Kalbimde.com Dolandırıcılıktan

Bu konuyu okuyanlar

MyDaİsY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir web site var.. sohbet arkadaşlık sitesi oraya üye oldumo gün çıkmıştım siteden akşam bir baktım 15 kız mesaj atmış
biggrin.gif
bilmiyorum neden böyle cazibelimiyim dedim ama sitede mesaj atmak içinparalı üye olmak gerekiyormuş.. ya da üye oldurmak için yaptıkları biroyunmu sitenin adresi www.kalbimde.com

Bi girdim Bayanlardan gelen mesajlara bakın.. Hepside palavra ....
Vs. vs..

Aynımesajları arkadaşımada gönderiyorlar Paralı üyelik isteniyor sitede...Resmen palavra Allah'a havale ediyorum böylelerinide..

İŞTE ARADIĞIMI BULMASINABULDUMDA ODA NETTEN ÇIKTI YA SENLE REELDE TANIŞACAKTIK Kİ ALEM AŞKNASIL OLURMUŞ GÖRÜCEKTİ ŞANS İŞTE BİLMEM SANAL ALEMİ SALLAYABİLİRMİYİZ
smile.gif

------

MUTLULUKSIRADAN OLMAKTADIR BASİTLİKTEDİR YANİ NEDEN BÖYLE DAĞLARI BEN YARATTIMHAVASINDASIN ONU ANLAMIYORUM KEŞKE DAHA MÜTEVAZİ ÖZELLİKTE BİRİOLABİLSEYDİN O ZAMAN ÇOK DAHA GÜZEL ŞEYLER OLABİLİRDİ ARAMIZDA

----------

ÇOK ZOROLMASINA RAĞMEN GURURUMU YOK SAYIP SANA GELDİM ASLINDA RED EDİLMEKORKUSU VAR İÇİMDE AMA İNTERNETTE BU TÜR ŞEYLERİ ATLATMAK GENEDEBİRAZCIK DAHA KOLAY OLUYOR O SEBEPLE RED EDİLİRSEMDE HERALDE KOLAYATLATIRIM AMA KABUL EDERSEN BENİ SEVİNİRİM

-------------

ŞUAN PROFİLİNİİNCELİYORUM VE KENDİME ŞUNU SORUYORUM NEDEN BU KADAR SAĞLAM PROFİLİOLAN BİRİ GERÇEK HAYATTA BULAMAMIŞTA BURAYA GELMİŞ YANİ BANA GEÇERLİBİR SEBEP SÖYLE Kİ SANA İNANAYIM VE SENİNLE BAZI ŞEYLERİN EN AZINDANBAŞLANGICI İÇİN ADIM ATAYIM

-----------

ÇOMU ŞEYİSTİYORUM HAYRET BİŞEY YA ALT TARAFI NORMAL DÜRÜST SIRADAN BİR İLİŞKİANLAMIYORUM BU KADARMI ZOR HERŞEY SEKSMİ GERÇEKTEN BACAK ARASI BUKADARMI ÖNEMLİ YA ALLAHIN BELALARI BIKTIRDINIZ HİÇMİ ADAM GİBİ İLİŞKİYAŞAYACAK KİMSE KALMADI ŞU NETTE YA

:4::4::4:

0mrdr5

Müdavim
Reaksiyon puanı
11
bırakın söyle işleri kardeşim gerçekte bulun bulcaksanız:)

MyDaİsY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yahu amacımız zaten sohbetti :D ben sadece bu ağa düşenleri uyarmak amaclıda açtım bu konuyu

spybot

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bu sitelerde işim olmaz..:D

Pesimistyle!

Müdavim
Reaksiyon puanı
50
ya hiç mi denemedin kardeşim? Merakta girdik baktık çıktık. Biliyorsun bi kereden bi şey olmaz.. :D
Sanal alemde bulacagın hayatını sürdürebilecesin sence nasıl biri olabilir ki?
Ben sana söyliyeyim az yağlı çok eski k...r

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Sanal alemde bulacagın hayatını sürdürebilecesin sence nasıl biri olabilir ki?
Ben sana söyliyeyim az yağlı çok eski k...r

Sizde beni müptela yaptınız var ya...
Çok iyi de olabilir onu söyleyim sana. Bunun taraftarı değilim ama Amerika'da geçen yıllarda ki bir araştırma göre evlenenlerin %8'i internet üzerinden tanışmıştı. bu oran bütün dünyada günden güne artacak. Hee bu kızlar böyle sitelerden çıkar mı dersen, orada sana katılıyroum. Zaten oranın amacı belli, yolu belli..

Benim yorum argo'dan gitmiş bu arada :) Kadın kokusunu izlemiştim dün gece Mod, onun etkisi olsa gerek :)

pesimist

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,007
Kadın kokusuyla ne alakası var

QaFeİN

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Tabi Bizim Abazan Millette Hemen Hücum Eder

Çobanın Gerde Geceasnde Gelinin Belini Kırdığını Düşünürsek

zootechnist

Doçent
Reaksiyon puanı
22
bu tarz siteler için demiyorum ama netten tanışma olayın hakkında ağır konuşan arkadaşlara söylemek isterim ki bahsettiği şekilde kızları biz reel hayat dediği üniversite ortamında çok gördük.Mesele nerde tanıştığın değil.Mesele nasıl bir ortamda ve ne şekilde tanıştığın.

Elbette adı geçen site gibi gençlerin ve bir arkadaşın dediği gibi üreme hormonları haddinden fazla çalışanların ilgisini çekmek için açılan milyonlarca site var.

Ancak bu işi profosyonel olarak yapan kaliteli yerlerde var.

Ben de şu an evlenme planı yaptığım müstakbel eşimle nette tanıştım.Ve 1.5 yıldır görüşüyoruz.Allaha şükür bir problem yaşamadık.Çünkü ikimizinde amacı gönül eğlendirmek değil.Gelecekte ortak bir hayatı paylaşmak için karakterlerimiz,beklentilerimiz ve hayat görüşlerimiz uyuyor.

Bunu bu tip siteleri tavsiye için söylemiyorum.Ama benim açımdan netten tanıştığım biriyle evlenmek,senelerce arada bir bağ bulunmadan flört adıyla gönül eğlendirmekten ve de hiç tanımadığım bir insanla sırf ailem istiyor diye evlenmekten daha evladır.

MyDaİsY

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu tarz siteler için demiyorum ama netten tanışma olayın hakkında ağır konuşan arkadaşlara söylemek isterim ki bahsettiği şekilde kızları biz reel hayat dediği üniversite ortamında çok gördük.Mesele nerde tanıştığın değil.Mesele nasıl bir ortamda ve ne şekilde tanıştığın.

Elbette adı geçen site gibi gençlerin ve bir arkadaşın dediği gibi üreme hormonları haddinden fazla çalışanların ilgisini çekmek için açılan milyonlarca site var.

Ben de şu an evlenme planı yaptığım müstakbel eşimle nette tanıştım.Ve 1.5 yıldır görüşüyoruz.Allaha şükür bir problem yaşamadık.Çünkü ikimizinde amacı gönül eğlendirmek değil.Gelecekte ortak bir hayatı paylaşmak için karakterlerimiz,beklentilerimiz ve hayat görüşlerimiz uyuyor.

Bunu bu tip siteleri tavsiye için söylemiyorum.Ama benim açımdan netten tanıştığım biriyle evlenmek,senelerce arada bir bağ bulunmadan flört adıyla gönül eğlendirmekten ve de hiç tanımadığım bir insanla sırf ailem istiyor diye evlenmekten daha evladır.

doğru söze ne denir ki..

ahmet çimen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slmlar.
arkadaşların söylemlerinden hareketle bu siteye bi göz attım.üye oldum..gerçektende bi anda 10 msj geldi. ben yazmak istedim standart üyesiniz.msj atmak için gold veya platin üye olun yazıldı..
İşin komik tarafı ben resim koymamış olmama ragmen gelen mesajlarda resminizden sizi beğendim gibi klasik tuzak lakırtılar olmasıydı..vede yazan bayanların hepsinin üyelikleri standart idi...Yani mesaj gönderemeyen kişiler..bunu site yönetimine maille sordum ben mesaj atamazken standart byanlar nasıl atabiliyor bana diye üyelikten atıldığım maili geldi.. bu tarz para tuzağı içimdeki insanların alayının sahte üye olduğu sitelerden uzak durmanız ve sisteminiz zayıfsa bilgisayarınızın zarar görebileceği önerisi ile tşk.ederim.

yavuz_4106

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Bu tür sitelerde yöntem hep aynı.:DÜye olana kadar bırakmazlar peşini:D

exantric

Doçent
Reaksiyon puanı
9

+1 Bende kız arkadaşımla netten tanıştım ve şuan çok mutluyuz ilerisi için güzel şeyler düşünüyoruz aynen hocamın dediği gibi ikimizinde amacı gönül eğlendirmek değil ciddi birşeyler yaşamak ve ikimizde birbirimiz için doğru kişiler olduğumuzu düşünüyoruz ve yaza doğru ufaktan planlarımız başladı ve benim çok sevdiğim bir arkadaşımda şuanda nişanlısı olduğu kişiyile netten tanıştı ve şubatta evleniyorlar yani netten tanıştığınız herkez ayarsız değil

ounal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende böyle bi siteye üye olmuştum.ne msjlar geliodu.çok üçkağıtçı bunlar :)
:D

gordion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bunlar para tuzağı en iyisi aşkı gercek hayat bulmaya calısın :)

bost35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bot hepsi sadece üye olsunlar diye yapılmış para tuzağı sanalda siberelem ve izmirnet gibi arkadaşlık sitelerinden ayda 2-3 tane çıkıyor ha şu var ki hepsi günü birlik ilişkiler ömürlük ilişki gerçek hayatta..

Caqatay.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
aynen bu sitedende bana full senin gibi mesjlar geliyor cvp ver dyincede gold üyelik al diyor :D

Miroğlu

Müdavim
Reaksiyon puanı
31
Bu tür sitelerin alayı sahtekar dolandırıcı milleti kandırmaktan başka bişey değil...

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Hiç sevmem böyle siteleri.İçlerinde hep bot var.Hatta benimde çakma bir tane mail adresim var.Abudik gubidik siteler üye oluyorum.Arada böyle arkadaşlık siteside kaynamış.Her açtığımda 2-3 tane mail geliyor.hepsinide sitenin botlarımı var ne.hep aynı mesajlar.Saçma sapan siteler...

REDKAYA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu nerden nereye aktı :)
Buarada o site ve türevi birçok site var hepsi fake