[Kampanya] Ashampoo Burning Studio 2012

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
largeImg.png

Kampanya cuma günü başlıyor. :)

kampanya

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Ashampoo Burning Studio 2012, Nero 'ya çok çok güzel alternatif ama nero değil. Geçenlerde bir ilahi CD si hazırlayım dedim bununla. Nero kurmadım uğraşmayım diye bununla cdyi çekerken CCleanerle temzilik yaptım o ara alışkanlık işte. CD'yi %50 de bıraktı hata verdi. Yaktı cdmi tek cdim vardı elimde çok sinirlenmiştim hata bende ama o basit hataya bir önlem alması gerekiyordu. Neroya döndüm yine. Kampanya için Teşekkürler..

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
Ashampoo Burning Studio 2012, Nero 'ya çok çok güzel alternatif ama nero değil. Geçenlerde bir ilahi CD si hazırlayım dedim bununla. Nero kurmadım uğraşmayım diye bununla cdyi çekerken CCleanerle temzilik yaptım o ara alışkanlık işte. CD'yi P de bıraktı hata verdi. Yaktı cdmi tek cdim vardı elimde çok sinirlenmiştim hata bende ama o basit hataya bir önlem alması gerekiyordu. Neroya döndüm yine. Kampanya için Teşekkürler..

genellikle ccleaner vs ile temizlik yaparken başka programları açık tutmamaya özen gösteriyorum:) böyle hatalar verdirebiliyor. bi de ccenhancer olunca detaylı temizlikle cache'leri sildiği için diğer programları açıkken etkileyebiliyor :)

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Bu programın CDBurnerXP'den bir artısı var mı acaba?

SonKraL

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bu programın CDBurnerXP'den bir artısı var mı acaba?

artısı yada eksisi varmıdır bilmem ama cdburnerxpden daha çok özellik taşıyan daha kaliteli bir program olduğu kesin ashampoo firması beni hiç yanıltmamış ve sıkıntı çıkarmamıştır..

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
cumayı bekliyorum. Neronun tekelini kıran yazılım :)

Edit: La bugün cuma
a701958d.png

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Bu sitenin nereseinden serial veriyo çözemedim gitti geçen sefer giriş ekranı vardı kayıt olmuştum bi programda şimdi oda çıkmyor giriş flnda yok +ları eksileri fln doldurduk yorum

da yaptık ingilizce nasıl serial vericek bu kampanyadan bize ???

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Kaptım hemen bitane . Teşekkür ederim . Peki bu lisans ömür boyumu geçerli yoksa bir süresi varmı ?

--- Mesaj Güncellendi ---

Bu sitenin nereseinden serial veriyo çözemedim gitti geçen sefer giriş ekranı vardı kayıt olmuştum bi programda şimdi oda çıkmyor giriş flnda yok +ları eksileri fln doldurduk yorum

da yaptık ingilizce nasıl serial vericek bu kampanyadan bize ???

Programı kurarken "Get free activation key" yazan yeri tıklayıp mailinizi yazıyorsunuz. Daha sonra mailinize aktivasyon geliyor. Oraya tıklayıp adınızı ve doğum tarihinizi girip onaydıktan sonra keyi veriyor.

Aktivasyon Mail Sayfası : http://www.ashampoo.com/frontend/re...2&edition_id=rpga7a7zt1dnannpsirw32k5htdv0rmr

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
güzel kampanya

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar programı kurmadan önce lisansınızı alın daha sonra ordan indirdiğiniz programı silin. Çünkü orjinal Burning Studio 2012 176 mb. büyüklükte ordaki setupu 50 mb.

ve bir sürpriz. Orjinal setupda çalışmıyor lisans. Geçmiş olsun.

fthkyn04

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar programı kurmadan önce lisansınızı alın daha sonra ordan indirdiğiniz programı silin. Çünkü orjinal Burning Studio 2012 176 mb. büyüklükte ordaki setupu 50 mb.

ve bir sürpriz. Orjinal setupda çalışmıyor lisans. Geçmiş olsun.
aynen lisans geçerli değil diyor,uydurma kampanya imiş.

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Şimdi spam atıp dururlar artık. Kandırıldık.. :)

muratveb

Müdavim
Reaksiyon puanı
56
Arkadaslar ben aldım keyi. Dedigim yöntemle yaparsanız veriyor key. Mailinize atıyorlar keyi. Bilginiz olsun. Benim keyleri sorunsuz etkinlestirdi .

ozersworld

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Arkadaslar ben aldım keyi. Dedigim yöntemle yaparsanız veriyor key. Mailinize atıyorlar keyi. Bilginiz olsun. Benim keyleri sorunsuz etkinlestirdi .

Yok kardes anlamadın sen bizde aldk keyi sorun yok ama senin etkinleştirdiğin sürüm demo. 50 mb lık sürüm sen o aldıgın keyi birde orjinal burning studio ya gir bakalım kabul edecek mi? :)

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Ben de keyi aldım indirdim kurdum soru yok.

edit: Ben zaten 6. sürümünü kullanıyordum free olanını benim için değişen pek bişi yok...

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
kampanya balon çıktı maalesef dağılıyoruz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...