabilirim...

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

mrb arkadaslar ıphone4 marka telefonun pasaport kaydını yaptırdım ama o2 operatoru telefona block koydugu ıcın telefon acılmadı bu konuda yardımcı olabılecek bırı varsa tesekkur ederim

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende yurt dıışından telefon getirdim ve diyelim ki simdi pasaporta işletmeden kullandım 1 aylık ve sonra telefon kapandı ve hemen pasaport kaydı yaptıramadım ancak 1 ay sonra yaptırdım yani toplam 2 ay sonra böyle bir durumda telefonun acılmaması gibi bir olay var mı?

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben telefonu bilgisayara taktığım zaman aygıt bulunamadı diyor ne yapacağım nasıl açacağım anycool fm 100:crying:

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

merhabalar internet üzerinden kayıt yapan br adama iphone'umu kayıt yaptırdım; ama telefonuma şimdi kayıtdışı olduğu tespit edildiğinden 1 hafta içinde kapatılacağı yazıyor. ben iki hafta sonra ailemden biri üzerine kayıt yaptırabileceğim. Bir kere kapanan cihaz sonra tekrar açılabiliyor mu?
    teşekkürler

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bu tam olarak doğru değil. android telefonlarda superuser isen( yani telefon rootluysa) terminal emulator sayesinde imei değişikliği yapabilirsin. donanımdaki flash'a yazılımla müdahale mümkün.

14. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ya gençler banada kapanıcak diye haber geldi ve kapandı bugün türksele 150 milyon verdim açtırmıştım ama kapandı..
    şimdi o telefon tamamen kapandı mı yani passaport bulursam gene açtırabilir miyim

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Cokk kolay ımeı değiştirmek önce imeisi olan Samsung Galaxy serisi (S4,S3,S2,S,Ace,Gio,Mini v.s.) telefonunuz olması lazım sonrada Galaxy Toolbox programı olması lazım . 500 KB bişi android uygulaması . Oradan backup diyceginiz imeinizi yedekliyor sonra o iki dosyayı imei istediğiniz telefona kopyalıycağınız . programı indirceğiniz o telefonada . Oradan restore diyceğiniz :D Restart . Oww ! IMEI King :D Ama hangi telefondan kopyaladıysanız o telefonu açmamanız gerek açarsanız iki telefonunda İMEİ ' Sİ gider ! Galaxy Toolbox programı Google Play'da vardı .

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arladaşlar benimde telofonum kapandı tekefonum markası modofone dir bunu nasıl acılır en kolayı eski telefon img ile acılırmı

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

yeni hattını nasıl çalıştırcaksın ?

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

telefonun açma kapama düğmesi basmıyor başka türlü telefonu nasıl açabilirim?

19. qwerty67

qwerty67 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    PC ye bağla.

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Geçici bir pasaport üstüne açmışsan 6 ay kullanabilirsin

Sayfayı Paylaş