Kafe Vesto'da okurlarımızla buluşuyoruz!

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz günlerde Vestel Kafe Vesto‘da gerçekleştirdiğimiz okur buluşmasının ikincisi için vakit geldi çattı! 26 Ekim Perşembe günü saat 19:00‘da, Zorlu Center Kafe Vesto‘da okurlarımızla buluşuyoruz.

Bu buluşmada hem okurlarımızla sohbet edeceğiz hem de “Robotlar insanların mesleğini elinden alabilir mi?” sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

Herkesi bekliyoruz! :)

Yer: Zorlu Center Kafe Vesto / İstanbul

Gün/Saat: Yarın, 19:00 - 21:00 arasında

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Yayını kaçırdıysanız tekrar izleyebilirsiniz;

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz günlerde Vestel Kafe Vesto‘da gerçekleştirdiğimiz okur buluşmasının ikincisi için vakit geldi çattı! 26 Ekim Perşembe günü saat 19:00‘da, Zorlu Center Kafe Vesto‘da okurlarımızla buluşuyoruz.

Bu buluşmada hem okurlarımızla sohbet edeceğiz hem de “Robotlar insanların mesleğini elinden alabilir mi?” sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

Herkesi bekliyoruz! :)

Yer: Zorlu Center Kafe Vesto / İstanbul

Gün/Saat: Yarın, 19:00 - 21:00 arasında
İzmir de olmasak gelirdim. Fakat artık geç birdahakine inşallah diyelim. :) İzmir'de de böyle etkinlikler olacak mı?

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
İzmir de olmasak gelirdim. Fakat artık geç birdahakine inşallah diyelim. :) İzmir'de de böyle etkinlikler olacak mı?

Şuanda belli olan, 7 Kasımda Sakarya Üniversite'nde buluşma olacak, İzmir hakkında bana bilgi ulaşmadı, ulaştığı zaman duyuru yapılır.

Bareth Gale

Profesör
Reaksiyon puanı
300
Ben de geldim arkadaşla beraber, baya iyiydi @Hakkı Alkan ile de yüz yüze konuşma ve selfie şansımız oldu gitmişken Huawei P10'u da sordum 2000'e bulursan al dedi. :D