Kablolu Kulaklığın Tek Tarafından Gelen Ses Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

_enesabic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
yaklaşık 6 7 aydır bu kulaklığı kullanıyorum gayet sorunsuz bir şekilde çalışıyordu dün gece bilgisayarımda takılı bir 30 dakika bıraktım ve geri döndüğümde kulaklığın sağ tarafından gelen ses birden gidip geliyordu kafamı sağa doğru eğince geliyor dik durunca geri geliyordu kulaklık jakında şuana kadar herhangi bir darbe olduğunu düşünmüyorum . bu problemi ortadan kaldıracak çözüm hakkındada pek bir fikrim yok . sorunum hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardım edebilirse gerçekten çok mutlu olurum

Melih Beyefendi

Müdavim
Reaksiyon puanı
886
yaklaşık 6 7 aydır bu kulaklığı kullanıyorum gayet sorunsuz bir şekilde çalışıyordu dün gece bilgisayarımda takılı bir 30 dakika bıraktım ve geri döndüğümde kulaklığın sağ tarafından gelen ses birden gidip geliyordu kafamı sağa doğru eğince geliyor dik durunca geri geliyordu kulaklık jakında şuana kadar herhangi bir darbe olduğunu düşünmüyorum . bu problemi ortadan kaldıracak çözüm hakkındada pek bir fikrim yok . sorunum hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardım edebilirse gerçekten çok mutlu olurum
Kulaklık bozulmuş. Tamiri mümkün değil olsa da aşırı masraf biner üstünüze.

mehmet0228

Asistan
Reaksiyon puanı
66
Benim de başıma geliyordu. Muhtemelen kasadan gelen enerjiyi telefon kulaklığının kablosu kaldırmıyor. Birkaç kere kablonun bozuk olan yerini buluyum kesiyim lehimleyim dedim. Kablonun üstündeki boyayı kaldıramadım. Yakarak kaldırmayı denesem de bu sefer lehimden sonra bir şey oldu. Hiç uğraşma telefonun garanti servisine sor kulaklığın tamiri garantiye dahil mi diye? Dahilse yolla gitsin yoksa yaptırmanın maliyetini sor. Muhtemelen yüzü astarından pahalıya gelir. Kulaklık araştırmaya başla bütçene göre.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,146
Tamir mümkün ama değmez