Kanal D yayın akışı -

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Vatanım Sensin dizisinin 21. Bölümüne ait fragmanda Azize gerçekleri öğreniyor! Kanal D dizisinin vazgeçilmez dizilerinden biri olan Vatanım Sensin’in son bölümünde Eşref Paşa vurulmuştu. Ölmeden önce Azize’ye bir mektup bırakan Eşref Paşa, mektubunda Cevdet ile ilgili gerçekleri yazmıştır. Azize böylece, Cevdet’in gerçek kimliğini öğrenir. Peki ya bu gerçek ailenin diğer üyeleri ile paylaşılacak mıdır?

Vatanım Sensin dizisinin 21. Bölümüne ait fragmanda ön plana çıkan iki şey var. Bunlardan ilki, Cevdet’in annesinin sözleri olur. Cevdet, annesinin ettiği sözler ile birlikte, Azize’nin gebe olduğunu öğrense de Hasibe ana beklediği sözleri duyamaz ve annesi olarak Cevdet’e oldukça ağır sözler söyler. “Benim ayaklarımın altındaki cennet cehennem olsun sana! Bizi buna müstahak gören vicdanın düşman olsun sana! Yeter artık çektiğim çile, bundan sonra ölüm merhem olur bana!” şeklinde konuşan annesine karşı içinde fırtınalar kopan Cevdet, vatanı için kabul ettiği vazifenin arkasında durarak bu sözlere de boynunu eğer.

kanal-d-yayin-akisi-vatanim-sensin-de-neler-olu-2782414.Jpeg

KANAL D YAYIN AKIŞI

Bununla birlikte bölüm fragmanına damgasını vuran bir diğer şey ise Eşref Paşa’nın ölümünün ardından Azize Hemşire’ye bıraktığı önemli mektuptur. Bu mektup, Eşref Paşa’nın ağzından yazılmış olup, Cevdet’in Yunan ordusunda gizli görevde olduğunu, yani esasında bir vatan haini değil, vatanperver olduğu yazılıdır. Azize’nin öğrendiği bu bilgiler üzerinde şok etkisi yaratacaktır. Peki ya gerçekleri öğrenmiş olan Azize, Cevdet’e karşı nasıl bir tutum sergileyecek? Hepsi ve daha fazlası Kanal D ekranlarında olacak!

Son mesajlar