KAKA İçin Fenerbahçe'yi Kışkırtıyor !

Bu konuyu okuyanlar

aquess1999

Müdavim
Reaksiyon puanı
21
real_madrid_kaka55.jpg

Galatasaray'ın rüyalarını süsleyen Real Madridli yıldız ara transfer dönemi için adım adım Türkiye'ye yaklaşıyor. Ama bir farkla Kaka'nın menajeri Bucher'in futbolcusu için Alex'in alternatifini arayan Fenerbahçe'yi de devreye sokmaya çalışıyor.

Resmi transfer sezonu sona ermesine rağmen Real Madrid'in yıldız Brezilyalısı Kaka Leite'nin ismi Türk futbolunun gündeminden düşmüyor. Adı Galatasaray ile uzun süredir anılan, hatta Sarı-Kırmızılı takımın transferi için somut girişimlerde de bulunduğu Brezilyalı star ile ilgili yepyeni bir iddia ortaya atıldı.

Bugün'ün haberine göre; Kaka'yı Türkiye'ye pazarlamak için yoğun mesai harcayan menajerler devreye Fenerbahçe'yi de sokmaya çalışıyor. Kaka'nın temsil hakları, Türkiye'de forma giyen birçok Güney Amerikalı futbolcunun bağlı olduğu ünlü menajer Juan Figer'in elinde. Ancak Figer'in şirketinde Kaka'yla ilgili operasyonları Cristian Bucher yönetiyor. Türkiye'ye sık sık gidip gelen Bucher'in Fenerbahçe'deki Alex krizini yakından takip ettiği, bu futbolcunun yerine aynı mevkide daha etkili bir isim koymaya çalışan Sarı-Lacivertlere Kaka'yı pazarlamaya çalıştığı öğrenildi.

Adresi Süper Lig gibi

Bu arada Galatasaray Başkanı Ünal Aysal geçtiğimiz günlerde "Kaka gibi bir oyuncuyu devre arasında kadromuza katabiliriz. Bu Kaka da olabilir" demişti. Bunun yanı sıra kulüp CEO'su Lütfi Arıboğan da BUGÜN'e verdiği röportajda "Kaka en azından devre arasına kadar Real Madrid'de kalmak istediğini söyledi" diyerek transferden vazgeçmediklerinin sinyallerini vermişti.

Kaka ile ilgili an çarpıcı açıklama ise Real Madrid'den Liverpool'a transfer olan Nuri Şahin'den gelmişti. Milli futbolcumuz eski takım arkadaşının Türkiye'den teklif aldığını bildiğini belirterek, "Ben onun kararını biliyorum ama bu kararın ne olduğunu söyleyemem" ifadelerini kullanmıştı. Kaka hangi takıma transfer olur şimdilik kestirmek zor ama Brezilyalı yıldızın adım adım Türkiye'ye yaklaştığı bir gerçek.

Mourinho'nun gözüne giremiyor

İtalyan devi Milan'dan 2009 yılında 65 milyon euro bonservis bedeliyle Real Madrid'e gelen Kaka Leite, İspanyol ekibinde umduğunu bir türlü bulamadı. Özellikle bir sezon sonra Jose Mourinho'nun teknik direktörlüğe geçmesiyle Kaka forma şansı bulmakta zorlanmaya başladı. Mourinho bu sezon Kaka'ya henüz hiçbir resmi maçta forma şansı tanımadı. La Liga'da takımının oynadığı 5 maçın 4'ünde ve Şampiyonlar Ligi'ndeki Manchester City karşılaşmasında 18'de yer alan Brezilyalı futbolcu hiç süre alamadı. Kaka Barcelona ile oynanan 2 Süper Kupa maçında ise kadroya dahi giremedi.

Kaynak

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Fenerbahçe'nin de tek derdi Kaka'ydı zaten.

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Menajerler yine iş başında daha çok var ligin başı, trasfer haberleri artık kapanmalı.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Bu Kaka muhabbetide iyice kaka oldu :)

adrasa

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
@mehmet0321 Orda ince bi espri var ama anlayamamışsın.

Bu arada ünal aysal iyi bir başkan ama onun olup olmamasıyla alakası bile yok. Bu işler parayla olur adamla değil.

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
@mehmet0321 Orda ince bi espri var ama anlayamamışsın.

Bu arada ünal aysal iyi bir başkan ama onun olup olmamasıyla alakası bile yok. Bu işler parayla olur adamla değil.
Espiriyi anlamıştım.Ayrıca madem bütün işler parayla hallediliyor Arablar neden Ronaldo'yu City'e alamıyor :D

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
kaka avrupa 'da kalacak gelmeyecek haberler asılsız

snowfalcon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Meireles 4 yıllık 20m euro maliyet - kaka yıllık 10m diye biliyorum orta yolu bulup getirmek lazım ilaç olur

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bu menajerlerden korkacaksın özellikle Juan Figer denen adamdan.

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Bence manajerler önce Kaka nın Türkiye ile ilgili sürekli çıkan haberleri devam ettirip sonra Avrupa dan bir takıma Kaka nın istiyeni çok diyip daha yüksek bir ücrete transfer etmek:)