Kaliteli müzik indirme

Bu konuyu okuyanlar

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Merhabalar konuyu açacak yer bulamadım o yüzden buraya açayım dedim. Kaliteli müzik indirmek için hangi programları kullanıyorsunuz mesela youtubeden müzik indirmek istiyorum şuanki kullandığım program 192 kbsn şeklinde malesef ki şarkı bilgileri de yazmıyor müzik kime ait albüm ne falan diye hem kaliteli müzik indirebileceğim hemde albüm bilgilerini de bulan program önerir misiniz bilgisayar için.

hastysquirrel

Asistan
Reaksiyon puanı
235
Merhabalar konuyu açacak yer bulamadım o yüzden buraya açayım dedim. Kaliteli müzik indirmek için hangi programları kullanıyorsunuz mesela youtubeden müzik indirmek istiyorum şuanki kullandığım program 192 kbsn şeklinde malesef ki şarkı bilgileri de yazmıyor müzik kime ait albüm ne falan diye hem kaliteli müzik indirebileceğim hemde albüm bilgilerini de bulan program önerir misiniz bilgisayar için.
Uygulama olarak internet download menager vardı yanlış hatırlamıyorsam ücretli olabilir ama. Onun dışında telegram gibi mesajlaşma uygulamaları için youtube robotları da var.

Gökçe Asena

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,127
Youtube'dan müzik için mp3 dönüşüm olan ytmp3.net'i veya hızlı ve güvenilir olan tubidy'i önerebilirim.

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Uygulama olarak internet download menager vardı yanlış hatırlamıyorsam ücretli olabilir ama. Onun dışında telegram gibi mesajlaşma uygulamaları için youtube robotları da var.
idm biliyorum ama kullanmak nasip olmadı indirme kalitesi nasıl şarkı bilgilerini de ekliyor mu acaba

---- Mesajlar birleştirildi ----

Youtube'dan müzik için mp3 dönüşüm olan ytmp3.net'i veya hızlı ve güvenilir olan tubidy'i önerebilirim.
tubidy apple store mağazasından kaldırılmadı mı ya dediğiniz sitede müziğin bilgilerini de ekliyor mu

Son düzenleme:

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,271
Youtubeda ki müzikler için, ''youtube mp3 converter'' şeklinde aratırsanız tarayıcınız üzerinde size fazlaca site seçenekleri sunacaktır.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam uğraşmayın Spotify alın kurturulun öğrenciler için 7 normal kişiler için 14 TL ülkemizde de avrupaya göre anormal derecede ucuz spotify kullanıyoruz.
Normalde Almanya'da normal kişiler için 10 euro yani 45 TL olan hizmet Spotify Türkiye'nin ülke şartlarını göz önüne alarak uyguladığı fiyat politikası ile aylık 14 TL alın geçin boşuna korsan ile uğraşmayın

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
şışt beyler ne oluyor burda bakayım ? Lütfen telif hakkı ile ilgili dosya , link falan filan neyse paylaşmayalım

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Hocam uğraşmayın Spotify alın kurturulun öğrenciler için 7 normal kişiler için 14 TL ülkemizde de avrupaya göre anormal derecede ucuz spotify kullanıyoruz.
Normalde Almanya'da normal kişiler için 10 euro yani 45 TL olan hizmet Spotify Türkiye'nin ülke şartlarını göz önüne alarak uyguladığı fiyat politikası ile aylık 14 TL alın geçin boşuna korsan ile uğraşmayın
Öğrenciler için 7 tl mi gerçekten mi çok iyi fiyatı ya daha önce kullandım premium spotify şuan apple music kullanıyorum nasıl öğrenciler için olanı kullanacağım spotfiy facebook sayfasının yorumlarında sorun yaşayan çok olmuş sanırım sizde böyle bir sorun oldu mu

M

Murat Burç

SDN Okuru
Öğrenciler için 7 tl mi gerçekten mi çok iyi fiyatı ya daha önce kullandım premium spotify şuan apple music kullanıyorum nasıl öğrenciler için olanı kullanacağım spotfiy facebook sayfasının yorumlarında sorun yaşayan çok olmuş sanırım sizde böyle bir sorun oldu mu
Ben öğrenci üyeliği değil de aile üyeliği kullanıyorum herhangi bir sıkıntım yok.

Phoique

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Ben öğrenci üyeliği değil de aile üyeliği kullanıyorum herhangi bir sıkıntım yok.
Aslında aile üyeliği daha ucuza geliyor ama sanırım 5 kişi bulmak çok zor bizim burda kullanan yok varsada 2 kişi anca vardır sağlam bir 5 kişilik ekip bulsam aile paketi bende alcam :D

Sourena

Doçent
Reaksiyon puanı
188
Abi şey diyeceğim fiyat farkı baya var kalite farkıda olabilir mi?

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
ucuz kullanmıyoruz, gelire göre kullanıyoruz diye düzeltirsek doğrudur. :)

NdorTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
spotify yada müzik indirmek yerine sound cloud kullanabilirsin telefonda müziği yedekliyerek sana internetsiz kullanmanı sağlıyor bilgisayar da sekme açık olduğu sürece kaliteli müzik dinleyebilirsin ama pc de yedeklemez veya indirmez idm kullanarak indirebilirsin kaliteli müziği elde edebilirsin!