Kaliteli Hosting Arıyoruz

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Teknolog26

Üyecik
Merhabalar arkadaşlar.

Anlık 100-200 online kullanıcıyı kaldırabilecek bir hosting firması arıyorum. Wordpress kullanacağız. Cache vs hallediyoruz ama bir şekilde suspend ediliyor. Sitede herhangi bir illegal durum yok. Blog sitesi kuracağız haber içeriği bile sayılmaz. Ücretli eklentilerle, site iç ve dış optimizasonla da zaten CPU aşımını vs düşürmeye çabalıyoruz. Tamamen sunucu kalitesizliği yüzünden bence kapanıyor sitelerimiz ve tabi düşük paket alımında.
Bana şöyle güzel bi firma önerin de huzura erelim :D

Teşekkürler şimdiden.

Pek önermeyi sevmem ama Güzel Hosting öneririm. Biz kullanıyoruz ve her açıdan gayet memnunuz (fiyat, performans, destek vs). İstanbul buluşmalarında ciddi yatırım yaptıklarını öğrendim. Zaten işinin ehli birkaç firmadan biri. İnternetbilisim de olabilir Verdiyen de. Tercih size kalmış tabi. Kolay gelsin.

ÆSir

Wake me up when september ends
Yönetici
Moderatör
Bir çok hosting firması denemiş olmamla birlikte içlerinde en memnum olduğum Veridyen olmuştur, ne yazık ki IHS ve Markum pişman olduğum firmalar.

astegon

Profesör
TR'deki reseller hosting'lere paar vermeyin. Adam gibi hizmet alın derim yurtdışından.

Ya da pamuk eller cebe derim. TR'de gerçekten hosting yapan çok az firma var. Kendi DC'leri olan.

remaz3442

Asistan
Natroyu önerebilirim size. Kurumsal olan bence tek firma şu an tavsiye üzerine hizmetimi taşımıştım. Özellikle wordpress hosting paketleri tam fiyat performans ürünü bence

Jack Reacher

Asistan
Altınsoft sitesine gidin , alırsanız size özelden ismimi vereceğim güzel bir indirim yapar , sahibi çok tanıdığım bir abimdir .

root61

Profesör
Veridyen kullanıyorum. İlk başlarda siteler 10 sn süreler de açılıyordu. Wmaraci konu acildiktan sonra serverlar egeye tasindi, düzeldi.
Sanirim alsam yine veridyen alirim.
İsimtescil, natro, tavsiye etmem.
Birde shiftdelete de reklamı çikan Limon Host da olabir alternatif olabilir.

stat counter