Kaka Galatasaray'a mı geliyor?

Bu konuyu okuyanlar

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
kaka600_S53JY.jpg

Kaka Galatasaray'a mı geliyor? Bu soru karşısında sarı-kırmızılı yönetim sessiz kalırken Brezilyalı futbolcunun menajerinden ilginç bir açıklama geldi.

Cristian, Kaka için Galatasaray ile görüştüklerini duyurdu.

Real Madrid'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Kaka için eski takımı Milan birinci alternatif olarak gözükürken, menajerleri İtalyan ekibi dışında pek çok opsiyon olduğunu söylüyorlar.

Kaka'nın bağlı olduğu menajerlik şirketinin temsilcisi Cristian'ın bugün İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

Kaynak

oslun

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
anlamadığım nokta, kaka gelse sol açık mı oynatacaz :)

deatmania

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
Kulüpte de belirttiğim gibi, gelmemesinden yanayım.

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
bence lüks bir transfer ama hayırlısı olsun. yönetimin bir bildiği vardır elbet.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben Fenerbahçeliyim ama kaka size gelse oynucak yeri yok bize gelse daha iyi olur :) Sizde orta saha da melo selcuk var nerde oynatcanız adamı :D

by_matrix

Doçent
Reaksiyon puanı
3
galatasarayda sakatlıklar başlayınca oynayacak yer açılır ona :D

Pupilla

Müdavim
Reaksiyon puanı
138
geleceğini hiç sanmıyorum ama gelirse gs'de sistem değişir. 4-2-3-1e geçerler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sanki resmi olarak geldi de yorum yapıyorsunuz. hem kaka niye niçin gelsin türkiyeye.

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
o değilde fenere gelse bide santrfor alsak offf diyorum bide zicoyu getirdikmi tadından yenmez aykut varken messi bile gelse iş yapmaz :)

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Galatasaray öyle bi takım oldu ki maşALLAH, Kaka'yı oynatacak yer bulamıyoruz.. .

Detected

Asistan
Reaksiyon puanı
0
o değilde fenere gelse bide santrfor alsak offf diyorum bide zicoyu getirdikmi tadından yenmez aykut varken messi bile gelse iş yapmaz :)
Aykut Kocaman'ın vadesi dolmak üzere zaten.Yani şu Spartak Moskova maçı bile dönüm noktası olabilir.Yani kurtuluşunuz yakın olabilir.

|BeyabaN|

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
eğer haber gerçekse Galatasaray için iyi olacağını düşünüyorum, sonuçta Galatasaray bu transferi Türkiye ligi için yapmıyor avrupa için yapıyor, avrupada başarı için tecrübeli futbolcu şart.

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Bende gelmesi taraftarıyımm ancak düşük bi ihtimal. Kesecek adam bulunur, tabi bildiğimiz Kaka gibi oynarsa. Terim ada değil performansa bakar.. .

Detected

Asistan
Reaksiyon puanı
0
22 Kaka:thumbup:(MİLAN)
[video=youtube;h1BHHBCiZlg]http://www.youtube.com/watch?v=h1BHHBCiZlg[/video]

8 Kaka:confused1:(REAL MADRİD)
[video=youtube;ifAg15xXK4I]http://www.youtube.com/watch?v=ifAg15xXK4I[/video]

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Aykut Kocaman'ın vadesi dolmak üzere zaten.Yani şu Spartak Moskova maçı bile dönüm noktası olabilir.Yani kurtuluşunuz yakın olabilir.

ben biraz daha uzun olarak görüyorum ilk tarih şu mahkemenin sonucunda olabilir aziz başkanımızın durumuna göre ikinci seçenekte kadıköydeki gs maçı o maçı verirse aziz başkan bile arkasında duramaz. bu şartlarda aynı tempoda devam ederse maksimum vadesi bu iki seçenek olur

YellowRed

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
6 yabancı kontenjanını sorunu da var. muslera, ujfalusi, melo, eboue, elmander yeri garanti adamlar. dany ve amrabat da var...

mustang

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
Gelmesi taraftarıyım. Bir futbol izleyicisi olarak lige renk katar.

BlackXr

Müdavim
Reaksiyon puanı
32
Kaka gelirse Avrupa için gelir STSL için gerek yok kakaya :) imparator oynatacak yerde bulur np :)

Senisma34

Müdavim
Reaksiyon puanı
34
2 sene önce tüm bölgede oynayacak adam bulamıyorduk, sadece 2 sene önce. Şimdi ise Kaka'yı istemiyoruz, bu 1. 2 ise gelse bile nerede oynayacak her yer dolu diyoruz.
Hem takım devasa ilerledi, hem de gözümüz büyüdü. Kaka la Kaka, bu adam istenmez mi? Yedek dursa da olur.

Ülkeye kaliteli oyuncu getiremiyorduk, bildiğin Arap ülkesi gözüyle bakılırdı. Şimdilerde Anadolu kulüplerinde de Avrupa'da tanınmış oyuncular var, ne alâ.

Kaka gelirse forma arkasına KANKA yazdırırız yeter ki gel.

Şehzade~

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Gelirse güzel olur aslında ama nerede oynatacağız? Neyse hayırlısı...

askomiser

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Nasıl bir Galatasaray olduysak, Kaka'yı nerede oynatacağız, gelmese daha iyi der olduk. Çıldırın dediler, çıldırdık. :)

jimraynor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sanırım haber doğru. İnternette çığ gibi büyüyor. Ayrıca fenerbahçeli arkadaşlara katılıyorum hazır alex kesilmişken onun yerine düşünülebilecek dikey oynayan harika bir oyuncu. Bir site wallpaper'ını bile yapmış.

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bu adam her yerde oynuyacak cinsten yav hakan baltanın yerinemi koysak :D