Kafam corba oldu yardim edin

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

talha1235

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar ben burada yaklasik 3 - 4 konu actim ve hepsinde farkli cevaplar aldigim icin kafam karisti benim onceden kafamda olan telefonlar
Sony xperia sp
Lg nexus 4 Bu ikisi arasindaydim.

Önceleri konun basinda s3 u sakin onermeyin yazardim (internette kastigi cihazin narin oldugunu ekraninin kolay cizildigini okumustum)
Ama gecen hafta bu fikirlerim tamamen degisti babamin arkadasina misafirlige gitmistik oradaki cocukta s3 vardi (yasi 17) onun telefonunu biraz kullandim hic ole kasma felan yoktu bi iki oyun acayim dedim oyunlar yag gibi akiyordu simdi ibre s3 dondu
Su anda tercihlerimin arasinda
Samsung galaxy s3
Sony xperia sp var

Simdi kullananlara sorarim
1) Galaxy s3 yere dusunce ekrani hemen kiriliyormu
2) Xperia sp kullanicilarina sorarim telefon arayuzde kasma yapiyormu kenarlarinda soyulma felan varmi
Lutfen telefonlari kullananlar yorum yapsin
Kullanmayan fanboylar atip tutmassa sevinirim lutfen dogru bir sekilde sordugum sorulari cavaplarmisiniz :D

marancı

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Cevap 1) düşmeye bağlı. Dikkatli kullanmak gerek hertürlü. Drop testler var ama onlarda çok sağlıklı değil bence. Aynı yükseklik olsa da aynı şekilde darbe alması söz konusu değil. Demem o ki bir s3 tuz buz olup yanında ki ufak çiziklerle atlatabilir.

Bende note 2 var. Masadan betona tam ekranı üstüne kapaklandı. Protect cover kılıfı vardı ne ezildi ne çizildi. Dedim aha gitti kesin ama birşey olmamıştı.

2 soruya bir cevap veremiyorum çevremde sp kullanan hiç yok. Cihaz fazlasıyla methedilse de birşey bilmiyorum kullanımla alakalı.

Naaa

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
kafan gerçekten karışmış telefonlardan pek anlamam ama arada bir mesaj yazıp konunun en üstte çıkmasını sağlarım sadece bu kadar yardımım dokunur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...