Kamera performansı için telefon önerisi

Bu konuyu okuyanlar

EGEMEN ŞENGÜL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
yurtdışından telefon getiricem bu telefonlarda hangisinin kamerası daha üstün yardımcı olursanız sevinirim
Google pixel xl
Huawei p10 plus
Samsung galaxy s8
Lg g6

M

Murat Burç

SDN Okuru
S8 nokta.
G6yi boşver zaten S7 ile kamerada yarışsa kendine kar sayacak.
P10 plus konusunda p10unun düşük ışık performansı özellikle fhd60da rezaletti p10 oluş daha iyi olacaktır biri f2.2 biri f.1.8 ama Samsung s8 olabilecegini düşünmüyorum
Pixelde zaten kendini kanıtlamış bir kamera ama tasarım kötü
S8 bu cihazlardan donanım ve kamera olarak üstün

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
20170507_141954.jpg
Lg V20 İle çekildi otomatik ayar manuelden anlamam 2 gün önce ıphone 6s ile kafa kafaya takas ettim birkaçtane fotoğraf atayım istersen acemiyim bu arada fotoğraf çekme konusunda
--- Gönderi Güncellendi ---
20170507_141241.jpg

20170507_131502.jpg

20170507_130926.jpg

20170507_130518.jpg

20170507_125905.jpg

20170507_131658.jpg

20170507_153212.jpg

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
Ekli dosyayı görüntüle 22305 Lg V20 İle çekildi otomatik ayar manuelden anlamam 2 gün önce ıphone 6s ile kafa kafaya takas ettim birkaçtane fotoğraf atayım istersen acemiyim bu arada fotoğraf çekme konusunda
Ekli dosyayı görüntüle 22306
Ekli dosyayı görüntüle 22307
Ekli dosyayı görüntüle 22308
Ekli dosyayı görüntüle 22309
Ekli dosyayı görüntüle 22310
Ekli dosyayı görüntüle 22312
Ekli dosyayı görüntüle 22313
Artık seninde fotoğraf çekme hobin olucak desene :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ekli dosyayı görüntüle 22305 Lg V20 İle çekildi otomatik ayar manuelden anlamam 2 gün önce ıphone 6s ile kafa kafaya takas ettim birkaçtane fotoğraf atayım istersen acemiyim bu arada fotoğraf çekme konusunda
Ekli dosyayı görüntüle 22306
Ekli dosyayı görüntüle 22307
Ekli dosyayı görüntüle 22308
Ekli dosyayı görüntüle 22310
Ekli dosyayı görüntüle 22312
Ekli dosyayı görüntüle 22313
V20 deneyimi ile ne dediğimi anlamışsındır sanırım her telefon her koşulda iyi fotoğraf çekemez.
Cep Telefonu Fotoğrafçılığı | Sayfa 5 | SDN Forum fotoğraflarını buraya atarsın artık

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Artık seninde fotoğraf çekme hobin olucak desene :D
Aynen baya hoşuma gitti cihazın kamerası iphone 6s den 10 gömlek üstün her konuda hiç merakım olmamasına rağmen cihaz güzel çektikçe hoşuma gitmeye başladı fotoğraf çekmek
V20 deneyimi ile ne dediğimi anlamışsındır sanırım her telefon her koşulda iyi fotoğraf çekemez.
Cep Telefonu Fotoğrafçılığı | Sayfa 5 | SDN Forum fotoğraflarını buraya atarsın artık
Her telefonu bilmiyorum iphone ile kıyaslarsak iphone bu cihazın yanına yaklaşamaz fotoğraf konusunda ki daha önce iphone ile çok fotoğraf çektim beğenmediğim için çoğunu sildim bu cihazda çektiğim fotoları silmeye kıyamıyorum resmen

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Her telefonu bilmiyorum iphone ile kıyaslarsak iphone bu cihazın yanına yaklaşamaz fotoğraf konusunda ki daha önce iphone ile çok fotoğraf çektim beğenmediğim için çoğunu sildim bu cihazda çektiğim fotoları silmeye kıyamıyorum resmen
Sana her cihaz iyi fotoğraf çekemezi neden dediğimi anladın mı ?:D
Kalite logo ile olmuyor bunu herzaman biliyordum fakat lg bu cihazla baya aşmış bence olayı :D

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
yurtdışından telefon getiricem bu telefonlarda hangisinin kamerası daha üstün yardımcı olursanız sevinirim
Google pixel xl
Huawei p10 plus
Samsung galaxy s8
Lg g6
G6 hariç hepsi birbirinden iyi açıkçası,Bokeh efekti olsun dersen p10 plus. Geceleri daha iyi video ve fotoğraf çeksin dersen S8.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882

Aynen baya hoşuma gitti cihazın kamerası iphone 6s den 10 gömlek üstün her konuda hiç merakım olmamasına rağmen cihaz güzel çektikçe hoşuma gitmeye başladı fotoğraf çekmek

Bak bende ilk başlarda çok sevmezdim. Sonra geniş açı, mauel ayarları hallettikten sonra bambaska tatlı gelmeye basladı fotoğraf çekmek. Hele ki manzara fotoğraflarını geniş açı efsane çekiyor :D

Trajectory

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Bak bende ilk başlarda çok sevmezdim. Sonra geniş açı, mauel ayarları hallettikten sonra bambaska tatlı gelmeye basladı fotoğraf çekmek. Hele ki manzara fotoğraflarını geniş açı efsane çekiyor :D
Aynen anı yakala gerisini kamera hallediyor zaten :D

13THCAPTAIN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S8 iyi fakat fotoğrafın rengiyle pek oynuyor, bu yüzden bana hoş gelmiyor. Pixel övülüyor ama denemeden laf atmak yanlış olsa da boş övgüler gibi geliyor, sonuçta HTC ve HTC kamera konusunda Apple ile güvenilmeyecek iki firmadır. LG de eski kamera kalitesinden çok uzak. Epey kan kaybı yaşadı. P10 da S8 ile az çok aynı ama hem çift kamerası var, yanlış bilmiyorsam bu diyafram açısından da olumlu etki ediyor, hem de Leica lens var. Hem elinde Samsung duracağına Huawei olursa fena da olmaz. Herkeste bir Samsung.

F1kan

Profesör
Reaksiyon puanı
1,882
S8 iyi fakat fotoğrafın rengiyle pek oynuyor, bu yüzden bana hoş gelmiyor. Pixel övülüyor ama denemeden laf atmak yanlış olsa da boş övgüler gibi geliyor, sonuçta HTC ve HTC kamera konusunda Apple ile güvenilmeyecek iki firmadır. LG de eski kamera kalitesinden çok uzak. Epey kan kaybı yaşadı. P10 da S8 ile az çok aynı ama hem çift kamerası var, yanlış bilmiyorsam bu diyafram açısından da olumlu etki ediyor, hem de Leica lens var. Hem elinde Samsung duracağına Huawei olursa fena da olmaz. Herkeste bir Samsung.
Lg renkleri biraz çoşturup veriyor :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yav mate 9unda p10unda kamerası iyi değil
Gece Fhd60 ve 4k video çekemeyen telefondan ne hayır gelir telefon işik alamıyor p10 plus neyse onu da tam.gormedim
Yav mate 9unda p10unda kamerası iyi değil
Gece Fhd60 ve 4k video çekemeyen telefondan ne hayır gelir telefon işik alamıyor p10 plus neyse onu da tam.gormedim

denissMDTV

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Samsung galaxy s8 !
Seçenekler arasında en iyisi,sakın Lg hatasına düşme o_O

tuaregvesimurg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mate 9 pro ile ilgili yorum yapan görmedim. Onun kamerası nasıldır?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mate 9un aynısı düşük ışık FHD60 video performansı kötü özellikle gündüzü iyi Huaweinin en iyi kamerası P10 Plus şuan.
Dünyanın en iyi kamerası mı P10 plus bence hayır. Bence en iyisi S8
mate 9 pro ile ilgili yorum yapan görmedim. Onun kamerası nasıldır?

13THCAPTAIN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
SONY olmaması da ayrıca ilginç. SONY de düşünülmeli bence.

M

Murat Burç

SDN Okuru
S8 varken diğerlerinin adını anmaya gerek yok zorlamayın beyler potansiyel rakip(Gelmesine kaç ay var daha ) Xz premium bile düşük ışıkta ezilecektir
S8 varken diğerlerinin adını anmaya gerek yok zorlamayın beyler potansiyel rakip(Gelmesine kaç ay var daha ) Xz premium bile düşük ışıkta ezilecektir

godzilla87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
sorması ayıp nereden anladınız ?

M

Murat Burç

SDN Okuru
sorması ayıp nereden anladınız ?
F2.0 desem ? XZsin video performansı (xs premium ile aynı kamera ) s8 ile YouTube'a kıyaslanmış desem ? Video düşük ışıkta eziliyor desem ne dersin ?
Daha düne kadar gündüz adam gibi foto çekmeyen Xzde adam akıllı gündüz performansı düzelen ama ters ışıkta bazen sacmalayan Sony ile Note 4 den beri kameralarıyla ortalığı biçen samsungu karsilastirmaya bunun hakkında tartışmaya çok gerek yok

Son düzenleyen moderatör:

godzilla87

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
F2.0 desem ? XZsin video performansı (xs premium ile aynı kamera ) s8 ile YouTube'a kıyaslanmış desem ? Video düşük ışıkta eziliyor desem ne dersin ?
Daha düne kadar gündüz adam gibi foto çekmeyen Xzde adam akıllı gündüz performansı düzelen ama ters ışıkta bazen sacmalayan Sony ile Note 4 den beri kameralarıyla ortalığı biçen samsungu karsilastirmaya bunun hakkında tartışmaya çok gerek yok
bunları final bir yazılım ile gelen kamera ile test ederek yazmıyorsun. kameranın başarısı, sahip olduğu donanım kadar gelen parazitlerin dijital olarak bertararf edilmesi başarısıdır.

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Bencede bu telefonlar arasında kemera olarak S8 yani google pixel xl da güzel ama onun gece çekimide kötüdür diye düşünerekten S8 diyorum