Kamu Vakfı Teknolojiyle Daha Düzenli Çalışacak

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


The Dark Knight

Profesör
Katılım
10 Eyl 2009
Mesajlar
3,912
Puanları
0
Adalet Teskilatini Guclendirme Vakfı'nın bilisim projesi için açtığı ihaleye kazanan OYTEK, ilk ürünlerini ortaya koymaya başladı.

Adalet Teşkilatını Güçlendirme Vakfı'nın (ATGV) 01 Ocak 2009'da kullanıma başlayan Bilişim Projesi kapsamında yürüttüğü çalışmalarla OYTEK, 4 farklı lokasyonda otelcilik, restoran, kurumsal kaynak planlama uygulamalarını yaptı.
Ayrıca firma, kurumun Ankara Vakıf Merkez; Ankara, İstanbul ve Kızılcahamam Hakimevleri, Antalya Tesisi, Ankara Yediemin Deposu, Sigorta ile Anaokulu'nu kapsayan 8 tüzel kişilikte altyapı, sistem ve uygulama kurulumlarını ve entegrasyonunu gerçekleştirdi.
 ​
Yazılım ve donanım sayesinde daha düzenli çalışacaklar
OYTEK'in kullandığı Dynamics Axapta ERP uygulaması ise, teşkilat bünyesindeki tüm işletmelerin iş süreçlerine uygun olarak hazırlandı.
Muhasebe, finansman, ticaret/lojistik, maliyet, bordro, bütçe, sabit kıymetler, insan kaynakları, gayrimenkul takibi, sigorta yönetimi, doküman yönetimi, anaokulu, araç takip, nakit yönetimi, yediemin depo yönetimi, talep/ihale yönetimi modülleri ile beraber konsolide yönetim raporlarını daha düzgün yönetmek için kulalnılıyor.
:: Kamu derneklerinin yazılımların gücünü kullanmasını destekliyor musunuz?
Yazan: Cem Süer
SDN - http://shiftdelete.net
 
Üst
stat counter