Kali Linux'u USB bellekten nasıl kullanırız? (Videolu anlatım)

Bu konuyu okuyanlar

centos17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
kali linux u yanınızda taşıyabilir ve her pc de kullanabilirsiniz. flash a kurduktan sonra başka bir şey yapmadan kali linux 'u herhangi bir harici disk 'e kurmadan rahatca kullanabilirsiniz. bu bir çok avantaj sağlar size kullanmak isteyen arkadaşlar 6-8 gb flash disk ile işlerini rahatça görebilir. ayrı bölüm oluşturma, sanal disk oluşturma , yeni bir hdd veya ssd ye ihtiyaç kalmadan elinizdeki pc yi flash disk ile kali linux a cevirebilir işiniz bitince yeniden diğer işletim sistemini kullanmaya devam edebilirsiniz.
???????

Son düzenleyen moderatör:

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,923
kali linux u yanınızda taşıyabilir ve her pc de kullanabilirsiniz. flash a kurduktan sonra başka bir şey yapmadan kali linux 'u herhangi bir harici disk 'e kurmadan rahatca kullanabilirsiniz. bu bir çok avantaj sağlar size kullanmak isteyen arkadaşlar 6-8 gb flash disk ile işlerini rahatça görebilir. ayrı bölüm oluşturma, sanal disk oluşturma , yeni bir hdd veya ssd ye ihtiyaç kalmadan elinizdeki pc yi flash disk ile kali linux a cevirebilir işiniz bitince yeniden diğer işletim sistemini kullanmaya devam edebilirsiniz.
???????
Keşke UEFI olarak gösterseydiniz. Bir an eliniz UEFI ye gitmiş.

centos17

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
çekim esnasında bayağı zorluk yaşadım daha o arada anlatacaklarım çok tu bende mecbur o şekilde çekmek zorunda kaldım burdan şunu söyliyeyim uefi veya legacy farketmez arkadaşlar bios ayarından boot seçeneğini flash disk yaptığınız anda hemen açılır.

Son mesajlar