Kamerası sağlam telefon almak istiyorum.

Bu konuyu okuyanlar

Adnanca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba.

Elimde Vestel Z10 vardı denize düşürdüm vapurdayken.

Şimdi paraya kıyıp beni uzun süre idare edecek. Özellikle kamera ve ses tarafında tatmin edecek cihaz almak istiyorum.

Marka ve yazılım fark etmez.

Bütçem limitsiz.

Öneri olarak ve incelediğim kadarı ile iPhone X çok iyi diyorlar. Yine de burada bir ortam yaratıp öneri almak istiyorum.

Teşekkürler.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,992
Amacınız kamera ise Iphone X için o kadar paralar vermenize gerek yok.Note 8 her alanda çok iyi bir şekilde işinizi görecektir.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
İphone x kamera ve ses konusunda gayet iyi note 8 de aynı şekilde fakat note da stereo hoparlör yok ben bugün istediğim cihazı alabilirim diyene bu iki cihazı sunarım ama iphone x taraftarı değilim ki iphone kullanan biriyim.kamera konusunda yeni cihazların tamamı iyi kameralara sahip zaten ses olarak stereo hoparlör kullanan iphone x,iphone 8 ve 8 plus vede mate 10 pro var note 8 ve lg v30 hatta s8 ve s8 plusta mono hoparlör kullanılmış.aldığım telefon 1 sene içinde fazla değer kaybetmesin dersen iphone modelleri daha mantıklı ama aldım mı 3-5 sene kullanacam dersen bi önemi yok bunun.note 8 yada iphone x ve iphone 8 plus modelleri arasından birini seçmen mantıklı olur bence

M

Murat Burç

SDN Okuru
Idarelik telefon alıp S9 bekle diyeceğim ama çıkması ve ülkeye girmesi martı bulabilir.
--- Gönderi Güncellendi ---
Bekleyemem dersen note 8 al geç.

WellTime54

Profesör
Reaksiyon puanı
1,000
S9 da çift kamera belki stereo hoparlör ve güncel donanımların kameraların ve video kayıt özelliklerinin iyileştirilmeleri dışında beklemeye değecek bi extra özellik var mı ben bilmiyorum.s9 un note 8 den çok daha iyi bi cihaz olacağını sanmıyorum

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Note 8 hem daha ucuz hem de daha iyi bir cihaz

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Mate 10 Pro al geç ustam. Kamera muhteşem tasarım muhteşem...

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Çöp OIS ile nasıl muhteşem olabilir ki?
Ve Note tasarımı yanında ne yapabilir?
Telefonu elime aldığım an gözümün önünden tüm telefonlar silindi gitti. O kadar iyi bir tasarımı vardı. Note Mote hikaye.

Takmışsın bir oise daha bu konu hakkında bir şey demiyorum. Senin hater olduğunu bilmeyen de canım telefonu kötü belleyecek. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Telefonu elime aldığım an gözümün önünden tüm telefonlar silindi gitti. O kadar iyi bir tasarımı vardı. Note Mote hikaye.

Takmışsın bir oise daha bu konu hakkında bir şey demiyorum. Senin hater olduğunu bilmeyen de canım telefonu kötü belleyecek. :D
Çöp bir OIS'e sahip olduğu gerçek. Bir cok kisi gece performansi Note 8'den daha kotu diyor. Bataryasi Note 8'drn daha kotu gidiyor. Tasarımının ne olduğu belli.

Daha saymaya gerek var mi?
@Adnanca bu videoda Mate 10 Pronun kıytırık kamerasını görebilirsin.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben objektif olarak değerlendiriyorum, sen hater olarak değerlendiriyorsun. Sen huawei haterısın ama ben Samsung haterı değilim. Bu yüzden bu konudaki sallamalarını dikkate almıyorum bak cevap bile vermiyorum artık ois bilmem ne hakkında. Sadece öneri isteyenlere öneriyorum o kadar.
Benim hater olup olmadığım tartışılır ama senin fanboylukta apple ile huawei arasında gelip gittiğin bir gerçek.
Kıytırık cihazın gerçeklerini söyleyince bu kadar sinirlenmemen gerekiyor.
Hiç bir objektif tarafın yok. Mate 10 kamerasını en iyi olarak lanse edecek kadar fanboysun.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Benim hater olup olmadığım tartışılır ama senin fanboylukta apple ile huawei arasında gelip gittiğin bir gerçek.
Kıytırık cihazın gerçeklerini söyleyince bu kadar sinirlenmemen gerekiyor.
Hiç bir objektif tarafın yok. Mate 10 kamerasını en iyi olarak lanse edecek kadar fanboysun.

Fanboy kabul edilmem için Mate 10 Pro’nun kamerasına en iyi diyen tek kişi olmam lazım ama binlerce kişinin de benimle aynı fikirde olduğunu biliyorum. Sen Mate 10 Pro’yu gömmekten bıkmazken ben sadece Note 8’den iyi olduğunu düşündüğümü söylüyorum, Note 8’in çok iyi bir telefon olduğunu kabul ediyorum ama sen Mate 10 Pro’ya sadece sallıyorsun. Kimin ne olduğunu herkes görüyor zaten. Ben Apple ve Huawei firmalarını diğerlerine göre daha iyi buluyorum ama bu yarın bir gün Samsung kullanmayacağım anlamına gelmez. Ama sen hayatta huawei ya da apple kullanmazsın. Aramızdaki fark bu.

Tttunahan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Kamerada note 8 ve iphone x ten başka cihaz tanımam iphone x gündüz çekiminde biraz daha başarılı gece çekiminde ise note 8 açık ara önde.X te stereo hoparlör avantajı var note 8 e göre sesi daha iyi ve kuvvetli çıkıyo.Ikiside güzel cihaz madem bütçen sınırsız bi kura çek hangisi gelirse onu al ikiside pişman etmez ama sakın bi hata yapıpta mate 10 pro alma o cihaz 4400 tl yi haketmiyo ve bu telefon note 8 den iyi diyenler olursa ciddiye alma kafası güzel heralde de geç:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Fanboy kabul edilmem için Mate 10 Pro’nun kamerasına en iyi diyen tek kişi olmam lazım ama binlerce kişinin de benimle aynı fikirde olduğunu biliyorum. Sen Mate 10 Pro’yu gömmekten bıkmazken ben sadece Note 8’den iyi olduğunu düşündüğümü söylüyorum, Note 8’in çok iyi bir telefon olduğunu kabul ediyorum ama sen Mate 10 Pro’ya sadece sallıyorsun. Kimin ne olduğunu herkes görüyor zaten. Ben Apple ve Huawei firmalarını diğerlerine göre daha iyi buluyorum ama bu yarın bir gün Samsung kullanmayacağım anlamına gelmez. Ama sen hayatta huawei ya da apple kullanmazsın. Aramızdaki fark bu.
Fark bu Mate 10 Pronun en iyi kamera olduğunu söyleyen 10binler varken note 8 için milyonları konuşuruz.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Fark bu Mate 10 Pronun en iyi kamera olduğunu söyleyen 10binler varken note 8 için milyonları konuşuruz.
Tamam kardeş sen bildiğini okumaya devam et. Benim için farketmez her zaman her yerde en büyük Mate 10 Pro. Diğerlerine yav he he deriz

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
Millet burda kavga ediyor.Hocam doğal renkler seviyorsan mate 10 pro al.Ama daha kontraslı renkler seviyorsan note 8 al bu kadar basit.İphone X o kadar vermeye gerek yok.Gece çekimi bu iki teldende kötü zaten.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Millet burda kavga ediyor.Hocam doğal renkler seviyorsan mate 10 pro al.Ama daha kontraslı renkler seviyorsan note 8 al bu kadar basit.İphone X o kadar vermeye gerek yok.Gece çekimi bu iki teldende kötü zaten.
Mate 10'da adamın yüzüne bakın bu mu gerçekçi fotoğraf?
Ayrıca Sözde yapay zeka destekli kameranın bokehine bakın saçlara bakın.
Screenshot_20171218-124239.jpg

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar merhaba.

Elimde Vestel Z10 vardı denize düşürdüm vapurdayken.

Şimdi paraya kıyıp beni uzun süre idare edecek. Özellikle kamera ve ses tarafında tatmin edecek cihaz almak istiyorum.

Marka ve yazılım fark etmez.

Bütçem limitsiz.

Öneri olarak ve incelediğim kadarı ile iPhone X çok iyi diyorlar. Yine de burada bir ortam yaratıp öneri almak istiyorum.

Teşekkürler.
Iphone telefonlari kameralari android telefonlardan geride ama stablilitede her zaman iphone derim ios 11 de adam oldukdan sonra cok performansli cihaz olacak ix

Adnanca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bugün 3 cihazı da test ettim ve iPhone X aldım. Note 8 çok büyük. Mate Pro video kalitesi olarak ve ses olarak tatmin etmedi beni. Özellikle ses kısmı iPhone X tarafında çok şeffaf. Sony de vardı fakat çerçevesi one öyle ya dedirtti bana es geçtim.

Herkese teşekkür ederim. Kamera hem fotoğraf hemde video olarak evet Note daha başarılı ama işte fazla büyük. Ben iPhone X'i tek elle rahat tutuyorum ama Note 8 aşırı kallavi. 256 GB aldım bozulana kadar kullanmayı düşünüyorum. Tahminen 3 sene sonra değişicem. O zamana kadar herhalde kamera teknolojisi epey ileri gidecektir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arkadaşlar bugün 3 cihazı da test ettim ve iPhone X aldım. Note 8 çok büyük. Mate Pro video kalitesi olarak ve ses olarak tatmin etmedi beni. Özellikle ses kısmı iPhone X tarafında çok şeffaf. Sony de vardı fakat çerçevesi one öyle ya dedirtti bana es geçtim.

Herkese teşekkür ederim. Kamera hem fotoğraf hemde video olarak evet Note daha başarılı ama işte fazla büyük. Ben iPhone X'i tek elle rahat tutuyorum ama Note 8 aşırı kallavi. 256 GB aldım bozulana kadar kullanmayı düşünüyorum. Tahminen 3 sene sonra değişicem. O zamana kadar herhalde kamera teknolojisi epey ileri gidecektir.
Gitmez. kamerada özellik olarak telefonların iPhone x'den daha fazla sunabileceği bir şey 3 sene sonra belki zor çıkar çünkü X'de iki kamerada da OIS 4k 60 FPS gibi özellikler var. Telefonların sınırları işte.
Hayırlı olsun. Şahsen ben de Mate 10 Pro yerine onu seçebilirdim.

Arcath

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Ses ve video olarak sony markasını incelemeni öneririm. Diğer markalara göre arada çok büyük farklar olacağı için değil, uzun vadede daha memnun kalacağın için yazıyorum. Sony genelde öncü markalar arasında bu özellikler söz konusu iken.

Ancak fiyat ve tasarıma birşey diyemem.