Kanal D HD ve Star tv HD tivibu sorunu

Bu konuyu okuyanlar

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Tivibuda süper paketteyim uydudayım acaba kanald hd ve star tv hd kanalları varmı bende sadece sd yayınlar gözüküyor kanal listesi güncellenince gelir mi yeni üye oldum.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Normal uyduda bile hd kanallar varken parayla aldığın bir hizmette olur herhalde. Müşteri hizmetlerini arayıp sor istersen.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Normal uyduda bile hd kanallar varken parayla aldığın bir hizmette olur herhalde. Müşteri hizmetlerini arayıp sor istersen.
Aradım zaten ezbere konuştu turksat verirse alırsınız diye kanallar henüz güncellenmemiş TLC kanalı bile cnbce olarak gözüküyor tivibu uydu kullanan varsa sizde var mı kanald hd star tv hd

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Tivibu'yu komşum kullanıyor ve geçen yıldan beri o kanallar HD.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Tivibu'yu komşum kullanıyor ve geçen yıldan beri o kanallar HD.
Yalnız uydu olanı benimki ve süper paket tivibu dergiye yeni baktım orda kanald star uyduda hd yok diyor ama tivibunun internet sitesinde var diyor.Geçen yıl değil daha yeni kanald ve star'ın hd'leri şifreleri kaldırıldı.

MR.Anonymous

Müdavim
Reaksiyon puanı
498
Yalnız uydu olanı benimki ve süper paket tivibu dergiye yeni baktım orda kanald star uyduda hd yok diyor ama tivibunun internet sitesinde var diyor.Geçen yıl değil daha yeni kanald ve star'ın hd'leri şifreleri kaldırıldı.

Uydu olanı nasıl oluyor? Benim dediğim cihaz sadece Ethernet ile modeme bağlı.

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Uydu olanı nasıl oluyor? Benim dediğim cihaz sadece Ethernet ile modeme bağlı.
Uydu olarakta izleyebiliyorsunuz tabi ben şampiyonlar ligi ve sinema kanalları için aldım ama şu an bende star kanald hd gözükmuyor kullananlarda sıkıntı varmı?

hby1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben tivibu uydu kullaniyorum ulusal kanallarin hepsi full hd yayin yapiyo