Kadıköy Çarşı İletişim

Bu konuyu okuyanlar

lqnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Kadıköyde serasker caddesinde bulunan aynı zamanda avea bayisi olan çarşı iletişime gittim ikinci el bir galaxy s duos almak için adama fiyatı sordum 450 dedi heşeyine baktım inceledim tamam dedim alıyorum neyse işlemleri yaptık parayı alıyım dedi 450 tl yi masanın üstüne koydum yanlış saydın heralde dedi yoo dedim 450 tl var işte bakın ben 550 dedim dedi arkadaşımla gitmiştik ona sordum ben yanlış mı duydum diye acaba hayır 450 dedi beyfendi dedi tam olay çıkartıyordum paramı geri ver almıyorum diye mağaza sahibi gelip 500e ikna ettiler beni...

Size tavsiyem burdan alışveriş yapmayın şuan içimden aklınıza gelmiyecek küfürler geçiyor onlara karşı ettiğim.

rtgrlndr

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
böylelerinden alışveriş yaapmayacaksın işte. O an bırakacaksın telefonu. alacaksın paranı gideceksin.

lqnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
başka yerlerde arayıp bulamadım sıfır deseniz zaten 600 lira ama oda benim oturduğum bolgedeki vatan bilgisayar mağazalarında yok bi de artistlik yaptılar delikanlıysan koyar 50 lira daha alırsın falan gibisinden...

Lee Tai

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bende ordan sensation xe aldım kav*t imei yi kaydetmedi 1 sene ugrastım gecici imei ile nokia 1100 vardı attırdım onun imeisini. Sadece satıs yaparken guleryuzlu sonrası tırt.

hızıracil

Doçent
Reaksiyon puanı
4
neyse hata 1 kere yapılırsa hatadır inşaallah bundan sonra böyle olmaz

Rumeli Hisarı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kardeşim ordan bir iğne bile alma. Alışverişin olmasın ürünlerini Satana kadar sonrası yok. Zaten adamlar oldukça ukala türden. Müşteri memnuniyeti yok. Mağdur olmamak için iş birliği içinde olma hiç. Böyle dükkanlar elinde sonunda batmaya mahkum. Müşterinin hakkını yediği ekmeğin değerini bilmeyen insanlar malesef ki. Müşteriden fazla para koparmak için kırk takla atıyor değerinin üstünde satış yapıyor. Araştırın birşey alacaksanız da.Ihtiyaciniz olan şeyleri kurumsal yerlerden alın ki ileride başınız ağrımasın.

Son mesajlar