Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

911

Profesör
Merhaba arkadaşlar kablosuz kulaklık arıyorum kaliteli ve dinlerken o sesi hissedebileceğim bir kulaklık lazım
daha önce kısa süre bluetooth kulaklık kullandım ama daha sonra arkadaşıma hediye ettim kulaklığı o yüzden fazla deneyimim olmadı.
bluetooth çok abartı şekilde sarj yer mi?
aralıksız spotifyde internet açık şekilde en yüksek kalitede kaç saat ortalama müzik dinleyebilirim?
telefonun bataryası 3000 mah..
birde bu tip kulaklık istiyorum diğerlerinin arkasında kalın plastik oluyor cebe sığmaz onlar.

veya

Fragger

Dekan
Merhaba arkadaşlar kablosuz kulaklık arıyorum kaliteli ve dinlerken o sesi hissedebileceğim bir kulaklık lazım
daha önce kısa süre bluetooth kulaklık kullandım ama daha sonra arkadaşıma hediye ettim kulaklığı o yüzden fazla deneyimim olmadı.
bluetooth çok abartı şekilde sarj yer mi?
aralıksız spotifyde internet açık şekilde en yüksek kalitede kaç saat ortalama müzik dinleyebilirim?
telefonun bataryası 3000 mah..
birde bu tip kulaklık istiyorum diğerlerinin arkasında kalın plastik oluyor cebe sığmaz onlar.

veya
Philips SHB5250BK/00 Bluetooth Kulakiçi Kulaklık Siyah Fiyatı
1.5 hafta kullandım gayet güzel

Transistor

Profesör
Jabra elite sport ve AirPods'dan başka alternatif yok ki sizin tariflerinize de uymuyor. Bütçenizi düşurmeniz veya kulaküstü bakmanız gerek.

bunun potansiyeli yüksek ama o kadar para kulaklığa verilmez ki araba alırsın (1 yıl kiralarsın)...

911

Profesör
bu kulaklığı listemin başına ekledim teşekkürler.

bunun potansiyeli yüksek ama o kadar para kulaklığa verilmez ki araba alırsın (1 yıl kiralarsın)...
araba kiralamanın günlüğü 40 tl (gördüğüm en ucuz) 1 ay bile sürmez ki gerek yok otobüs yeter :D
senheiser bu modellerden çıkarcakmıs bu ay sonuna kadar onu beklicem

_X_

Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir!

_X_

Tüm Hakları Yalnızlığıma Aittir!
bütçem 900 1000 tl 900 1000 dolar değil :persevere: maalesef fakiriz hocam

:)
900-1000 arası bütçe ayırdığınızı görünce ne yalan söyleyeyim zengin olduğunuzu düşünerek link paylaştım.

Kızmayın gücenmeyin ama hatırlatmakta fayda var 900-1000 Tl neredeyse 1 aylık asgari ücrettir.:(

stat counter