Kamerası iyi telefon tavsiyesi (Max 3000₺)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Başka bir konu açmıştım ama ne yazık ki pek açık bir başlık ve açıklama yapamadığım için yeni konu açtım.

Arkadaşlar telefonda pek oyun oynamam. Sosyal medyada gezinir, facebook, youtube, whatsapp falan. Fakat telefonda istediğim en iyi özellik güzel bir kamera. İlk önceliğim kamera. Diğer özellikler ideal olması benim için yeterli. Dediğim bu yaptıklarımı yapabileceğim ve en az 2 yıl gibi bir süre dayanabilecek bir telefon istiyorum.

Bütçe 3000₺'ye kadar olabilir, fakat illa sınır bu diye 3000₺'lik bir şey söylemenize gerek yok. Fiyat/performans olarak iyi bir telefon istiyorum, yukarıda bahsettiğim gibi olursa da... Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir de aşağıdaki telefonlara ben baktım, bunlardan hangisini tavsiye edersiniz, hangisinin kamerası daha iyidir? Başka telefonlarda tavsiye edebilirsiniz (kamerası iyi :)

Ekli dosyalar

Death Mark

Hyperactive
Yönetici
Moderatör
Başka bir konu açmıştım ama ne yazık ki pek açık bir başlık ve açıklama yapamadığım için yeni konu açtım.

Arkadaşlar telefonda pek oyun oynamam. Sosyal medyada gezinir, facebook, youtube, whatsapp falan. Fakat telefonda istediğim en iyi özellik güzel bir kamera. İlk önceliğim kamera. Diğer özellikler ideal olması benim için yeterli. Dediğim bu yaptıklarımı yapabileceğim ve en az 2 yıl gibi bir süre dayanabilecek bir telefon istiyorum.

Bütçe 3000₺'ye kadar olabilir, fakat illa sınır bu diye 3000₺'lik bir şey söylemenize gerek yok. Fiyat/performans olarak iyi bir telefon istiyorum, yukarıda bahsettiğim gibi olursa da... Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir de aşağıdaki telefonlara ben baktım, bunlardan hangisini tavsiye edersiniz, hangisinin kamerası daha iyidir? Başka telefonlarda tavsiye edebilirsiniz (kamerası iyi :)
Galaxy Note FE'yi veya HTC U11'i alabilirsin.

Peki özellikle kameraya göre alacağım için telefon alırken kameranın iyi çekip çekmediği nasıl anlarım? Özelliklerden hangisi bunu belirler bunu? Neye bakmalıyım kamera için?

Peki özellikle kameraya göre alacağım için telefon alırken kameranın iyi çekip çekmediği nasıl anlarım? Özelliklerden hangisi bunu belirler bunu? Neye bakmalıyım kamera için?
U11 tercih edin deriö hem telefon olarak iyi ve kamera olarakda iyi bir cihaz

Kamera karşılaştırmaları var.. Xz premium vardı galiba u11 de var...
Link atarsanız makbule geçer. Bende hızlı etmek istiyorum lakin aceleye gelip kötü bir şey almak istemiyorum . Dolar 1 haftada 1tl arttı, hiç belli olmaz yarın 7tl olmayacağı. O yüzden yardım ederseniz memnun olurum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Peki bu alanda DxoMark sitesi kamera alanında karşılaştırıyor, o sıralama doğru mudur, itimad edilir mi?

Son düzenleme:
Önerilen telefonlarin youtube testlerini izleyip kararinizi verebilirsiniz. U11 in kamerasi iyidir. Xz premiumun da. Malesef bu fiyata tercih kalmadi fazla.

Kamerayı ön plana alırsak bu telefonlardan hangisi alınır genel özelliklere bakarak da? (Fiyat/perfomans)

Ekli dosyalar

• 195.9 KB Görüntüleme: 132
Bunlarin arasinda kamera "oyuncağı" bakimindan sony de 960kare yavaş cekim var s9 plusda olan. Bu telefonlarin arasinda 1-htc
2-sony
zenfone 5 soluk çekiyor note fenin sanirim kamerasi s7 edge ile ayni. Mi6 yi yukarda yazmiştim. Htc nin gece çekimi 1 tık daha iyi sonyden.

Bunlarin arasinda kamera "oyuncağı" bakimindan sony de 960kare yavaş cekim var s9 plusda olan. Bu telefonlarin arasinda 1-htc
2-sony
zenfone 5 soluk çekiyor note fenin sanirim kamerasi s7 edge ile ayni. Mi6 yi yukarda yazmiştim. Htc nin gece çekimi 1 tık daha iyi sonyden.
S7 edge güncelleme sorunu olmayan alabilir mi ?

Şimdi arkadaşım Nokia 8 için merakını gidereyim, 3 aydır kullanıyorum zira. Kesinlikle kamera için tavsiye etmiyorum! Huawei Mate 10 Lite ya da ekran kasa oranı daha iyi olan p20 lite alabilirsin. Nokia 8 çok sık donmaya hata vermeye başladı ve gece çekimleri berbat. Benim 1000 tl lik Alcatel idol 4 bile, gece daha iyi çekiyor. Bu telefon gece sana kendini kullandırtmaz. Ama gündüz yeterli ışık şartlarında mükemmele yakın çekimler elde edebilirsin. Tabiki 835 işlemciyle şu anda f/p olarak hala en iyi Nokia 8 görünse de benim ve senin gibi işlemciyi çok yormayan kullanıcılar için kamera öncelikli ben de u11 ya da mate 10 lite öneririm. Bir de nokia 8 in bariz bir wifi ağı görme sorunu var. Yurtdışından yeni geldim, arkadaşlarım ucuz tellerle şak diye ağları görürken ben hep sıkıntı yaşadım. Uzun lafın kısası özellikleriyle cazip ama pratikte hayal kırıklığı...

stat counter