Tecavüz Iftirası Atan Kadın

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Belki haberi görmüşünüzdür. 3-5 gün önce neredeyse tüm haber sitelerinde TECAVÜZCÜ DOKTOR- ÇALIŞANINA TECAVÜZ ETMEK isteneyen doktoru vatandaşlar kurtardı yok tecavüzcü adamın elinden kadını vatandaşlar zor aldı tarzı haberler videolar vardı.

Sosyal medyada flan sürekli bu videolar dönüyordu. Adamın adı mesleği yüzü flan ifşa edilip bu şerefsizi tanıyın şurayada diş doktoru flan diye.

Anlamadan dinlemeden adamı yol ortasında onlarca kişi darp ediyor ağzı burnu kan içinde birde rezil ediyorlar. ( Uzun videoyu atmak istemedim. Zaten doğrusu çıkınca kaldırmış çoğu site.)

Bugün olayın orjinal görüntüleri çıktı ve yabancı uyruklu kadın doktorun yanında 1 ay kadar çalışıyor daha sonra işten çıkarılınca 9 bin TL para istemiş. Adam vermeyince bak seni nasıl rezil ediyorum diyerekten balkondan bana tecavüz ediyorlar diye bağırıyor. Düşünmeyen sorgulmayan insanlarda doktoru aşağıda linç etmeye çalışıyor. Doktorun konuşmalarını gördüm şimdi adam nasıl kibar ve saygılı birisi.

Not: Bu kamera görüntüleri olmasa bu adam yüzde 99 şuan hapisteydi. Sizce tek başına kadının beyanı esas mıdır ! Bu adamı kamera kaydı olmadan mahkeme serbest bıraksa sosyal medya yıkılıyordu şuan tecavüzcüler içimizde diye. Veya bir insanın itibarını bitirmek Kadıköy'ün merkezinde linç ettirmeye çalışmak bu kadar kolay mı oluyor !

Son düzenleme:

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Ortalıkta insanlığını kaybetmiş mahalle abileri yüzünden bunlar bu şekilde olmaya devam edecek. Ne deniyordu onlara "ahlak bekçileri" değil mi?

Adamın boğazına ilk yapışan bir kadın ama :)

Ayrıca sürekli bağırarak milleti dahada gaza getiren ortalığı iyice kızıştıran burada bir tecavüzcü var arkadaşlar diye bas bas bağıranda gene bir kadın videolarda...

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Feminazi kelimesi, bu hanımefendi için söylenmiş sanırım.

Kadın sanki bu günü bekliyormuş ömrü boyunca :) Şu resme baksana herkes polisi bekliyor o halen saldırma çevredekileri kışkırtma derdinde...

1621340909819.png

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Evet bazı kadınlar böyle yapabiliyor. Suçlu olmayanı suçlu göstermek için tacizci der ve sapık der adama. İstediğini veya istediklerini yaptırmak için yalan söylerler. Ortalığı da karıştırırlar. Sonra da olan suçlu olmayana olur. Darp edilir veya linç edilir.

emorr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Belki haberi görmüşünüzdür. 3-5 gün önce neredeyse tüm haber sitelerinde TECAVÜZCÜ DOKTOR- ÇALIŞANINA TECAVÜZ ETMEK isteneyen doktoru vatandaşlar kurtardı yok tecavüzcü adamın elinden kadını vatandaşlar zor aldı tarzı haberler videolar vardı.

Sosyal medyada flan sürekli bu videolar dönüyordu. Adamın adı mesleği yüzü flan ifşa edilip bu şerefsizi tanıyın şurayada diş doktoru flan diye.

Anlamadan dinlemeden adamı yol ortasında onlarca kişi darp ediyor ağzı burnu kan içinde birde rezil ediyorlar. ( Uzun videoyu atmak istemedim. Zaten doğrusu çıkınca kaldırmış çoğu site.)

Bugün olayın orjinal görüntüleri çıktı ve yabancı uyruklu kadın doktorun yanında 1 ay kadar çalışıyor daha sonra işten çıkarılınca 9 bin TL para istemiş. Adam vermeyince bak seni nasıl rezil ediyorum diyerekten balkondan bana tecavüz ediyorlar diye bağırıyor. Düşünmeyen sorgulmayan insanlarda doktoru aşağıda linç etmeye çalışıyor. Doktorun konuşmalarını gördüm şimdi adam nasıl kibar ve saygılı birisi.

Not: Bu kamera görüntüleri olmasa bu adam yüzde 99 şuan hapisteydi. Sizce tek başına kadının beyanı esas mıdır ! Bu adamı kamera kaydı olmadan mahkeme serbest bıraksa sosyal medya yıkılıyordu şuan tecavüzcüler içimizde diye. Veya bir insanın itibarını bitirmek Kadıköy'ün merkezinde linç ettirmeye çalışmak bu kadar kolay mı oluyor !
Neden herkes her şeye kanıt bile olmadan saldırıyor ki.

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Şu anda bende dışarı çıksam ve bir kadın tecavüz ediyor diye bağırsa bende hapise girerim herhalde. Tüm bunları infaz etmek lazım. (Kanıt varsa) Tüm tecavüzcüleri de infaz etmek lazım. Çocuğuna tecavüz eden, kendine yetecek parası varken nafaka isteyen insanlardan birşey bekleyemeyiz ki. Her türlü (negatif/pozitif) ayrımcılığı engellemeye çalışmalıyız. 9000 az para sanki. Egoist şeref yoksunu!

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Bu tarz şeyler yüzünden cinayetler artıyor zaten, süresiz nafaka kadının sözünün yetmesi vb. Sokakta mesela bana durduk yerde tecavüzcü diye bağırıp bu şekilde linç edilsem o kadını bulurdum… başka söz söylemiyorum.

Sonra haberlerde tecavüz etti yetmedi üstüne masum kadını öldürdü diye haber olurdun !

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177

Işte kadının kadına yaptığı en iğrenç kötülük şimdi bunları görenler gerçek olayda müdahale etmezler..

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
O kadar karamsar olmayalım bence.
Bu karamsarlık degil ki, neden ömrümü evlenerek harcayım ki? Sorumluluk sahibi olmam ben. Cunku karinin bakım, ilgi ve dini sorumlulukları erkeğin üzerinde. Eger karin namaz kılmazsa bunu Allah erkekten sorar. Yani basımı derde sokmam.
Evlenmem ben kafam rahat olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@phanmetal, Bende böyle düşünüyorum. Hiç evlenmek gibi hayalim yok. Zaten hiç bir şey umurumda değil. Zaten hayattan da bıktım. Bir de başkalarıyla hiç uğraşamam.
PS4 hayattan bıktırmaz kanki. Kadınlardan daha ilgi çekici ?.

Ben hayattan bıkmam ya, bir cok uğraşım var ve hepsi zevkli.

WindowseXPerience

Namı diğer vindovs ikspi :)
Reaksiyon puanı
197
Kadının beyanı esastır ilkesi derhal kaldırılmalı bence. Eğer kamera görüntüleri olmasaydı ve adam aklanmasaydı bu adam şimdi hapisteydi.
Ekşi de felan olayın yaşandığı Kadıköy'ün feminazi ve pkklılarla dolduğu yazıyordu.
Göçmen olduğu için direk sınır dışı etmişler ama burda cezasını çekseydi keşke.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,205
Evlenip, basımı yakar miyim hic?

Açıkcası hic yuva kurma, evlilik hayalim falan yok. Durduk yere sorumluluk sahibi olmam.
Büyük sözüm değil deyin.

Ayrıca mesela darp gören kişi yaşlı değil de normal bir genç olsa ve kadının kendine vurmasına ve hakaret etmesine dayanamayıp "kadın ona sebepsiz yere vurduğu halde" o da ona karşılık verirse sonra adı kadını dövdü olarak çıkacak değil mi?

basit

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,526
Büyük sözüm değil deyin.
1. Sorumluluk sahibi bir insan değilim. Evlenirsem, evleneceğim kadına yazık olur.
2. Bu devirde pek te doğru insan kalmadı zaten. TV'ler de görüyoruz.
3. (Hadi yakalım :D) Ne mal, ne boy, ne tip, ne de mevki verdin be dünya :D.

Hem ben böyle çok iyiyim. Bir kadınla bir hayatı paylaşmayı gerçekten istemem.
Ayrıca o yüzlerinde ki şeyi çıkarsınlar kim daha yakışıklı görürüz.

?????.

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,205
Umarım maskeden bahsediyorsunuz. :D
1. Sorumluluk sahibi bir insan değilim. Evlenirsem, evleneceğim kadına yazık olur.
2. Bu devirde pek te doğru insan kalmadı zaten. TV'ler de görüyoruz.
3. (Hadi yakalım :D) Ne mal, ne boy, ne tip, ne de mevki verdin be dünya :D.

Hem ben böyle çok iyiyim. Bir kadınla bir hayatı paylaşmayı gerçekten istemem.
Her şey fizik boy değil işte, gönül güzelliği olsun yeter. Bence iki kişi birbirini sevecekse ve mutlu olacaksa hiçbir şey engel olamaz, fiziki olarak birleşmeseler de gönülleri bir olur.

Dertsizali

Profesör Dr Doçent Dertsizali :)
Reaksiyon puanı
2,177
Ama bunun gibi konuları en az 5 6 defa duydum ve sitemizde de yaşandı adam yönetici artık niye tartışma çıkık bilmiyorum kadın başladı taciz var orami burami elliyor diye sonra sitenin güvenlik kamerasında herşey ortaya çıkınca bu sefer de sözlü taciz etti diyor ama kamera da ses yok diye çevir gazi yanmasın misali ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...