Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi

• Konuyu başlatan Deleted member 216045
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

efe mert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
siz jabra kullandınız mı? nasıl kalitesi? açıkcası beats markasını satıyor ona okadar vermek yerine jabra alabilirim
jabra stone3 başkasını tanıman , daha öncede stone2 kullanıyordum , puanlaması düşük ama bence hiç kullanmamışlar

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
jabra stone3 başkasını tanıman , daha öncede stone2 kullanıyordum , puanlaması düşük ama bence hiç kullanmamışlar
müzik için mi kullanıyorsunuz. tekli de iyi bir performans alınacağını hiç ama hiç sanmıyorum

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
B
Merhaba arkadaşlar kablosuz kulaklık arıyorum kaliteli ve dinlerken o sesi hissedebileceğim bir kulaklık lazım
daha önce kısa süre bluetooth kulaklık kullandım ama daha sonra arkadaşıma hediye ettim kulaklığı o yüzden fazla deneyimim olmadı.
bluetooth çok abartı şekilde sarj yer mi?
aralıksız spotifyde internet açık şekilde en yüksek kalitede kaç saat ortalama müzik dinleyebilirim?
telefonun bataryası 3000 mah..
birde bu tip kulaklık istiyorum diğerlerinin arkasında kalın plastik oluyor cebe sığmaz onlar.
Telefon_4255784.jpg

veya
earin-wireless-earbuds-2.jpg
Beats x var bende 8 saat muzik dinletiyor 5 dk sarj ile 2 saat dinliyorsun kablosuz ses performansi super

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
B

Beats x var bende 8 saat muzik dinletiyor 5 dk sarj ile 2 saat dinliyorsun kablosuz ses performansi super
konuyu açalı 8 ay olmuş o arada bu kulaklıkları alıp denedim.
qcy q29 = sadece konuşmak için müzik performansı sıfır, bağlantı androidde kopuyor diye babama verdim
qcy qy19 = müzik olsun konuşma olsun mükemmel tek eksiği bass
meizu ep51 = bağlantısı çok zayıf,kulaklıktan 2 adım uzaklaş veya eğil bağlantı kopuyor ama müzik için biçilmiş kaftan
spigen r32e = kardeşime aldım ama mikrofonu berbattı beğenmedi. müzik kalitesi berbat. 10 liralık kulaklık performansı var

bu arada siz androidde mi, iosda mı kullanıyorsunuz?
bide o kadar para verip bağlantı sorunu yaşamak istemem
bass kalitesini falan sormuyorum zaten :)