kablusuz kulaklik

Bu konuyu okuyanlar

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
arkadaslar yeni full kablosuz kulaklik alicam ses yüksekliği ve kaletlitesi ve basslar cok iyi olsun istiyorum
bang olufsen bo play e8 2.0
powerbeats pro
sennheiser momentum true wireless
bu 3 kulaklikdan hangisi beni cok tatmin eder bunlari kullananlar varsa tarafsiz anlatirsa sevinirim iyi forumlar dilerim

ChexedE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
arkadaslar yeni full kablosuz kulaklik alicam ses yüksekliği ve kaletlitesi ve basslar cok iyi olsun istiyorum
powerbeats pro
bu 3 kulaklikdan hangisi beni cok tatmin eder bunlari kullananlar varsa tarafsiz anlatirsa sevinirim iyi forumlar dilerim
[/QUOTE
powerbeats pro
Bence Sennheiser al duyduğuma göre baya kaliteli hatta bende para biriktirip alabilirim

bhdrOner

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hatta ben Shift delete ekibinden powerbeats pro 3 ve senheiser momentum true wireles karşılaştırması yapan bir video bekliyorum, nedeni her ikiside 2.000 lira civarında ve bu tarz ürünler alırken güvendiğiniz insanları dinlemek istersiniz. Bu yüzden böyle bir inceleme videosu bekliyorum.Ve eminim bekleyenlerde vardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

powerbeats pro aldim sennheiser pil yüzünden almadim
Ses kalitesi o parayı hakkediyor mu peki bunu çok merak ediyorum. Tasarım çok şık ama ses eğer istediğim seviyede değilse (kulağımda bir hoparlör etkisi) yapmayacaksa sanırım çok üzülürüm.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Şok ta intum var ona bak sesi iyimis burn in yapinca...

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Hatta ben Shift delete ekibinden powerbeats pro 3 ve senheiser momentum true wireles karşılaştırması yapan bir video bekliyorum, nedeni her ikiside 2.000 lira civarında ve bu tarz ürünler alırken güvendiğiniz insanları dinlemek istersiniz. Bu yüzden böyle bir inceleme videosu bekliyorum.Ve eminim bekleyenlerde vardır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ses kalitesi o parayı hakkediyor mu peki bunu çok merak ediyorum. Tasarım çok şık ama ses eğer istediğim seviyede değilse (kulağımda bir hoparlör etkisi) yapmayacaksa sanırım çok üzülürüm.
bende tonla kulaklik var ve merakim fazla beni çok tatmin ediyor. ses yüksekliği kalitesi beni tatmin eden baskasini tatmin etmeyebilir cok göreceli birsey