"Kadıköy'e tek bir G.Saraylı giremez"

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

IThelp

Profesör
ben senin üzerinden geneleme yaptım ama herkesde senin gibi düşünmüyor işte keşke her klübün taraftarları böyle saygı icinde her ortamda tartışarak bir yere vara bilse ozaman bu kavgalar olmaz ama zor cok cok yıllar ister bunlar icin

kralxs

Asistan
Ezeli Rakibe Karşı Kaybedilmiş Bir Maç Sonrası Fenerbahçe Gibi Bir Camianın Başkanından Bulunduğu Düzeye Yakışmayacak Amatörlükte Açıklamalar Olmuş Bakın Yine Geçenlerde Bir Yazarın Yazmış Olduğu Yazı İle (http://forum.shiftdelete.net/spor/294019-galatasarayin-hocasi-terim-simdi-bitti.html) Bu Açıklamanın Arasındaki Uslup Farkı Nedir ? Yok Tek Bir GALATASARAYLI Giremezde Yok 6 Tane Atmaları Gerekmişte miş mişte miş miş Bu İnsanlar Bulundukları Konum İtibari İle Hiçmi Dünyayı Örnek Almıyorlar En Basit Şeylerde Bile Avrupaya Özenen Bir Toplum Böylesi Yöneticilik Gibi Önemli Bir Konumdayken Avrupadaki Diğer Büyük Klup Yönetimlerini Başkanlarını Hiçmi Örnek Almazda Böylesi Basit Ve Amatörce Demeçler Verip Açıklamalar Yapabilir. Hani GALATASARAYIN Galip Gelmesi ise Tüm Bunlara Sebep Yenmeyiz Olur Biter Fenerbahçe Eski Güllük Gülistanlık Zamanlarına Döner Tüm Bunlara Gerek Kalmaz Ne Aziz Bey Böylesi Açıklamalar Yapar Ne Bir İşyeri Saldırıya Uğrar Hatta Bırakalımda Her Sene Fenerbahçe Şampiyon Olsun Hani Aziz Bey Biz Havuzda Olmasak Şuanki Durum Olmazmış Diye Konuşmuş Ya Bunca Aksiyona Maceraya Ne Gerek Var Versin FENERASYON Her Sene Şampiyonluğu Kendilerine Olay Kapansın Yazıktır Günahtır Kendilerini Böylesi Komik Bir o Kadarda Gülünç Duruma Düşürmezler Hem

cheleby

Profesör
Anlamadığım nokta herkes kareografiyi görecek diyor 33.hafta.Arkadaş kim sana ne yaptıki bukadar içerlendin :)

tarıkbuğra

Doçent
kupada 1461 takımızın fener ile oynayacağı maçta kadıköyde ki yerimizi alacaz.ikinci karşılaşmada da onları da stadımıza bekliyoruz :)

IThelp

Profesör
bir fanatik galatasaraylıyım galatasaray avrupada başarılı olmuş lig üst üst şampiyon olmuş tabi isterim ama gercekler hep acıdır türkiyedeki futbol artık bana zevk vermiyor neden mi bu zevkin icinde fenerbahçe si BJK si TS si futbol rekabeti olmadığı sürece bu başarılar futbol zevk vermediği icin cok mutlu olmuyorum ister benim klüb yöneticilerim olsun isterse diğer takımların yöneticileri futboldan başka yerlere burnunu soktukları sürece hiç birşey düzelmez ama şunuda belirtmek istiyorum fenerli arkadaşlar alınmasın kendi düşüncem isterseniz saygı duyun isterseniz duymayın ama şu 7-8 yıldır fenerbahçe üstülüğü yani bize karşı değil türk futbollundaki üstünlüğü geldiğinden beri türk futbollu izlenmez hale geldi bunu fenerbahçe klübü icin demiyorum başındakiler icin diyorum ama şunu bilinki 2013 yılı itibariyle galatasaray oynayacağı futbolluyla avrupaya her yıl katılmasıyla 2013 ve 2013 den sonraki yıllarda dahil bence türk futboll özlendiği yere gelir yine saha ici futbol rakbetiyle 4 büyük klüb ile beraber düzelecektir işte ozaman özleyediğimiz futbollu geri kazanırız

bunu tarih de söylüyor bakın 2003 den önceki galatasaray lig deki gedirdiği rekabet bakın

ve 2003 ve 2012 arasındaki fenerin getirdiği rekabete bakın herşey ortada

biz nasıl büyük bir klübsek tarih klübsek fenerbahçe de bizim kadar büyük ve tarihi bir klübdür saygı duyuyorum ve saygı duyulması lazım bu yazdıklarımı taraftarlık duygusuna kapılarak yanlış yorumlamayın bir düşünün dönün o tarihlere bakın ama bunun sebebi sadece aziz yıldırımdır fenerbahçe camiası değil

fenerbahçe olmasa galatasaray olmaz

galatasaray olmazsa fenerbahçe olmaz

bunlarıda unutmayalım

orcnd

Dekan
gereksiz hareketler bunlar. benim bir fenerbahçeli olarak yönetimden beklentim klübü finansal ve sportif açıdan ileriye taşıyacak hamleler yapılmasıdır. bunun yanında aziz başkanın hırs yapmasınıda anlıyorum sonuçta büyük bir rekabet var galatasaray ile aramızda. her iki tarafın da yenilgiyi hazmetmesi zaman alıyor buda çok normal. aşırılığa kaçmadan yapıldığı sürece zararı olacağını sanmıyorum.

umarım aziz başkan galatasarayın hazırladığından çok daha güzel bir şov sunar. özellikle led animasyonları ile çok daha güzelinin hazırlanabileceğini düşünüyorum

BrknEs

Dekan
tek bir Galatasaray'lı giremezmiş yalan :D oraya Galatasaray Futbol Takımı ve Teknik heyeti yani Tüm Galatasaray'lıları temsil edecek bir sürü insan girecek :D hani giremezdi :)

stat counter