Kablosuz özelliği yok oldu

Bu konuyu okuyanlar

WhoAmI.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayarımda (Dizüstü)kablosuz özelliği birden gitti.Bağdaştırıcı ayarlarından baktığımda (ve aygıt yöneticisinden) wireless namına bir şey bulamadım.Driver kurmaya çalıştığımda ise bir anda kapandı.Format denedim.Başka windows sürümüne geçtim ama sonuç nafile.Cevaplarınına muhtacım.Konuyu nereye açacağımı bilmediğimden buraya açtım.Umarım doğrudur.

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
Bilgisayarımda (Dizüstü)kablosuz özelliği birden gitti.Bağdaştırıcı ayarlarından baktığımda (ve aygıt yöneticisinden) wireless namına bir şey bulamadım.Driver kurmaya çalıştığımda ise bir anda kapandı.Format denedim.Başka windows sürümüne geçtim ama sonuç nafile.Cevaplarınına muhtacım.Konuyu nereye açacağımı bilmediğimden buraya açtım.Umarım doğrudur.

Çoğu laptopta wireless için kenarda köşede bir button veya switch var. Bunu kapatmış olabilirsin. Ya da klavye de fn tuşu ile beraber mavi wireless tuşu ile kapanıp açılır. kontrol et.

WhoAmI.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Çoğu laptopta wireless için kenarda köşede bir button veya switch var. Bunu kapatmış olabilirsin. Ya da klavye de fn tuşu ile beraber mavi wireless tuşu ile kapanıp açılır. kontrol et.
öncelikle cevap için teşekkür ederim ama sıkıntım şu,Bilgisayarda varolan kablosuz özelliği yok oldu.Yani aygıt yöneticisinde bile yok.

eSa

Müdavim
Reaksiyon puanı
352
öncelikle cevap için teşekkür ederim ama sıkıntım şu,Bilgisayarda varolan kablosuz özelliği yok oldu.Yani aygıt yöneticisinde bile yok.

Bahsettiğim yerlerden birinden kapatılmış ise (özellikle switchten) sendeki gibi komple kaybolur. Ya da çok düşük bir ihtimal ile wifi kartında sıkıntı olmuştur. Yerinden oynama yapmaz vidalıdır çünkü.

WhoAmI.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bahsettiğim yerlerden birinden kapatılmış ise (özellikle switchten) sendeki gibi komple kaybolur. Ya da çok düşük bir ihtimal ile wifi kartında sıkıntı olmuştur. Yerinden oynama yapmaz vidalıdır çünkü.

fn kombinasyonu tepki vermiyor zaten.Windows 10 da iken switch vardı.Ama bu kablosuz gidince o bölümdeki kablosuz yazan kısımda kayboldu.Windows 7 ye geçtim denemek için,ordada aynı.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117

WhoAmI.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Düğme var evet fn kombinasyonu ile.Ama ortada açılan bir wifi yok

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
kapağını açıp wifi modülü farklı bir pci'a takıp dene.
rufus_tr.png

https://rufus.akeo.ie/downloads/rufus-2.7.exe
http://releases.ubuntu.com/15.10/ubuntu-15.10-desktop-amd64.iso
bununla dene.

WhoAmI.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam format attım yarım saat boyunca internetim vardı o sırada driverlarını tekrar güncelledim.Şu an iyi gibi yardımınız için çok teşekkür ederim

İrresistible_rip

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam format attım yarım saat boyunca internetim vardı o sırada driverlarını tekrar güncelledim.Şu an iyi gibi yardımınız için çok
Hocam format attım yarım saat boyunca internetim vardı o sırada driverlarını tekrar güncelledim.Şu an iyi gibi yardımınız için çok teşekkür ederim
Hocam yardim et nasil yaptin ne ettin hortlatiyorum gonderiyi ama kulun köpeğin olayim sole şunu