kalbimde.com dolandırıcılığı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kenan0606

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sitedeki bayan üyelerin yüzde 90 nı sahte gold üye olana kadar bize mesaj gönderiyorlar.

şekersultana15-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
BEN GİDİYORUM ARTIK 4 GÜNDÜR BEKLETİYOSUN BENİ GELECEĞİN YOK SENİN HAYIR SİNİRLERİMDE BOZULMAK ÜZERE EN İYİSİ BEN YAVAŞ YAVAŞ GİDİYİM SANA İYİ EĞLENCELER TABİ EĞLENMEYİ BECEREBİLİYORSAN

-
icon_female.gif
şekersultana14-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
BURDAMISIN?

-
icon_female.gif
şekersultana13-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
HER NE KADAR DÜN SANA SÖYLEDİĞİM ŞEYLER İÇİN CEVAP ALAMAMIŞ OLSAMDA GENEDE İÇİMDEN SANA YAZMAK GELDİ BİLEMİYORUM NEDEN AMA İNATLA İÇİMDEN BİR SES MESAJ ATMAMI SÖYLEDİ SANA BENDE ONU KIRAMADIM :)

-
icon_female.gif
şekersultana12-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
HERKESİN AKLINDAN VEYA GÖNLÜNDEN KENDİNE GÖRE GEÇİRDİĞİ VE YAŞAMAK İSTEDİĞİ ŞEYLER MUYLAKA VARDIR ELBETTE BENİMDE VAR AMA SANAL ALEMİN BU TÜR YAŞANACAK ŞEYLER İÇİN MÜSAİT OLDUĞUNA İNANMIYORUM BELKİ DOSTLUK İÇİN İDEALDİR AMA KONU AŞK OLUNCA.....

-
icon_female.gif
hizayik11-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
GENEL OLARAK SENİ BEĞENDİMDE DİLİN AZ ÇETREFİLLİ GİBİ GELDİ AZICIK KORKTUM AÇIKCASI PROFÖSYÖNEL BİR ÇAPKINA BENZİYOSUN

-
icon_female.gif
kusuminti11-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
BAK CANIM BU PALAVRALARI BANA ANLATMA SEN NE KADAR DÜRÜST OLURSAN BENDE Bİ O KADAR DÜRÜST OLURUM SANA KARŞI O NEDENLE SENDEN İSTEDİĞİM ŞEY DÜRÜST OLMAN ANLATABİLDİMMİ DERDİMİ ACABA?

-
on_1.gif
diankay09-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
KAFA YAPIMA UYACAĞINI TAHMİN EDİYORUM AMA SADECE TAHMİN BU BİLMİYORUM ÖNCE BİR TANIŞIP ZOHBET EDELİM İSTERSEN HERŞEYİ ZAMANA BIRAKALIM TAMAMMI

-
icon_female.gif
kraalicen08-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
ARKADAŞ VEYA SEVGİLİ PEŞİNDE DEĞİLİM SADECE DİKKATİMİ ÇEKTİN BURDA EN FARKLI ERKEKLERDEN BİRİSİN SADECE FİKRİMİ PAYLAŞMAK İSTEDİM CEVAP YAZMANA GEREK YOK SENİ ÇOK BEĞENDİM SAKIN GELME CEVAP VERMEM :)

-
icon_female.gif
aşşkınıbekleyen07-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
BEN HER LİŞKİDEN ZEVK ALMAM BANA AŞKIN DAHİ ÖTESİ LAZIM BENİ HER ERKEK DOYURAMAZ GERÇEKTEN ÇOK ZORLU BİR KADINIMDIR AMA İNAN BEN HERŞEYE DEĞERİM HEMDE FAZLASIYLA GÖZÜN KESİYOSA GEL YOKSA KARŞIMDA REZİL OLMANI İSTEMEM

-
on_1.gif
nikinik06-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
MERAK UYANDIRMAYI BAŞARDIN TEBRİK EDERİM BAKALIM DEVAMINI BEKLİYORUM YOKSA SADECE PROFİLİNİMİ İZLETTİRECEKSİN BANA?

-
icon_female.gif
güzeldudak05-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
YOK SANA KIYAMAM SEN İYİ BİR İNSANSIN SADECE DOSTLUK DERSEN GÖRÜŞÜRÜZ YOKSA EZİLİRSİN SANA ÇOK ÜZÜLÜRÜM :)

-
icon_female.gif
jjlee04-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
NE DEMEK ŞİMDİ BU AÇARMISIN ANLAYAMADIM Kİ NE ARIYOSUN UZUN SÜRELİ İLİŞKMİ KISA CİNSELLİĞE DAYALIMI İLİŞKİ PEŞİNDESİN AÇIK OLURSAN BENDE SANA AÇIK OLURUM

-
on_1.gif
alewegel03-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
ASLINDA UTANGAÇ BİRİYİMDİR YANİ DİĞER KIZLARLA SAKIN KARIŞTIRMA BENİ ÇABUK KAÇARIM ÜSTÜME GELİRSEN

-
on_1.gif
yumak197402-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
SEN GEL BEN SENİ YERİM SEN GEL SANA KOCAMA BİLE VERMEDİKLERİMİ VERİRİM SEN YETERKİ GEL BANA ÖPTÜM DUDAKLARINDAN HAYATIM BENİM MUCK MUCK MUCK MUCK RESİM MSNDE VAR ORDA GÖSTERİRİM SANA HERŞEYİ :=)

-
icon_female.gif
elayla01-08-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
SAÇMA SAPAN UKALALIK TASLAMA YETER TAMAMMI BU ASİ YOK İŞTE SERSERİ COOL TAKILMAYA ÇALIŞAN SALAK TİPLERDEN NEFRET EDERİM AKLI BAŞINDA ROMANTİK ERKEKLER DAHA TİPİMDİR YANLIŞ ANLAMIYOSAM SENDE BENİM GİBİ DÜŞÜNENLERDENSİN EĞER ÖYLEYSE ADRES DOĞRU GALİBA

-
icon_female.gif
palmers31-07-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
TÜHHH SANA NE DİYİM MSNDEN SALLADIN BENİ BURALARDA DEMEK FİNK ATIYOSUN NE O SENİ BULAMIYACAĞIMIMI DÜŞÜNDÜN ERKEK MİLLETİ DEĞİLMİSİNİZ HEPİNİZ AYNISINIZ İŞTE BİDAHA SELAM BİLE VERME BANA SİLİYORUM SENİ MSNİMDEN AYRICA YASAKLIYORUMDA

-
icon_female.gif
mululuktavarkederde28-07-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
PİŞİRDİN BENİ NE DİYİM SANA

-
icon_female.gif
mululuktavarkederde27-07-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
BUNALIYORUM DAYANILIR GİBİ DEĞİL SENDE ELİNİ ÇABUK TUTARMISIN RİCA ETSEM KAĞNIDAN DAHA AĞIRSIN BE

-
icon_female.gif
mululuktavarkederde26-07-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
GEÇ KALDIK GİBİ GELİYO SENİ BİRAZ TANIMA FIRSATIM OLSAYDI EN AZ 2 AY ÖNCESİNDEN TANIŞSAYDIK BELKİ SENİNLE BAŞBAŞA 2-3 AYLIK UZUN BİR TATİLE ÇIKARDIK GERÇEKTEN TEK İHTİYACIM UZUN BİR TATİL ARTIK DARAL GELİYO HER YERİME ÇOK SIKILIYORUM ÇOK

-
icon_female.gif
seftalişekeri24-07-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
ZANNETMİYORUM SENLE FAZLA İLERİYE GİDEBİLECEĞİMİZİ ASLINDA AMA BELLİDE OLMAZ BELKİ BU SEFER AŞK KAZANIR...

-
on_1.gif
deniz_kısı23-07-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
AHHH SENİN GİBİ Bİ SEVGİLİ DÜŞMEZKİ BİZE REELDE DÜŞER ODA ANCA BU İNTERNETTE DÜŞER İŞTE KIZ ARKADAŞIN VARSA ÇOK ŞANSLIDIR HERALDE UMARIM KIYMETİNİ BİLİYODUR

-
icon_female.gif
balımıye22-07-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
İNSANLIĞIN BENİ ÇEKTİ SANA NOLUR YANLIŞ ANLAMA TEK İSTEDİĞİM DERTLEŞECEK VE BENİ ANLAYABİLECEK ACILARIMI PAYLAŞIP Bİ PARÇA RAHATLATABİLECEK SAĞLAM BİR İNSAN İSTİYORUM ETRAFIMDA SADECE AMACIM BU

-
icon_female.gif
mavisuleyla19-07-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
KAFA YAPIMIZ BİR FARKLI NOKTALARIMIZDA İLİŞKİMİZİN RENKLİ TARAFINI OLUŞTURUR YUVARLANIR GİDERİZ EN AZINDAN BE NE DERSİN BU SEFER BU MAYA TUTAR GİBİ

-
on_1.gif
uzunvedeli19-07-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
YANIMDA KISA KALIRMISIN KALMAZMISIN ONU DÜŞÜNÜYORUM BEN ESKİ DÜŞÜNCELİ KADINLARDANIM ERKEK HERZAMAN UZUN OLMALI YANIMDA :)

-
icon_female.gif
aşkınanlamıben18-07-2009Kim bu?Listene ekleÇiçek verYasaklaMESAJ AT
KUSURA BAKMA GÜZELİM AMA VAKİT BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİDİR SENİN GİBİ BOŞ KİŞİLERİN PEŞİNDE ZAMANIMI HARCAYAMAM UMARIM ANLARSIN BENİ SENDEN NE KÖY OLUR NE KASABA BAY BAYYYYYY
daha bunun gibi bir sürü var ama kanmayın paranızı kandırıp alıyorlar​

ByKaMiKaZe

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
arkadaşlık sitelerinden oldum olası miğdem bulanır bide para vermek salaklık bence

GKHNCKR

Müdavim
Reaksiyon puanı
47
Gerçek dünya, gerçek kadınlar dostum.. Bu siteler adama mutluluk vermez. ayrıca ben bunlara sanal pez...nk diyorum :)

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
Bu tür arkadaşlık sitelerindeki bayan rumuzların %99.9u kendi oluşturdukları pfrofil milletin duygularını sömürüyorlar ve çokta yüklü miktarda para alıyorlar ortalama yıllık 60 70 TL gibi bi fiyat
illede arkadaş aramak isteyenler bu fiyata cok rahat domain ve hosting alabilir bir yıl reklam yapsa sitesinin arkadaş bulma olasılığı o sitelerden daha fazla

mcc2004

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bana da devamlı mesaj geliyo ya dediğin gibi üyelik için atıyolar ya da bu sitedekilerin çogu kaşar

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
üye olduysan devamlı gelir
önemsiz maillere at bence

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Enayiliklerine doymasın para verip üye olanlar

origami__1988

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bu tür arkadaşlık sitelerindeki bayan rumuzların %99.9u kendi oluşturdukları pfrofil milletin duygularını sömürüyorlar ve çokta yüklü miktarda para alıyorlar ortalama yıllık 60 70 TL gibi bi fiyat
illede arkadaş aramak isteyenler bu fiyata cok rahat domain ve hosting alabilir bir yıl reklam yapsa sitesinin arkadaş bulma olasılığı o sitelerden daha fazla

Doğru söylüyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...