"Kadıköy'e tek bir G.Saraylı giremez"

Bu konuyu okuyanlar

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
fb6_YU2O4.jpg

Abdullah Kiğılı derbi sonrası Galatasaray taraftarına rövanşta Kadıköy'ün kapılarının açık olduğunu söylemişti. Fakat Aziz Yıldırım'dan aksi yönde bir açıklama geldi.

Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı derbi sonrası Galatasaray taraftarına rövanşta Kadıköy'ün kapılarının açık olduğunu söylemişti. Fakat Aziz Yıldırım'dan aksi yönde bir açıklama geldi.

Fenerbahçe Başkanvekili Abdullah Kiğılı, Galatasaray-Fenerbahçe derbisinin ardından sezonun ikinci yarısında oynanacak derbide sarı-kırmızılı taraftarların Kadıköy'e gelebileceğinin sinyallerini vermişti.

Ancak Akşam Gazetesi'ne konuşan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'dan Abdullah Kiğılı'nın aksine farklı bir açıklama geldi. Başkan Yıldırım, ''33. hafta, Galatasaray ile Kadıköy'de oynayacağımız maçta bir tek Galatasaray taraftarı Şükrü Saracoğlu'na giremez'' ifadelerini kullandı.

Haberde Yıldırım'ın ''Biz deplasman yasağının kalkması için elimizden geleni yaptık, her türlü garantiyi verdik. Hatta ben bu yasak kaldırılsaydı, maça gidecek olan Fenerbahçe taraftarının nüfus kağıdı fotokopilerini alacaktım. Ayrıca olay çıkarmamaları için taraftardan 'olay çıkarsa sorumluğu kabul eden' bir belge de alacaktım. Ben Fenerbahçe taraftarına kefil oldum ama Gençlik Ve Spor Bakanlığı, Türkiye Futbol Federasyonu ile Kulüpler Birliği kabul etmesine rağmen Galatasaray Kulübü bunu kabul etmedi. Rövanşa biz de kabul etmiyoruz. Galatasaraylılar, koreografi yapmışlar. Esas koreografi nasıl yapılır, 33. haftada Kadıköy'de herkese göstereceğiz'' ifadelerine yer verildi.

Kod:
http://www.ntvspor.net/haber/futbol/78693/kadikoye-tek-bir-g-sarayli-giremez

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
başkan haklı bence, böylesi daha iyi. geçmişte yaşanmış acı tecrübeler onu haklı kılıyor.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
'Esas koreografi nasıl yapılır, 33. haftada Kadıköy'de herkese göstereceğiz'
33. haftada yapacağınız koreografiyi biz yaptık demeyin başkandan yardım alacağınız kesin.bizim koreografiler ultraslanın cebinden çıkmıştır.klüpten tek kuruş katkı olmamıştır.şimdiden söyleyelimde sonradan biz kendi cebimizden ödedik demeyin.ama dikkat edin maçı izlemeye gelenlere toplu katliam yapmayın.sonuçta hayati risk söz konusu

storm61

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
mesaj alınmıştır,
avenesi gereğini yapar...
gsstore falan kalmaz artık oralarda...

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
trabzonlu arkadaşlar, ortalıkta dinamit gibi geziniyorsunuz.
bırakın bu ayakları!

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Mayısta oradayız panpa. Kendimizi hatırlatırız :D

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Böylesi zaten iyi.

Bu konuyu Fenerbahçe yönetimi başlattı ve yine onlar bitirdi.

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ya kareografinin kralını aslan yaptı. Ondan sonra daha iyisini yapcaz etcezle olmaz bu iş. Geçti Borun pazarı.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
'Esas koreografi nasıl yapılır, 33. haftada Kadıköy'de herkese göstereceğiz'

biz bunları cok duyduk senden ama sadece gördüğümz ters bir pankartı :)

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Koreografinin ne olduğunu geçen sene öğrenenler burada kimin ne koreografi yapacağı hakkında konuşuyor gülüyorum :)
Deplasman yasağı bu sene zor kalkar. İlk yarı haftaya bitiyor tüm derbiler oynandı. İkinci yarı yasak kalkarsa ki kalkacağını sanmıyorum, bütün takımlara haksızlık olur.
Aziz bey taraftarın kimlik fotokopisini alıcam diyor sonra kefil olucam diyor. He Aziz he hep kefildin zaten bize.

the-godfather

Doçent
Reaksiyon puanı
32
[video=youtube;m5jAEP5a8qE]http://www.youtube.com/watch?v=m5jAEP5a8qE[/video]

XAFER37

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
türkiye 3D koreografiyi galatasaraydan öğrenmiştir. yaptılar ipleri koptu olsun öğreneceksiniz yavaş yavaş olur böyle şeyler :D

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Koreografinin ne olduğunu geçen sene öğrenenler burada kimin ne koreografi yapacağı hakkında konuşuyor gülüyorum :)
Deplasman yasağı bu sene zor kalkar. İlk yarı haftaya bitiyor tüm derbiler oynandı. İkinci yarı yasak kalkarsa ki kalkacağını sanmıyorum, bütün takımlara haksızlık olur.
Aziz bey taraftarın kimlik fotokopisini alıcam diyor sonra kefil olucam diyor. He Aziz he hep kefildin zaten bize.

bizim söylemek istediğimiz bu bjk gs oynadı taraftar gitmedi TS fb oynadı tarftar gitmedi BJK TS oynadı gitmedi

GS FB macına taraftar gelseydi haksızlık olurdu TS ve BJK ondan sonra gel sadri nin ve BJk lilerin cenesinden kurtul galatasaraylı yöneticilerimiz kabul etmemesi bence haklı sezon başlarken alınan bir karar var herkes bu karara saygı duyması lazım zaten ali dürüst bunu söyledi oyanan maclar var gitmeyen taraftarlar haksızlık olur dedi ama ne yazık ki aziz yıldırımın kafası ancak bu kadar calışıyor işi gücü hep ortamı germek bu türşeyler uğraşacağına takımı nasıl şampiyon yaparım diye uğraşsın bunlara kafanı yorsun

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
bizim söylemek istediğimiz bu bjk gs oynadı taraftar gitmedi TS fb oynadı tarftar gitmedi BJK TS oynadı gitmedi

GS FB macına taraftar gelseydi haksızlık olurdu TS ve BJK ondan sonra gel sadri nin ve BJk lilerin cenesinden kurtul galatasaraylı yöneticilerimiz kabul etmemesi bence haklı sezon başlarken alınan bir karar var herkes bu karara saygı duyması lazım zaten ali dürüst bunu söyledi oyanan maclar var gitmeyen taraftarlar haksızlık olur dedi ama ne yazık ki aziz yıldırımın kafası ancak bu kadar calışıyor işi gücü hep ortamı germek bu türşeyler uğraşacağına takımı nasıl şampiyon yaparım diye uğraşsın bunlara kafanı yorsun

ben kendi adıma konuşuyorum. diğer Fenerbahçelilerin söyledikleri benim lafım değil, benim söylediklerim de onların lafı değildir.
Forumdaki bütün Fenerbahçelileri genelleme huyunuzdan vazgeçmediğiniz için çoğu şeyi yanlış anlıyorsunuz ya da saçma sapan tartışmalar çıkıyor.
Ben senin ya da (sizin) ne dediğinizi biliyorum zaten bana açıklamana gerek yok.

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
ben senin üzerinden geneleme yaptım ama herkesde senin gibi düşünmüyor işte keşke her klübün taraftarları böyle saygı icinde her ortamda tartışarak bir yere vara bilse ozaman bu kavgalar olmaz ama zor cok cok yıllar ister bunlar icin

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ezeli Rakibe Karşı Kaybedilmiş Bir Maç Sonrası Fenerbahçe Gibi Bir Camianın Başkanından Bulunduğu Düzeye Yakışmayacak Amatörlükte Açıklamalar Olmuş Bakın Yine Geçenlerde Bir Yazarın Yazmış Olduğu Yazı İle (http://forum.shiftdelete.net/spor/294019-galatasarayin-hocasi-terim-simdi-bitti.html) Bu Açıklamanın Arasındaki Uslup Farkı Nedir ? Yok Tek Bir GALATASARAYLI Giremezde Yok 6 Tane Atmaları Gerekmişte miş mişte miş miş Bu İnsanlar Bulundukları Konum İtibari İle Hiçmi Dünyayı Örnek Almıyorlar En Basit Şeylerde Bile Avrupaya Özenen Bir Toplum Böylesi Yöneticilik Gibi Önemli Bir Konumdayken Avrupadaki Diğer Büyük Klup Yönetimlerini Başkanlarını Hiçmi Örnek Almazda Böylesi Basit Ve Amatörce Demeçler Verip Açıklamalar Yapabilir. Hani GALATASARAYIN Galip Gelmesi ise Tüm Bunlara Sebep Yenmeyiz Olur Biter Fenerbahçe Eski Güllük Gülistanlık Zamanlarına Döner Tüm Bunlara Gerek Kalmaz Ne Aziz Bey Böylesi Açıklamalar Yapar Ne Bir İşyeri Saldırıya Uğrar Hatta Bırakalımda Her Sene Fenerbahçe Şampiyon Olsun Hani Aziz Bey Biz Havuzda Olmasak Şuanki Durum Olmazmış Diye Konuşmuş Ya Bunca Aksiyona Maceraya Ne Gerek Var Versin FENERASYON Her Sene Şampiyonluğu Kendilerine Olay Kapansın Yazıktır Günahtır Kendilerini Böylesi Komik Bir o Kadarda Gülünç Duruma Düşürmezler Hem

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
Anlamadığım nokta herkes kareografiyi görecek diyor 33.hafta.Arkadaş kim sana ne yaptıki bukadar içerlendin :)

tarıkbuğra

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kupada 1461 takımızın fener ile oynayacağı maçta kadıköyde ki yerimizi alacaz.ikinci karşılaşmada da onları da stadımıza bekliyoruz :)

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
bir fanatik galatasaraylıyım galatasaray avrupada başarılı olmuş lig üst üst şampiyon olmuş tabi isterim ama gercekler hep acıdır türkiyedeki futbol artık bana zevk vermiyor neden mi bu zevkin icinde fenerbahçe si BJK si TS si futbol rekabeti olmadığı sürece bu başarılar futbol zevk vermediği icin cok mutlu olmuyorum ister benim klüb yöneticilerim olsun isterse diğer takımların yöneticileri futboldan başka yerlere burnunu soktukları sürece hiç birşey düzelmez ama şunuda belirtmek istiyorum fenerli arkadaşlar alınmasın kendi düşüncem isterseniz saygı duyun isterseniz duymayın ama şu 7-8 yıldır fenerbahçe üstülüğü yani bize karşı değil türk futbollundaki üstünlüğü geldiğinden beri türk futbollu izlenmez hale geldi bunu fenerbahçe klübü icin demiyorum başındakiler icin diyorum ama şunu bilinki 2013 yılı itibariyle galatasaray oynayacağı futbolluyla avrupaya her yıl katılmasıyla 2013 ve 2013 den sonraki yıllarda dahil bence türk futboll özlendiği yere gelir yine saha ici futbol rakbetiyle 4 büyük klüb ile beraber düzelecektir işte ozaman özleyediğimiz futbollu geri kazanırız

bunu tarih de söylüyor bakın 2003 den önceki galatasaray lig deki gedirdiği rekabet bakın

ve 2003 ve 2012 arasındaki fenerin getirdiği rekabete bakın herşey ortada

biz nasıl büyük bir klübsek tarih klübsek fenerbahçe de bizim kadar büyük ve tarihi bir klübdür saygı duyuyorum ve saygı duyulması lazım bu yazdıklarımı taraftarlık duygusuna kapılarak yanlış yorumlamayın bir düşünün dönün o tarihlere bakın ama bunun sebebi sadece aziz yıldırımdır fenerbahçe camiası değil

fenerbahçe olmasa galatasaray olmaz

galatasaray olmazsa fenerbahçe olmaz

bunlarıda unutmayalım

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
gereksiz hareketler bunlar. benim bir fenerbahçeli olarak yönetimden beklentim klübü finansal ve sportif açıdan ileriye taşıyacak hamleler yapılmasıdır. bunun yanında aziz başkanın hırs yapmasınıda anlıyorum sonuçta büyük bir rekabet var galatasaray ile aramızda. her iki tarafın da yenilgiyi hazmetmesi zaman alıyor buda çok normal. aşırılığa kaçmadan yapıldığı sürece zararı olacağını sanmıyorum.

umarım aziz başkan galatasarayın hazırladığından çok daha güzel bir şov sunar. özellikle led animasyonları ile çok daha güzelinin hazırlanabileceğini düşünüyorum

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
tek bir Galatasaray'lı giremezmiş yalan :D oraya Galatasaray Futbol Takımı ve Teknik heyeti yani Tüm Galatasaray'lıları temsil edecek bir sürü insan girecek :D hani giremezdi :)