[Kampanya] Bullguard Internet Security 2012

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
4
Bullguard Internet Security 2012 Bitdefender antivirüs motorunu,guvenlık duvarı olarakta çok kalitelı bır guvenlık duvarı olan oustpost guvenlık duvarını kullanıyor. guncelelemelerı bitdefender dan yapıyor 2 saatte bir guncellenıyor.

6Aylık partlar halinde sınırsız kullanabılıyoruz.aynı norton da oem den aldıgımız keylerle sınırsız kulanmak gibi.özellikleri asagıda yazılı. en guzel özelligi online veri yedekleme....

1_main.jpg

2_run.jpg

3_cpanel.jpg

Bullguard-Internet-Security-12-settings.png

239147-bullguard-internet-security-suite-10-application-rules.jpg

6_backup.jpg

9_tuneup.jpg

Özellikler:

*e daha etkili yeni davranışsal etkili Antivirüs motoru ile
Virüs, Spyware ve tehditlerin çok daha fazlasını önleme

*Sistem kaynaklarını daha verimli kullanma

*Basit ve işlevsel yeni arayüz

*Bilgisayar korsanlarını önleme

*Kimlik hırsızlığı önleme

*Kredi kartı dolandırıcılığı önleme

*Çevrimiçi yedekleme

*Ebeveyn kontrolü

*Pc Tune Up (Performans optimizasyonu)

*Anti-Spam

*Oyun modu

*IM Koruma (Msn, Yahoo messenger vb.)

Bullguard IS 2012 (v.12.0.199) sürümünü 6 ay ücretsiz kullanmak için;

* Bullguard IS 8.7 6 ay kampanyalı sürümünü indirerek kurunuz; (x86, x64)

oem oldugu için 6 ay bittikten sonra sanal bılgısayara kurup seriali alıp tekrar bı 6 ay kullanılabılıyor.yani sınırsız oluyor bı anlamda norton oem kullananlar bilir.

* Bullguard IS 8.7 programını kurulum sırasında girdiğiniz
e-posta ve size verilen hesap şifresini saklayınız.

* Bullguard IS 8.7 sürümünü kaldırınız.

* Bu adresten indirebileceğiniz Bullguard IS 2012 ürününü kurunuz
ve daha önce edindiğiniz e-posta ve şifre ile aktive ediniz.

Not: Kurulum kaldırma ile ilgili bir sorun halinde lütfen
bu adresten edinebileceğiniz kurulum kaldırma aracını
kullanınız.

mperk

Müdavim
Reaksiyon puanı
55
Hocam ben de Kis 2012 var kampanyadan yüklemiştir. Süresi bitmek üzere bunu tavsiye edermisin ? Avira ile kıyaslarsak hangisi üstün gelir ?
Veya başka bir tane önerebilir misin?

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben bu yazılımı kullanmadım ama toplama yazılımları kullanmak yerine avira yı yada kaspersky öneririm

-FoRza CR-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben bu yazılımı 1 yıldır kullanıyorum.Tek bir derdim olmadı.Kendisi sistemi kasmaz ve işini harika yapar.Firewall'u Outpost'a ait testlerde ilk 3 te yer alan bir yazılım.Antivirüs ve Antispyware modülü ise Bitdefender güvencesinde.Bu yazılım toplama bir yazılımdan öte harika bir yazılım kullanacak herkese tavsiye ederim.Kur ve unut tarzı bir yazılım.Arayüzü insanda bağımlılık yapacak kadar güzel :)

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler güzel kampanyaymış kullanmak isterdim de win 8'de eski versiyonu yüklemek gibi bir hata yapamam kesin uyumsuzluk verecek o sebepten de win 8 destekleyen 12. sürümü kullanmak için key alamıyorum,netçez? :D

NecronomicoN

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
eskiden kazaa zamanında zorla dayarlardı bu programı kazaa kuranlara. kaldırmak isterdin kaldırmazdı yapışırdı virüs gibi. hey gidi günler hey nerden nereye :)

-FoRza CR-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkürler güzel kampanyaymış kullanmak isterdim de win 8'de eski versiyonu yüklemek gibi bir hata yapamam kesin uyumsuzluk verecek o sebepten de win 8 destekleyen 12. sürümü kullanmak için key alamıyorum,netçez? :D

Netceksin söyleyelim. Öncelikle SanalPC yazılımı kullanacaksın.İstersen Virtualbox veya başka birşey burada işletim sistemi hazırlayıp programı orada kurup kaydolup ana bilgisayarında e-maili uygulayacaksın.Olmadı kafana takılan yeri soracaksın tabi bildiğimiz kadar cevabı vericez.. :)

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Netceksin söyleyelim. Öncelikle SanalPC yazılımı kullanacaksın.İstersen Virtualbox veya başka birşey burada işletim sistemi hazırlayıp programı orada kurup kaydolup ana bilgisayarında e-maili uygulayacaksın.Olmadı kafana takılan yeri soracaksın tabi bildiğimiz kadar cevabı vericez.. :)

en eski netbook modelinde virtualbox denemelerim hüsranla sonuçlandı :D onun haricinde netçez? :D

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Windows 8 den memnunmusun şubatta betası çıkar gibi haberler oldu onu indirip yüklemeyi düşünüyorumda :)

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Windows 8 den memnunmusun şubatta betası çıkar gibi haberler oldu onu indirip yüklemeyi düşünüyorumda :)

valla ben çok memnunum,uyumsuzluk sorunu yaşamadım antivirüs programları konusunda norton 360 v6 ile devam ediyorum mecbur,sorunsuz çalışıyor ama kampanyası yok,keyi yok günü dolunca ne yapacağım kara kara onu düşünüyordum.o yüzden bullguard'a geçmek istedim.hem iyi bir program hem kampanyası var hem de win8 destekli olduğu için. oyunları,programları gayet akıcı çalıştırıyor win8 ara yüzünü de ben beğendim tamam dokunmatik ekranda daha güzel olur ama istersen klasik windows başlat menüsü haline de getirilebiliyor. betasını ben de bekliyorum onda çok daha iyi olacağını düşünüyorum bir de şu windows store vb. açılınca tadından yenmez olur. sonra android destekli programları da çalıştıracağına dair yazılar var.e daha ne olsun.(ama güvenlik bakımından ve özelleştirilebilirliği bakımından kişisel tercihim linuxten yana sadece oyun ve linuxten anlamayan aile bireylerinin kullanımı için windows kullanıyorum bunu da belirteyim)

-FoRza CR-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en eski netbook modelinde virtualbox denemelerim hüsranla sonuçlandı :D onun haricinde netçez? :D

Peki şöyle diyeyim o zaman.Kendi bilgisayarımda vereceğiniz e-maile uygularım madem o kadar durum kötü.Yardım edilmez değil dost ayıpsın ;)

CLOUD

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eyvallah kardeşim hallettim bir arkadaşımın pc'den. yine de duyarlılığın için sağol,benim de senin için yapabileceğim bir şey varsa çekinme...

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Hocam ben de Kis 2012 var kampanyadan yüklemiştir. Süresi bitmek üzere bunu tavsiye edermisin ? Avira ile kıyaslarsak hangisi üstün gelir ?
Veya başka bir tane önerebilir misin?

bana sorarsanız her türlü avira derim..