Kamerası iyi orta segment telefonlar

Bu konuyu okuyanlar

Jinjumei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Fotograf cekmeyi seviyorum (selfie değil ) orta segment kamerası iyi bir telefon ariyorum yardimci olursaniz sevinirim

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,304
Xiaomi mi 6 daha iyi bir tercih olacaktır

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,304
Onunla 2 telefonla daha arasında kalmistim p10 lite lenova moto z

Xiaomi mi 6 fiyat performans canavarı olduğu için çok güçlü bir donanıma sahip ve o fiyata almanızı rica ederim p10 lite 10 ay sonra çöp hale gelecek performans konusunda

Jinjumei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Xiaomi mi 6 fiyat performans canavarı olduğu için çok güçlü bir donanıma sahip ve o fiyata almanızı rica ederim p10 lite 10 ay sonra çöp hale gelecek performans konusunda
Peki lenova moto z su mood lari falan ilgimi cekti cok soru sordum ama

Reaksiyon puanı
222
2000 tl ye kadar alınacak en güzel cihaz mi6. O fiyatta daha güçlü bir cihaz yok resmi satışlarda. Moto z nin bataryası günü çıkarmaz mi 6 alın.

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Xiaomi Mi 6 al geç kamerası iyi ön arka ikisi de

Jinjumei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
mi 6 nın kamerası moto z den iyi. Sadece kamera odaklı alıcaksanız sony xperia xz daha iyi ama tasarım batarya performans işin içine girerse mi6.
Tesekkur ederim

---- Mesajlar birleştirildi ----

Xz eskidi bence alınmaz Mi 6 yada G6 ithalatçı baksın
Elimde su an lg g3 var ve memnun degilim ama soylenen telefonlarin hepsini arastiracagim

Elimde su an lg g3 var ve memnun degilim
Vov cok guzele benziyor buna da bakayim

Vov cok guzele benziyor
moto z o zaman .bence moto z'nin kamerası mi6 dan daha güzel.eğer ithalatçı alabiliyorsanız ithalatçı s7 alın
Tesekkur ederim s7 yi de inceleyecegim ben teknosadan aliyorum internete guvenemiyorum

Son düzenleme:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Tesekkur ederim

Elimde su an lg g3 var ve memnun degilim ama soylenen telefonlarin hepsini arastiracagim

Vov cok guzele benziyor buna da bakayim
Kesinlikle öneririm hem donanımı üst segment ama fiyatı orta segment fiyatı aşmasa bunların 5t modeli de varda bu da güzel ama

lgsever

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,458
Kardeşim o fiyata güzel telefon :cool: tabi ben alsam o parayı vermem kendim için note 8 alırım o da kıyaslanacak bir telefon değil tabi
Ya yok vallahi sistemi kendi silahıyla vuracaksın ben olsam her ne kadar iyi bir telefonda olsa o kadar para verilmez bırak aileni.çoluğunu çoçuğunu kendine yazık ihtiyacın olduğunda kara kara düşündürecek bir şey belkide o yüzden en ucuza en donanımlı telefonu almak bence mantıklı olan

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Ya yok vallahi sistemi kendi silahıyla vuracaksın ben olsam her ne kadar iyi bir telefonda olsa o kadar para verilmez bırak aileni.çoluğunu çoçuğunu kendine yazık ihtiyacın olduğunda kara kara düşündürecek bir şey belkide o yüzden en ucuza en donanımlı telefonu almak bence mantıklı olan
Eyvallah güzel kardeşim o da iyi fikir değişiklik iyidir ;) bende en iyisini alıp uzun yıllar kullanmayı seçenlerdenim 6s şuan da bana sıkıntı yaratmıyor hızı gayet iyi ama ne zaman Canımı sıkmaya başlarsa hedefim note serisi

Jinjumei

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Vov cok guzele benziyor
moto z o zaman .bence moto z'nin kamerası mi6 dan daha güzel.eğer ithalatçı alabiliyorsanız ithalatçı s7 alın
Tesekkur ederim s7 yi de inceleyecegim ben teknosadan aliyorum interneteg
Sen bu oneplus işini baya sevdin galiba ya boşver note 8 i sana alalım bir tane 5t
O su an kafam iyice corbaya dondu telefonlardan cok anlamam donanimlarindan falan tek istedigim instagrama dag tas kedi manzara resmi atmak o yuzden o tarz telefon ariyorum vooav dedigim telefon da cift kameraya sahip o yuzden begendim

Ben ogrenciyim yaa faturaya ek veya azcik harcliklarimi kisip alicam. Daha dusuk bile olsa daha iyi benim icin ama 1000 tlnin kamerasi da ona gore olur

Son düzenleme:

Son mesajlar