kafakarışık İthalatçı Xiaomi Mi 8 Alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Fenasi675

Asistan
Reaksiyon puanı
33
beyler akıl verin 1 yıldır xiaomi mi 8 istiyorum ama resmi fiyatı 5.399 almam çok zor ithakatcı garantili mi 8 almak mantıklı yoksa honor türkiye garantili honor play mı

baates

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bence honor play al bence garanti önemli. Aldığım ürünlerde garanti sıkıntısı yaşadım muhatap bulamıyorsun.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
beyler akıl verin 1 yıldır xiaomi mi 8 istiyorum ama resmi fiyatı 5.399 almam çok zor ithakatcı garantili mi 8 almak mantıklı yoksa honor türkiye garantili honor play mı
Halada güvenilir mi 8 almak.

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
G7 ThinQ.
Bu arada Honor Play ne ya önerecek cihaz mı kalmadı:p

Mechaniccc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi zaten mi 8 4.500 tl mi store de bu fiyat iyi zaten, ithalat ci alnak istiyor san 3.700 e al

Ems987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben cepport'tan KVK garantili aldım hemde global versiyon satıyorlar. İ Distribütör garantili alsan Genpa destek verecek ne kadar fark var? 1300₺ fazla gerek yok sırf bu farklılık yüzünden. İos'tan geçmeme rağmen çok memnunum.

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Honor Play alabilirsin.

Pcfk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Alınır bence. Biz arkadaşa ithalatçı mi6 aldık sorun yok güzel cihaz. Kirin 970'li cihazlarda performans hilesi var. Bir nevi overlock benzeri bi yöntemle işlemci gücünü sentetik testlerde yukarı çekiyorlar. Honor play yine de o fiyatlara alınabilecek bir telefon ancak mi8 tartışmasız daha iyi. Karar yine senin ama ben şahsen ithalatçı falan alırdım.

csk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
İthalatçı garantili telefon almak işi gerçekten piyango. Telefonun sıkıntılı çıkma ihtimali daha yüksek ve problem çözme olasılığı daha düşük. Şahsen tercihim olmayacaktır. Türkiye garantili telefonlarda ise her daim kafa rahat.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Mi serisi sorun çıkaran bir seri değil ithalatçı alınabilir Hepsiburada gibi güvenli yerlerden alıyorsan. Zamanında ithalatçı telefon aldım 2.5 seneyi geçti hiçbir sorunla karşılaşmadım telefon aynı telefon ithalatçı veya resmi garantili olması telefonu değiştirmez. Abim de Migros aracılığıyla Mi 8 aldı 2 aydır kullanıyor problem yok.

Fenasi675

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Mi serisi sorun çıkaran bir seri değil ithalatçı alınabilir Hepsiburada gibi güvenli yerlerden alıyorsan. Zamanında ithalatçı telefon aldım 2.5 seneyi geçti hiçbir sorunla karşılaşmadım telefon aynı telefon ithalatçı veya resmi garantili olması telefonu değiştirmez. Abim de Migros aracılığıyla Mi 8 aldı 2 aydır kullanıyor problem yok.
şansız bir insanım ben ithalatcı garantiliye o yüzden güvenip alamıyorum mesala dün hb den honor play sipariş verdim bügun siparişim iptal olmuş

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben cepport'tan KVK garantili aldım hemde global versiyon satıyorlar. İ Distribütör garantili alsan Genpa destek verecek ne kadar fark var? 1300₺ fazla gerek yok sırf bu farklılık yüzünden. İos'tan geçmeme rağmen çok memnunum.
güvenilir diyosun yani

mi 8 de kamerada karalanma sorunu oluyomuş çogu yerde gördüm sizde oldu mu

Son düzenleme:

Ems987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
şansız bir insanım ben ithalatcı garantiliye o yüzden güvenip alamıyorum mesala dün hb den honor play sipariş verdim bügun siparişim iptal olmuş

güvenilir diyosun yani

mi 8 de kamerada karalanma sorunu oluyomuş çogu yerde gördüm sizde oldu mu

İşlemcisi en iyi işlemci, kameralardan biri sony biri samsung, ekran amoled ve samsung. Honor'un kamerası leica olsa al diyeceğim ama markası bile belli değil ve diyafram çok düşük. Karalanma bence onda daha fazla olur. Ekran lcd ekran, ram'i daha düşük. Puan farkını söylemeye bile gerek yok bknz.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-09-26-19-19-06-932_com.antutu.ABenchMark.png
    Screenshot_2018-09-26-19-19-06-932_com.antutu.ABenchMark.png
    56.8 KB · Görüntüleme: 460

Fenasi675

Asistan
Reaksiyon puanı
33
İşlemcisi en iyi işlemci, kameralardan biri sony biri samsung, ekran amoled ve samsung. Honor'un kamerası leica olsa al diyeceğim ama markası bile belli değil ve diyafram çok düşük. Karalanma bence onda daha fazla olur. Ekran lcd ekran, ram'i daha düşük. Puan farkını söylemeye bile gerek yok bknz.
3700 verecek kadar param yok diyelim verdim ya sorun çıkar diye korkuyorum mi8 de garanti de yok

Ems987

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
3700 verecek kadar param yok diyelim verdim ya sorun çıkar diye korkuyorum mi8 de garanti de yok
Bende aynı korkuyu yaşıyordum. Çok kararsızdım. S9, P20 ve bu model arasında kalmıştım. Ama samsung'ta alsan kvk hizmet veriyor, xiaomi'de. Yani hizmeti aynı firmadan alıyorsun. Ekran süresi ve kamera önemliydi benim için. S9 ortalama 4 saat ekran süresi verirken mi8 ile ortalama 7-8 alıyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-09-27-14-17-08-620_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2018-09-27-14-17-08-620_com.miui.securitycenter.png
    31.2 KB · Görüntüleme: 335

Fenasi675

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Bende aynı korkuyu yaşıyordum. Çok kararsızdım. S9, P20 ve bu model arasında kalmıştım. Ama samsung'ta alsan kvk hizmet veriyor, xiaomi'de. Yani hizmeti aynı firmadan alıyorsun. Ekran süresi ve kamera önemliydi benim için. S9 ortalama 4 saat ekran süresi verirken mi8 ile ortalama 7-8 alıyorum.
kamera karıncalanması sorunu olmaz umarım almayı düşünüyorum teşekkür ederim fikrin için