[Kampanya] TuneUp Utilities 2010 süresiz lisans

Bu konuyu okuyanlar

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
tuneup.png

TuneUp Utilities ile sisteminiz daha hızlı, daha rahat ve daha güvenli olacaktır. Sistem yapılandırmasının, güvenliğinin, temizliğinin ve bakımının bütün önemli görüşlerimodern bir grafiksel arayüz aracılığıyla ulaşılabilinir. TuneUp Utilities kişsel bilgisayarının performansını optimize eder, problemleri çözer ve bilgisayarınızı ihtiyaçlarınıza uyması için kolayca özelleştirir. TuneUp Utilities Windows’u daha iyi, kolay ve güvenli bir yolla ihtiyaçlarını karşılamak için hem amatörlere ve hemde uzmanlara yardım eder. Tüm önemli sistem seçenekleri kolay bir yoldan tanımlanmıştır ve farenizin bir tuşu ile açılabilir veya kapatılabilir. TuneUp Utilities sonrasında gerekli değişiklikleri kayıtta veya ön yükleme dosyalarında otomatik olarak yapar. Biz sistem dayanıklılığına yüksek bir değer veririz, böylece Windows güvenilir çalışmayı durdurmaz. Ve yaptığınız çoğu değişiklikler TuneUp Kurtarma Merkezinde – kolayca ve güvenli bir şekilde telafi edilebilir.
kaynak

kampanya sahibi siteye teşekkürler:)

İngilizce versiyondur:)

http://www.tuneup-software.co.uk/promo/cs0411

NOT: Daha önce mail adresinizi bir tuneup kampanyasında kullandıysanız. kampanyadan faydalanamıyorsunuz. onun için daha önce tuneup kampanyasında kullanmadığınız bir mail adresi deneyin:)

OnLT

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
149
Haydee 2011 vardı bende. :D

ESES35

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kardeş bunu nasıl türkçe yapabiliriz lisansı etkilenmez deilmi

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
kardeş bunu nasıl türkçe yapabiliriz lisansı etkilenmez deilmi

internette Türkçe yamalar bulabilirsiniz. ama ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum. Lisans etkilenelenebilir de. şöyle yapabilirsiniz. lisans kodunu saklayın. Türkçe yamayı uygulayın. eğer bi sorun çıkarsa geri kaldırıp ingilizce versiyonu yüklersiniz :)

emekli56

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Görünce dayanamadım.Bir lisans kodu aldım.Duyuran arkadaşa teşekkürler

TEGİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Aslında güzel program ama son kullandığımda PC imi açamamıştım :D Tabi programın ne suçu var sen kullanmasını bilmeyince :D