Kaliteli bir smart tv arıyorum

Bu konuyu okuyanlar

üstün babacan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar! Evleneceğiz ve nişanlımla beraber film izlemek en büyük keyfimiz. Bunun için ultakaliteli bir smart tv arıyoruz. Fiyat mühim değil, kalite daha önemli.Bizim için tavsiye edeceğinizin smart tv'ler hangileri?

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Selam arkadaşlar! Evleneceğiz ve nişanlımla beraber film izlemek en büyük keyfimiz. Bunun için ultakaliteli bir smart tv arıyoruz. Fiyat mühim değil, kalite daha önemli.Bizim için tavsiye edeceğinizin smart tv'ler hangileri?

smart tv'lerde samsung'a bakmalısınız.. yeni seri televizyonlarından seçebilirsiniz..

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Samsung bence de.
Adamlar yapıyor.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bende almayı düşünüyorum yakın zamanda ben Sharp düşünüyordum fakat şimdi ona vereceğim para ölü yatırım olacak. O yüzden daha normal bişey almaya karar verdim..

Samsung un bu modelinde karar kıldım sende bi bak istersen..

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
samsung kullanicisiyim 1 kere ariza yapti duzelttiler ama onun haricinde cok memnunum. teknoloji isinde olabilecek seyler bu problemler. bilgisayrdaki ekran cok daha kucuk olmasina ragmen ayni filmi cok cok daha guzel gosteriyor.

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Samsungun s8000 modellerinden birini alabilirsiniz. 50 inc ve üzeri bir tv tadından yenmez. Eğer bayilere gelmiş ise, 9000 serisi çıktı. Ancak tam olarak ne kadar fark var aralarında bilemiyorum.

Son mesajlar